Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kezelik az egyes jegyek a (párkapcsolati) konfliktusokat? fórum

Hogyan kezelik az egyes jegyek a (párkapcsolati) konfliktusokat? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan kezelik az egyes jegyek a (párkapcsolati) konfliktusokat?

1 2
52. ab4b6bc17d (válaszként erre: 26. - Mese)
2011. febr. 8. 21:31

Én a férjemre és magamra ismertem a leírásodból: Bika és Rák vagyunk. Igaz, nálunk nincs ez a behódolás, ami az Oroszlánokra jellemző, mert a leók királyoknak hiszik magukat és mindenkitől elvárják, hogy imádják őket :) szerintem az, hogy néha úgy megbánt, hogy fáj az minden pasira igaz, mégha szeret is, mert nincs olyan érzékeny antennájuk, mint nekünk nőknek! Néha nagyon érzéketlenek, figyelmetlenek tudnak lenni.


Egyébként mit értesz azon, hogy be kell hódolj neki? Miben?

51. ab4b6bc17d (válaszként erre: 28. - Ficu00)
2011. febr. 8. 21:28
Szerintem ezt úgy kell érteni, hogy pl. szembesíted a Bikát az érzéketlenségével, a figyelmetlenségével, a munkamániájával, a földhözragadtságával, stb. Hiába mondjátok a magatokét :) te is, meg a férjem is :) néha egy Ráknál is betelik a pohár és akkor túlkiabál egy Bikát és jól megmondja a tutit! - de azért remekül megvagyunk! :)
50. ab4b6bc17d (válaszként erre: 49. - Ab4b6bc17d)
2011. febr. 8. 21:24
A férjem Bika, rá is tök igazak a leírtak. Türelmes, de hirtelen csattan és akkor Bika módjára ráront az "ellenfélre".
2011. febr. 8. 21:22
Sziasztok. Én igazi Rák vagyok, s rám nagyon igaz, ami a leírásban szerepel. Tényleg nagyon érzékeny vagyok az érzéketlenséggel szemben és utána bezárkózom az illető előtt, nehéz kiengesztelni, mert hideggé válok. De ez érthető is, szerintem.
2010. aug. 9. 22:46

Kos vagyok oroszlán aszcendenssel.

A kos leírása illett rám. A férjem ikrek és rá abszolút nem illik. Inkább a halak. Akkor most számít az aszcendens vagy nem?

2010. aug. 9. 22:05

Jó a cikk! Kos vagyok, magamra ismertem benne, ár tányérat még ne törtem. :D

Édesanyám is kos és ha mi vitatkozunk....háááát.....

rendszerint a végtelenségig szajkozzuk az igazunkat

46. Tücke
2010. máj. 21. 11:24
Ne csak azt nézzétek az aszcendens sokat számít benne.... Ha azt is tudod a 2jegyet együtt kell értékelni....
2010. ápr. 29. 14:52

Én kos vagyok többnyire lefedi a leírás a "harcmodorom" a párom rák, de rá abszolút más jellemző, mint ami a cikkben van.

:)

2010. ápr. 29. 14:49
Ebböl a cikkböl semmi nem igaz. Hiszek a horoszkóp szerinti személyiségjegyekben, de ezek a viták egyáltalan nem igazak!
2010. ápr. 24. 11:45
nekemnincs férjem csak kiváncsi vagyok
42. Tücke
2010. ápr. 19. 20:04
Én azt mondom hogy a születésem szerint mérleg vagyok aszcendensem kos :D tökéletesen egyezik :D férjem detto ugyanez:D Gondoljátok el milyen "fantasztikus" viáink vannak:D
41. szalszil (válaszként erre: 39. - Lightwarrior)
2010. ápr. 19. 08:56
Ha megírod mikor születtél, megmondom :-)
40. manul
2010. ápr. 17. 11:59
Éveken keresztül sokat agyaltam ezen a csillagjegy dolgon,vannak is amik igazak rám de nagy általánosságban azt mondanám,hogy lehet,hogy engem elcseréltek a szülőszobán vagy valami nagyon kaméleon lehetek.Halak jegyének szülötte vagyok de nem így oldom meg a magánéleti problémáimat.
2010. ápr. 16. 22:53

Én vízöntő vagyok, és nagyjából igazak rám a leírtak, bár én jobban szeretem, ha a vita végén megállapodunk valamiben a vitapartneremmel.

A skorpió 100%-ig apukám, és a bika is igen igaz anyukámra.:-) Az ikrek leírása viszont nem igaz nővéremre.:-)


Nem tudja véletlen valamelyikőtök, hogy hol lehet az interneten HITELESEN utána nézni, hogy mi az ember aszcendense? Én már próbáltam megkeresni, de 3 féle eredményt is találtam a különböző oldalakon.:S

2010. ápr. 15. 08:49
Minden kedves hozzászólónak köszönöm a dícséretet! :-) Ha szeretnétek ilyesmi cikkeket olvasni, írjátok meg, hogy milyen témára lennétek kíváncsiak! Meglátom, mit tehetek :-)))
37. Belana
2010. ápr. 15. 08:06
Ja a férjem rák és Ő rá is.:-)
36. Belana
2010. ápr. 15. 08:05
Én vízöntő vagyok, de 100%-ig igaz ami a cikkben foglaltatik.:-)
2010. ápr. 14. 17:40
Tetszik hogy majd minden kos úgy van összegyúrva mint én.... :)
34. c33bd8536b (válaszként erre: 22. - Fiatal nő)
2010. ápr. 14. 13:47

Nem egészen. Én sokszor meglepődöm, mert elvileg nem hiszek az ilyesmiben.

A gyerekünk kicsi volt még, amikor egy barátunk, (aki szakember, és ragaszkodott hozzá, és nem akartuk megsérteni) összeállította a horoszkopját. Tudod, azt, ahol van az a nagy kör, és kellett vásárolni egy könyvet, hogy értelmezni tudjuk. Jót derültünk rajta.


Aztán ahogy telt az idő, és a gyerek növekedett, egyre többször eszünkbe jutott a jellemzés. És egyre inkább illett rá.

33. Gligi
2010. ápr. 14. 08:10
Sok igazság van a cikkedben ☺ ☺ ☺
2010. ápr. 14. 04:54
Én is skorpió vagyok....:))))))))))))
2010. ápr. 13. 22:32
Vérbeli skorpió vagyok, nagyon igaz rám is! :)
2010. ápr. 13. 21:55
Én bak vagyok, de csak részben illik rám a leírás. Mondjuk rák az AC-em.
2010. ápr. 13. 21:35
hát a szűzben van valami...
28. Ficu00
2010. ápr. 13. 21:18
párom kos rá nem illett a leírás. mármint hogy szeret vitatkozni. na ő az az ember, aki ki nem állhatja a feszkót. ami a bikát illeti (vagyis engem) stimmel, de te azt írtad a bikára csak érzelmileg lehet (esetleg) hatni. én máshol azt olvastam, hogy a bikára egyedül saját fegyverével, a logikával lehet hatni és azt kell mondjam szerintem ez az igaz. rám vitás helyzetben érzelmekkel aztán nem lehet hatni lehet ott aztán könny vagy bármi, ha dühös vagyok, akkor dühös vagyok. és ezt többi bika ismerősömön is így vettem észre.
27. mese (válaszként erre: 26. - Mese)
2010. ápr. 13. 21:09
az asszcendensem viszont nyilas, megjegyzés képp:)
26. mese
2010. ápr. 13. 21:08
Én halak nő vagyok, de rám a leirtak kevés része jellemző. Nekem van véleményem, és ki lehet könnyen hozni a sodromból, egyszerűen csak nem akarok vitát, ezért nem mondom el, hanme magamba zárom. A párom oroszlán, sosem vitakozik, de ő az uralkodó a kapcsolatban, és sokszor nagy fájdalmat okoz nekem.Imádjuk egymást, hihetelen jól elvagyunk, ám azt érzem, nem vagyunk egynerangúak, nekem úgymond be kell hódolnom neki, és érzelmi szinten sem vagyunk egy hullámhosszon. Imádunk együtt lenni, nagyon jól érezzük olyankor magunkat, rengeteget nevetünk, és az intim életünk is nagyon jó, ettől független, mindig ad okot arra, hogy fájdalmat okozzon...Van valaki, aki hasonló párosítás mint én és a párom?
25. 84882672dc (válaszként erre: 21. - Fiatal nő)
2010. ápr. 13. 19:44
rám mindenképpen :)
2010. ápr. 13. 19:37
A skorpiót és a szüzet meg tudom erősíteni. Egy az egyben.
23. Azul
2010. ápr. 13. 18:38
Én kos vagyok, és tányért ugyan nem dobálok, de minden mást igen:) Pl. mobilt:) Meg kiabálok. Ő kivárja, amíg megnyugszok, tudja, hogy utána úgyis bocsánatot kérek, ha nem volt igazam:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook