Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valakinek olyan, hogy egy hónapban két villanyszámlát kapott, teljes havi összegről? fórum

Volt már valakinek olyan, hogy egy hónapban két villanyszámlát kapott, teljes havi összegről? (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 14. 15:24

Szia!

Nézd meg a befizetett csekkeket! Ha megvan minden hónapra a befizetés, minden ok. De ha nem, ott a bibi. Nekem olyan volt, hogy a januárit későn küldték, így volt februárba kettő. És mind a kettőt ki kellett fizetni!

6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 5. - Mandula71)
2010. ápr. 13. 23:34

de megkaptam,csak nem volt befizetve,azt gondoltuk tévedés,miért kellene két számlát fizetni egy hónapban???nem használtunk annyi villanyt,sőt,volt egy neon az akvárium felett,azt kiiktattuk,mert túl sokat fogyasztott,tévedésnek gondoltuk,de most a végrehajtó küldött levelet,hogy az eon követeli a pénzét,mire fel???párom sajna most nem tud bemenni,de addig is kiváncsi lennék,mert olyat is hallottunk már,hogy csalnak a számlákkal...

mivel nem az én nevemen van,és a páromnak én az élettársa vagyok"csak",nekem nem jár a felvilágosítás,én hiába is megyek be...

5. Mandula71 (válaszként erre: 4. - 6c5f346e46)
2010. ápr. 13. 23:24
Na de ha ebben van egy decemberi, akkor azt eddig nem kaptad meg? Akkor jogos, hogy két számlát küldtek...
4. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - Martian)
2010. ápr. 13. 23:20
nem,októberben volt,ez egy nyári számla és egy decemberi...
2010. ápr. 13. 22:44
nem most volt az éves elszámolás?
2. kikata (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2010. ápr. 13. 22:39
Nekünk egyszer volt, de az más helyzet volt. Villanyórát cseréltek, és kiszámlázták a régi és az új villanyórára is a teljes összeget. Aztán jóvá írták.
2010. ápr. 13. 22:33

volt már valakinek olyan,hogy egy hónapban két villanyszámlát kapott teljes havi összegről?mi már a másodikat kaptuk,és az áramszolgáltatónál azt mondják,hogy egymásba csúszott a két hónap...?????mi??? vagy hogy????

igen ám,csakhogy 13 nap van csak a két dátum között...most akarunk majd valamikor bemenni,és ha kell az atya úr istent oda hivatni,de addig nem fogunk eljönni,még valaki meg nem mondja nekünk,hogy miért kell egy hónapban 2x 18 000ft villanyszámlát fizetnünk...


volt már valaki ilyen helyzetben...


hallottam már olyat is,hogy ez a szolgáltató a legdrágább az országban,na de ennyire???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook