Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek nagyon kemény diétával...de tényleg nagyon szigórú....mennyi a max. amit lelehet adni 2hét alatt? fórum

Szerintetek nagyon kemény diétával...de tényleg nagyon szigórú....mennyi a max. amit lelehet adni 2hét alatt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
34. pantuf (válaszként erre: 31. - Pantuf)
2010. ápr. 14. 23:20

Igazbol a kethetetnte 1 kilo nalam azert jott be, mert en 60 kg-rol akartam fogyni. De nagyobb testsulyrol indulva ez sokkal tobb is lehet. A mozgas is nagyon fontos. Heti 3-szor legalabb 1.5 ora. Tapasztalatom szerint az olyan dieta mellett, ami drasztikusan fogyaszt nem lesz energiad semmire es hamar feladod. Szerintem jobb kis lepesekben, de egeszsegesen lefogyni.

Ha betartod az altalam leirt diatat le tudsz fogyni 1 meretet rovid ido alatt. A napi 1.5 viz fogyasztasa nagyon fontos.

33. levendula6 (válaszként erre: 28. - Misty)
2010. ápr. 14. 23:19

Valamit tudnod kell. A nyers zöldségek negatív kalóriák, tehát elfogyasztásuk hatására fogysz.

Egyél rengeteg salátát! Bolondítsd meg olívaolajjal, kevés pirított dióval, kevés juhtúróval, vagy feta sajttal, hogy élvezetesebb legyen! Mindenképpen hiányzik az étrendedből a zöldség, gyümölcs! Hogy lehet, hogy még egyben vagy egyáltalán? Tessék hozzászokni! Ez nem szeretem-nem szeretem kérdése! Rendkívül fontos!

Naponta legalább 1órát mozogj intenzíven, ha gyors eredményt akarsz!


Nagyon finom:

Reszelj le egy megpucolt kígyóuborkát, sózd be egy kicsit, várd meg, míg levet ereszt és nyomkodd ki.

Keverj össze 1pohár natúr joghurtot (Activia) 2kanál tejföllel, 1gerezd reszelt fokhagymával, kevés ételízesítővel és egy jóadag aprított friss kaporral. Keverd össze ezt az uborkával, hagyd állni legalább fél órát!

Próbáld ki, ne ítélkezz előre!

A grillcsirkéhez imádni fogod!

32. Misty (válaszként erre: 31. - Pantuf)
2010. ápr. 14. 23:08

Köszönöm a tanácsodat...megfogom fogadni.

Hát hogy a gatyóm jó legyen rám, ahhoz 1ruhaméret.De egyébként legalább egy 3méretet szeretnék csökkenni.

Összesen 15kilótól szeretnék megszabadúlni.Ha belegondoltok ez nem is olyan vészes, és mégis annyira nehéz...:(

Remélem 2 hónap alatt összefog jönni ez a 15 kiló minusz.

31. pantuf (válaszként erre: 15. - Misty)
2010. ápr. 14. 23:04

Az elso javaslatom, hogy legkozelebb ne menj olyan kozel a tortakhoz.;-)


A masik, napi 6 etkezes, reggel egy extra light yoghurt muzlivel(cukormentes). 2-3 ora mulva egy darab gyumolcs vagy zoldseg, amitol nem leszel meg ehesebb. En peldaul az almatol olyan farkas ehes leszek, hogy utan tobbet eszek, mint egyebkent. Delben v. este ket vekony szelet kocka alaku felbarna vagy rostos kenyer, extra lightos vajjal megkenve egy szelet extra lightos sajttal es friss salatval. Elotte ehetsz zoldseglevest alacsony zsirtatalmu husleveskockaval izesitve.

2-3 mulva ujra egy darab gyumolcs vagy zoldseg.

Este/delben kb 130g hus kis olivaolajban megsutve parolt zoldseggel es 2 fott krumplival. A teszta/rizs nagy kaloriatartalmu, emiatt csak krumplit egyel. Egy-ket ora mulva megint ehetsz egy darab gyumolcsot/zoldseget vagy igyal kis mezzel izesitett csipkebogyo teat. Napkozben minden oraban igyal meg 2 dl szensavmentes asvanyvizet. Ez egy nagyon hatasos dieta. Az elso 2 het baromi nehez, viszont ezalatt a szervezetet megszabadul egy csomo viztol es bar fogyni nem sokat fogsz, de vekonyabb leszel. 2 het utan viszont mar elvezni fogod ezt a fajta etkezest, beindul a fogyas, kethetente 1 kg es tele leszel energiaval.

Egyebkent hany meretet kell lefogynod?

30. Misty (válaszként erre: 29. - Gulyasanitu)
2010. ápr. 14. 23:00

Igen igen...ha holnap nem szakad az eső, akkor nekiállok futni is. Igaz nem bírom a futást, de majd kicsivel kezdek, és folyamatosan növelem a távot.

Én is arra gondoltam, hogyha már nagyon éhes vagyok, akkor azért 1-1 alma lecsúszhat majd. Sajnos a zöldségeket magába nem aszeretem, csak mondjuk szendvics feltéteként:)

2010. ápr. 14. 22:55

Végül is nem rossz,van fehérje,meg protein is, de délelőtt 1 kis gyümölccsel vagy zöldséggel kiegészíteném.Nyers sárgarépa rágcsálás,zeller..stb-re gondolok!Nehogy vmi hiányállapot lépjen fel.Akkor többet ártottál mint használtál a szervezetednek!

Mozogni is kéne ám mellé!Akkor jobban csúsznak a kilók!

28. Misty
2010. ápr. 14. 22:50

Na kigodoltam magamnak erre a hétre, vagyis 4 napra egy kis étrendet, ami sztem elég visszafogott.

Csütörtök: reggeli-1 pohár tejeskávé

ebéd- 2 főtt tojás és 2 szelet párizsi

Péntek: reggeli- 1 joghurt

ebéd- 2 tojásból rántotta

Szombat: reggeli- 1 joghurt

ebéd- 1 sült csirke comb

vasárnap: reggeli- 1 pohár tejeskávé

ebéd- 1 szelet natúr sűlthús

Emellett sok ásványvíz....szerintetek ez elég lesz ahhoz hogy lemenjen pár kiló?Persze ezt folytatom úgy 30-áig.1-jére kellene lemennie pár kilócskának.

27. Ronikutyi (válaszként erre: 25. - Misty)
2010. ápr. 14. 22:24
Én ugyanígy vagyok:DNem szeretem a mentes cuccokat:) ezért inkább sima csap vizet iszok:D De szerintem nem gond.
26. Misty (válaszként erre: 24. - Gulyasanitu)
2010. ápr. 14. 22:21
Okés...mindjárt rá is keresek.Köszönöm a tanácsot.
25. Misty
2010. ápr. 14. 22:20

Ronikutyi!Elolvastam a naplód....meg is kívántam az almát. Talán nekem is bevállna, ha reggelire gyümit ennék, ebédre meg tojást, vagy szintén gyümit, vagy valami husit magába.A szénhidrátoktól én félek, azokat mellőzöm inkább:)

Talán így lemehetne pár kiló....És szerintetek az baj ha nem szénsavmentes, hanem szénsavas vizet iszok?Nem vagyok oda a szénsavmentesért.

2010. ápr. 14. 22:19

Level tényleg jó én is csináltam.7 kg fogytam tőle!Keress rá!

De a "barátnőm diétája"(ez a neve) is jó!

23. Ronikutyi (válaszként erre: 21. - Misty)
2010. ápr. 14. 22:18
Pedig nagyon szép csaj vagy,most néztem a képeid,én is cserélnék veled.Mondjuk én meg fordítva vagyok,nekem meg a combom okés,már amennyire,viszont csípő,has,kar,az valami eszméletlen:(
2010. ápr. 14. 22:15
6 kiló de abból vissza fogsz inni 3 kilot
21. Misty
2010. ápr. 14. 22:15
A képek óta azóta feljött ám egy jó 7kiló...attól akarnék legfőképp megszabadúlni.Arcra szerencsére sosem hízok, csak csípő, has és comb...a titpikus fertőző területek.
2010. ápr. 14. 22:14
level diéta
2010. ápr. 14. 22:14

én 2 hét alatt 5 kilót fogytam , diétával...

igaz úgy tönkrebasztam a beleim h 2 hónapig fostam és még a mai napig nem tudok tejterméket enni, mert becsavarodok:S

18. Ronikutyi (válaszként erre: 10. - Misty)
2010. ápr. 14. 22:13
Ismered az a 90 naposat alapjáraton nem?Na,én úgy csinálom,hogy nézd meg a naplómat:)Nem sok olvasni való van ott,és minden 4 naponta szinte ugyanazt eszem,a mennyiségre figyelj,és a sok folyadékra,meg persze a mozgás sem árt,bár akinek nincs lehetősége,annak is beválik,én ettől már egyszer lefogytam 2 hét alatt 8 kilót,de akkor nem tudtam tovább csinálni,majd most!:)
17. Ajnácska85 (válaszként erre: 13. - Misty)
2010. ápr. 14. 22:12
én el nem hiszem a képeid alapján, hogy Te ennyi kiló vagy. Nagyon csinos vagy! Nem kell fogynod. Én ugyanilyen magas vagyok 52 kgval de esküszöm husibbnak nézek ki, mint te!!!
16. Misty (válaszként erre: 14. - Fortuna79)
2010. ápr. 14. 22:12

Köszönöm...nagyon aranyos vagy. De a csipőmre és a pocimra tényleg feljött jó pár felesleges kiló.

A képeken azért kétszer jobban nézek ki mint élőbe:)Deréktől felfele valóban vékony vagyok, de lefele viszont pont az ellenkezője.

15. Misty (válaszként erre: 12. - Iviiiiii)
2010. ápr. 14. 22:10
Tényleg nagyon fontos lenne nekem....Nem tudtok ilyen diétát javasolni?
14. Fortuna79 (válaszként erre: 2. - Misty)
2010. ápr. 14. 22:09

Megnéztem a képeid és azt mondtam ATYAÚRISTEN!!!!



Honnan akarsz te fogyni? Egy ilyen gyönyörű lány ne fogyózzon már :)


Tök felesleges. MIt nem adnék, ha cserélhetnék veled :)

13. Misty (válaszként erre: 8. - Gulyasanitu)
2010. ápr. 14. 22:09

Hát...most olyan 73-74 körül vagyok, és hozzá 164cm....

feljött pár kiló az ünnepek alatt.

2010. ápr. 14. 22:09
vannak csodadiéták, amivel 5 nap alatt 5 kilót lehet fogyni, meg olyan is amivel egy hét alatt 5 kilót. két hét alatt nem tudom mi történne. Csak akkor csinálj ilyet, ha tényleg nagyon sürgős.
2010. ápr. 14. 22:08
meg a súlyfeleslegtől is függ
10. Misty (válaszként erre: 5. - Ronikutyi)
2010. ápr. 14. 22:08

És te hogy csinálod a kemény diétát Ronikutya?

Kíváncsi leszek az eredményre...

2010. ápr. 14. 22:08
holnap mérlegelek,9.nap,akkor tudok még adatot adni,hogy ennyi idő alatt mennyi ment le,aztán ahhoz viszonyíthatod,de persze nem vagyunk egyformák,ezzel is számolni kell.
2010. ápr. 14. 22:07
Attól függ mennyi a kiinduló súlyod!Ha csak 4-5 kg csinálj 1 biztonságos tisztító kúrát!
2010. ápr. 14. 22:06
tényleg nagyon megterhelő a szervezetednek, és nehéz megtartani az eredményt! maximum 3 kiló.
2010. ápr. 14. 22:06
Nem kell túl kemény diéta, csak egy kis mennyiség csökkentés és torna, esetleg futás. 2 hét alatt igy is le lehet fogyni 5-8 kg-ot.
2010. ápr. 14. 22:06

5 nap múlva megmondom:)

Én elég szigorúan diétázok,viszont én 90 napig csinálom.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook