Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kutyámnak keresek inzulint fórum

Kutyámnak keresek inzulint (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 13. 21:51
Én ezt elhiszem neked,de nehéz lesz,mert mi emberek is kinlodunk a kevés inzulinnal,sajnos én nagyon drágát kapok,de a körmömre is számolják az adagot rendesen.
2010. ápr. 13. 21:27
3 éve lesz augusztusban, hogy minden reggel kap inzulint (42-50NE között). Két ismerős volt eddig aki tudott néha adni sajátból. Rendszeresen mérjük a cukrát itthon, és persze megyünk állatdokihoz stb. Az elején volt pár vércukorszintleesésünk, durva volt. Mára nagyon belejöttünk. A városunkban 7 kutya inzulinos, rajtunk kívül még egy kap emberi inzulint.
2010. ápr. 13. 20:09
Tudod milyen nehéz az inzulinhoz hozzájutni,sztem senkinek nincs akinek lejárna,mert elég keményen ránk számolják,és kevesebbet kapok mint ami elég.
6. df37b7924d (válaszként erre: 5. - Topis)
2010. ápr. 13. 20:02

Nem,szerintem senki se segíthet ilyen formában. Az inzuli nem játék,mégis látatlanban ki hiszi el hogy mire kell??


Az inzulint ha túladagolod,leesik a vércukorszint,és perceken belül meghal a kutya,ember.Az egyetlen olyan halál aminél nem tudják bebizonyítani a túladagolás tényét a kórboncnokok

Így aki inzulint ad neked,hát ...

Szóval nekem erről ez a véleményem.

2010. ápr. 13. 19:40
A kutyám már 3 éve lesz, hogy cukros. A Caninzulin nagyon drága, természetesen állatorvos mondta, hogy lejárt szav. is jó (nem megbontott). Néha sikerül beszerezni emberit, de most egy ideje nincs elérhető. Ritkán még a gyógyszertárból is sikerül beszerezni, olyat amit leadtak, mert segítőkészek. Aki tud, segítsen!
4. Azul
2010. ápr. 13. 19:38
Szia! Tényleg úgy kéne, hogy szólsz az állatorvosnak... Ha ismeri a kutyát, vagy megmondod neki, hogy miről van szó, akkor kiviszi ő, és be is adja neki.
2010. ápr. 13. 19:29
Ha inzulin kell a kutyudnak akkor azt az állatgyógyaszatban ( orvosi vényre) lehet venni. Szerintem nem a fórum a megfeleő hely gyógyszer beszerzésre:O
2. df37b7924d (válaszként erre: 1. - Topis)
2010. ápr. 13. 19:24

Miért jó a lejárt??? Így akarod "eltenni láb alól??

Komolyan,ez a kérés bizarr,és elgondolkodtató...

2010. ápr. 13. 19:19
Lantus vagy Inzulatard inzulint keresek a kutyámnak, lejárt szavatosságú is jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook