Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Digitális mérleg probléma fórum

Digitális mérleg probléma (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 21. 21:33
Igen én ott vettem , a pénztárban.
2010. ápr. 21. 08:53
Hát én azért még megpróbálom lecserélni az elemet, remélem jó lesz. Csak azt nem tudom,hol lehet venni.. kínaiban? mármint ruhaboltban?
2010. ápr. 21. 08:34

Szia!

Ugyanez volt a problémám, kezdte úgy, hogy csak ritkán irta ki, hogy LO. aZTÁN BELETETTEM AZ ELEMET, egy napig birta, max egy hétig. Már annyi elemet vettem bele, hogy nem győztem. Inkább vettem egy új mérleget 2000 ft-ért. Egy elemnek több hónapig bírnia kell. Én a kínaiban vettem elemet, ugyanolyan jó volt, mintha az elektrikbe venném.

2010. ápr. 20. 19:55
Nem tudjátok véletlenül,h pesten hol lehet digitális mérlegbe lapos elemet venni? Kb 2 hónapja vettem de rögtön azt is írta ki, h LO. Azóta nem használom,mert ugye nem mér. Órásnál, vagy hol lehet elemet venni?
2010. ápr. 15. 15:50
Veszek :)
2010. ápr. 14. 20:40
vegyél újat!
2010. ápr. 14. 18:34
Úgy néz ki elromlott a digitális mérlegem. Beleteszem a két kis lapos elemet, talán egyszer meg tudom magam vele mérni, aztán kiirja, hogy lemerült. Már nem veszek több elemet. Mi lehet a baja? Javítják ezt? Vagy dobjam ki? Vegyek ujjat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook