Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Volt már valaki próbajátékon az RTL KLUB Széf című műsorában? Hogy zajlik a válogatás? fórum

Volt már valaki próbajátékon az RTL KLUB Széf című műsorában? Hogy zajlik a válogatás? (tudásbázis kérdés)


19. Dancili (válaszként erre: 18. - Vvicus)
2010. ápr. 18. 22:04

Igen, képzeld, én is eljutottam az aranyig.Már a keresztet illetően. Aztán a csaj rákérdezett, hogy akkor most milyen, és végül a pirosat mondtunk:(

Az 2. országnál pedig USA és Kanada között vacilláltunk, aztán Usa-t mondtuk. Akkor mondta a csaj, hogy a 2. lehetőség Kanada lett volna, és az is a helyes. Na így nem volt jó egyik válasz sem. Tesóm az Unicumos kérdésnél azt mondta, hogy "Döntsd el te!". Na, szerintem ezzel buktunk el.

18. vvicus (válaszként erre: 17. - Dancili)
2010. ápr. 18. 21:40

Ja igen, az Unicumos keresztes kérdést is hallottam anno, és azt hiszem, mindig mindenki a vörösre tippel, de nem az, mert az a Vöröskereszté, vagy valami ilyesmi a helyes válasz.

Szerintem különben nem számít, helyesen, vagy helytelenül válaszoltatok-e!

Aztán majd írj, mi lett! :-)

17. Dancili (válaszként erre: 16. - Vvicus)
2010. ápr. 18. 21:25

Na sziasztok! Hát voltunk a széf válogatáson, rólunk is készítettek fotót, és kaptunk egy kérdőívet. Aztán egy csajnál voltunk elbeszélgetésen, ahol 2 kérdést kaptunk:

-Melyik a 2. legnagyobb ország?

-Milyen színű az Unicumos üvegen a kereszt?

Na, ezeket a kérdéseket jól kapisgáltuk a beszélgetésünkbe, de végül is mindkét válasz rossz lett:(

Amúgy próbáltunk tesómmal érvelni egymásnak, több-kevesebb sikerrel. Hát majd meglátjuk, egyenlőre inkább azt érzem, hogy ez most nem sikerült. Mindenesetre megvárjuk a hét végét, és akkor majd írom, hogy mi van. Ha esetleg valaki idetalál még, úgy tanulságul:) Na jó éjszakát mindenkinek!!!

16. vvicus (válaszként erre: 15. - Dancili)
2010. ápr. 13. 20:34
Feltétlenül írj! ;-) És egy kalappal!
15. Dancili (válaszként erre: 14. - Vvicus)
2010. ápr. 13. 14:32
Hát én is gratulálok Neked a babihoz!!!!! Majd írok akkor, hogy mi volt. Még a tesómmal lefixálom, azért ezeket a hsz-eket elolvastatom vele. Puszi!
14. vvicus (válaszként erre: 12. - Dancili)
2010. ápr. 13. 13:49

Hát ne vidd, az tuti! Nővéremnek is három van, egyiket sem vitte el. Na meg kire hagynád, amíg bemész? Mert készülj fel, hogy 22 év körüli, nagyarcú csajszik válogatnak, akik nem tűntek túl gyerekbarátnak.

Gratulálok a nagyhoz és a pocaklakóhoz is, én most vagyok 2hónapos terhes. :-D

13. vvicus (válaszként erre: 11. - Dancili)
2010. ápr. 13. 13:48

Szerintem nem árt, ha nagyhangúak vagytok. Tőlünk egy focis kérdést tettek fel, ami egyébként előző este került adásba(és mi hülyék elárultuk, úgyhogy kaptunk újat), aztán hol halt meg Napóleon, és azt, hogy melyik a Föld legnagyobb országa.

Én se nem túl lazán, se nem túl csinin mentem, kábé úgy, mint ahogy egy írásbeli vizsgára mennék.

12. Dancili (válaszként erre: 10. - Vvicus)
2010. ápr. 13. 13:41
Hú, akkor szerintem 18 hónapos kisfiam nem visszük, mert behisztizne szegény.....Amúgy is most is babát várok, a 4. hónapban vagyok, mondtam is a csajnak.
2010. ápr. 13. 13:39
Tényleg, ti akik voltatok, milyen kérdéseket kaptatok?Hogy öltözzünk fel? Csinin vagy lazán, vagy elegánsan? Most akkor okoskodjunk, vagy játszunk hülyét? Amúgy tesóm aranyos, jó fej, és szerintem, én is:)))))
10. vvicus (válaszként erre: 8. - Dancili)
2010. ápr. 13. 13:39
Igen, mi is így voltunk vele, de komolyan nagyon hosszas sorbanállás volt, vigyetek magatokkal inni-ennivalót!
9. vvicus (válaszként erre: 3. - 6048dc6b87)
2010. ápr. 13. 13:38
Nekünk telefonban is vagy 8-10 kérdést tettek fel, mindre hibátlanul válaszoltunk. És ott is. Igen, túl normálisak voltunk, hát ez van. Nővérem nyaggat állandóan, hogy jelentkezzünk együtt, mert ők is voltak a férjével, őket sem hívták vissza.
2010. ápr. 13. 13:36
Ma hívtak fel engem is, 36 éves vagyok, nő. Az ikertesómmal regisztráltam magam, már van vagy 1,5 éve. Az ikertesóm amúgy fiú. Bevállaltuk a válogatót, de most bizonytalan vagyok, hogy egyáltalán elmenjünk-e.....Azért kíváncsi vagyok, és végül is veszíteni valónk nincs. Max. kirándulunk egy kicsit.
2010. ápr. 13. 13:34
emlékeztek arra a tesvérpárra ahol a az egyik lány állandóan vihogott meg mindent megmagyarázott? nagyok okosak voltak szó se róla de borzasztó volt! 2 lányról van szó! Amikor mi voltunk előttünk jött le egy 40 körüli pasas a lányával a pacáknak akkora arca volt hogy hihetettlen, elkezdett ujjongani hogy "IIGGEENN, IIGGEENN TUTI BEJUTOTTUNK!" Amugy aki hétköznapi, normális az nem kell nekik, csak akin lehet röhögni!!!!
2010. ápr. 13. 13:31

én is voltam, párommal. két kérdés, hibátlan válasz, és semmi telefon.

ha mész, akkro add elő hogy hülye vagy... üvöltözz, nevess, be se álljon a szád, mert aki túl normális, hétköznapi, azt tuti hog ynem hívják vissza.

ja, és ne a pároddal jelentkezz:D

5. 6048dc6b87 (válaszként erre: 3. - 6048dc6b87)
2010. ápr. 13. 13:27
bocsi: Campona
4. 6048dc6b87 (válaszként erre: 2. - Vvicus)
2010. ápr. 13. 13:26
igazad van! Ha kurjongattam volna akkor lehet felhívtak volna! Apum szakmábaillő kérdést tettek fel meg sem kottyant nekik, még bele is kérdeztek, próbáltak kóstolgatni de nem jött össze nekik mert mindenre tudtunk válaszolni!!!
2010. ápr. 13. 13:24
Voltam! Jelentkzetem telefonon, tettek fel 2 kérdést amire hibáttlanul válaszoltam, aztán elhívtak peste a cambónában asszem, apummal mentünk, minden kérdésre válaszoltunk megmagyaráztuk, értelmessen, és nem hívtak fel! De aki buta, sötét, azt igen! Nemtudom látod-e hogy mostanában mennyire ostoba embereket hívnak be! Az a lényeg hogy nem mutasd magad okosnak mert akkor tuti nem kerülsz be!
2010. ápr. 13. 13:23
Mi voltunk párommal. Rohadt sokan voltak, iszonyatos, órákon át tartó sorbanállás után egy meghallgatás van, feltesznek két kérdést, beszélgetni kell róla a pároddal, úgy, mintha játékban lennél. Nem jutottunk tovább. Gondolom, túl sok az élettárs, talán jobban szeretik a testvérek, nagyi-unoka, unokatesó variációkat, meg a kis hüle sipítozós csajszikat. Na én nem olyan vagyok...:-)
2010. ápr. 13. 13:20
Volt már valaki próbajátékon az RTL KLUB Széf című műsorában? Hogy zajlik a válogatás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook