Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Römer King Quickfix autósülésről mi a véleményetek? fórum

Römer King Quickfix autósülésről mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


11. Anatita81 (válaszként erre: 10. - Mamika2)
2010. ápr. 15. 13:21

Elhiszem és én is azonnal kukáznám az eset után! :(

(Mekkora a gyerkőc, hány centi? Lányom 94-5-6, nem egy magas manó.)

Vagy visszavetetnénk a magyarországi forgalmazóval! Férjecském tuti elmenne a végsőkig, ő a négy karikát minőségbiztosítja.

2010. ápr. 14. 16:51
Nekünk ultimax-unk van és próbáltuk már sokszor beállítani, de nem ment, egyébként nem én vagyok az egyedüli, aki panaszkodik, hogy a gyereke sokkal hamarabb kinőtte az ultimax-ot, mint kellett volna!:((
9. Anatita81 (válaszként erre: 7. - Mamika2)
2010. ápr. 14. 15:38

Úhh, ez heavy! Még szerencse, hogy nem lett nagyobb baj!

Ki is mentem a garázsba megnézni - a miénk Trimax -, nakünk még csak a középső lyukakban van a felső öv! Nektek melyikben? Szerintem már csak azért sem tudna lecsúszni, mert elég közel van a kettő egymáshoz és az a párnás övvédő is csúszásmentes belülről.

Majd megkérdezem a férjemet is, de ő most külföldön "autózik". De ismerem, azt fogja mondani: rosszul van beállítva! :D

8. mamika2 (válaszként erre: 6. - Mágika75)
2010. ápr. 14. 14:03
Köszönöm szépen!:)
7. mamika2 (válaszként erre: 5. - Anatita81)
2010. ápr. 14. 14:02

Az a gond vele, hogy ha lazábbra engedem egy kicsit a biztonsági övet(mármint az ülés saját övét), akkor lecsúszik a válláról, ahhoz, hogy ne csússzon le, annyira meg kell húzni, hogy összenyomja a gyereket!:(

Tipped van, hogy miért lehet ez, mert amúgy meg vagyunk vele elégedve?!!

Nem olyan rég jöttek belénk hátulról és a pici lefejelte az én fejtámaszomat, mert le volt csúszva a válláról az öv és nem fogta meg az ütközésnél, akkor döntöttünk úgy, hogy eladjuk!

Nem volt nagy ütközés "csak" koccanás, de megijedtünk rendesen!:(

6. Mágika75 (válaszként erre: 4. - Mamika2)
2010. ápr. 13. 18:34

King Plus, ez 9kg-tól van.

A 14-15kg-s Csengénk jól elvan benne, de vesszük a következő méretet a hétvégén, mert kell Csongorunknak, aki már kinőtte a bébihordozót.

5. Anatita81 (válaszként erre: 4. - Mamika2)
2010. ápr. 13. 18:32

Midegyik Römer jó! ;) De szerintem keress rá, az autótokhoz mit ajánlanak! Hidd el, a gyár többet is kipróbált, hogy minél több csillagot kapjon!

Vagy próbálja ki a gyerkőc!

Mondjuk azt nem értem, hogy a 2 éves 11 kilós kinőtte a Concordot, mert nekünk is az van és a 13 kilós majdnem 3 éves lányomnak tökéletesen jó.

2010. ápr. 13. 18:18

Köszönöm szépen!:)

Szóval Römer, de melyik típus pontosan!?:))))

2010. ápr. 13. 18:14

Nekünk is Römer van, mert az a legjobb. Szerencsére még nem volt töréstesztelve (nem is akarom!!!).

Nézd meg itt:

[link]

2. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Mamika2)
2010. ápr. 13. 18:06

Szerintem és a férjem szerint, aki utasbiztonsággal is foglalkozik, a Römer nagyon jó! :)

Mi az alpján választottunk, hogy melyik típusú gyereküléssel tesztelték az autónkat, ami alapján 5 csillagos lett a gyerekbiztonsága! ;)

2010. ápr. 13. 18:02

Nem igazán tudok dönteni, hogy milyen ülést válasszunk, most Concord Ultimax-unk van 0-18kg-ig jó, de a 11kg-os kisfiam, aki még 2 éves sincs kinőtte!:(

Csalódtam és most nehezen tudom elszánni magam, hogy kipróbáljak egy újat, erre is esküdtek, de nekünk nem jött be!

Segítséget szeretnék kérni!

A Römer nekünk nagyon tetszik csak nem tudom, hogy melyik típust válasszuk!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook