Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok Béres Alexandra Nyerj időt című programjával/dvd-jével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok Béres Alexandra Nyerj időt című programjával/dvd-jével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


18. anyu70
2010. aug. 2. 17:50
Nem, sokkal rövidebb, talán 35 perc. Nekem nem jött be, mert ha nem koncenrtálsz arra az izomcsoportra amire dolgozol nem ér semmit. Én meg kétfele nem tudok figyelni. Meg azok a buzi lépéskombinációk, tök fölösleges bonyolítás. Akárhányadszorra se tudtam megcsinálni, csak idétlenül topogtam összevissza :-D.
2010. júl. 25. 09:09
Miért "nyerj időt", amikor ugyanannyi idő, mint a többi??? Kb. 5-10 perccel rövidebb talán, mint a többi Alexandrás dvd.
16. ibuska1990 (válaszként erre: 15. - 27525d0da6)
2010. ápr. 16. 21:07

Teljesen egyet értek veled, túl sok a kifogás. Nekem van egy 15 hós kisfiam aki egész nap lefoglal mellette vezetem a háztartást és mégis van időm tornázni. Igaz, este 8 után, de akkor sem ülök a tv-elött, vagy számítógépezek, hanem mozgok.


A nyerj időt nekem tetszik, szeretem a súlyzós tornákat.

2007. dec. 5. 10:24

Te is tudod,hogy ez csak kifogás.Mindenki arra kerít időt,amire akar: tv,olvasás,evés.Azt nem hiszem,hogy valakinek egy héten nincs 3x40 perce önmagára.Csak akarni kell.Vannak olyanok,akik ettől megnyugszanak: nincs időm,nem érek rá stb...

De akkor lefogyni sem fog.

El kell dönteni mi a fontos.Nekem nincs lehetőségem itt a lakóhelyemen,hogy konditerembe járjak,vagy aerobikra,mert itt nincsenek normális helyek.Marad az otthoni torna.De tudom,hogy teszek valamit az alakomért,és egészségemért!

De természetesen ez csak saját vélemény!

14. supin
2007. dec. 5. 09:40
Utálom az egész ilyen hokuszpókuszt! Ez nem mindennap dolgozó nőknek van. Ja és + a család.. Ki ér rá még erre is?
2007. dec. 5. 08:32

Sziasztok!

Mondhatom,hogy én is gyűjtő vagyok Alexandra dvd-it illetően.Nekem ezek vannak meg:

200%-Alakformálás mesterfokon

Új kihívás

Lendületben

Vitalitás

Pörgesd fel!

Nyerj időt


Számomra a legnehezebb a Lendületben.Itt végig súlyzóval tornázik! Én most kezdtem újra a mozgást,mert nagyon leálltam az utóbbi időben.Épp ezért a Nyerj időt című tornával kezdtem,mert nem olyan megerőltető,de mégis átmozgat.

2007. aug. 14. 15:35
Az dezéseket szeretem, de az aláfestő zenét nem csípem :(
2007. aug. 14. 12:14
Szerintem a legjobb a B.A. Új kihívás. Én azt szeretem a legjobban, és nem nagyon nehéz, egyszerű gyakorlatok és minden testrészre. És ha bírja az ember, akkor csinálhat extrákat is a torna közben
10. Gyöngyi79 (válaszként erre: 9. - 278c85ecf4)
2007. jún. 6. 18:20

Köszi a biztatást!


Teljesen egyetértek veled Alexandrával kapcsolatban...

Kár, hogy Kaposváron nem találkozhat vele az ember lánya :)

9. 278c85ecf4 (válaszként erre: 8. - Gyöngyi79)
2007. jún. 6. 16:54

Én rajongó vagyok!:)) Mint ember nagyon szimpatikus nekem Alexanda! Sokszor ez segít végigcsinálni az edzést! Mert olyan aranyosan bíztat!:)

És nagyon színvonalas, profi mozgásanyagai vannak!


Menni fog 1-2hét múlva pihi nélkül is!:) Csak csinálni kell rendszeresen!

8. Gyöngyi79 (válaszként erre: 5. - 278c85ecf4)
2007. jún. 6. 15:24

Gratula a végigtornázáshoz!!!! :)

Most veszek erőt magamon, hogy tornázzak a Lendületbenre, bár még egyszer sem sikerült úgy végigtornáznom, hogy kis pihiket ne iktassak bele :(


Nekem Alexandra dvd-i a legszimpatikusabbak, te hogy vagy vele?

7. 278c85ecf4 (válaszként erre: 6. - Tinendo)
2007. jún. 6. 11:09

A legjobb az utolsó kettő, amit emlegetünk( Lendületben, Vitalitás)! Itt nincs olyan testrész, ami kimaradna! Nagyon jó háttorna is van a Vitalitás-ban! Ez a kettő amúgy direkt zsírégető torna! És gyönyörűen alakítanak!

A Pörgesd fel szerintem haladóknak való, és azoknak, akik inkább már csak formálódni szeretnének! De tulajdonképpen azon is megdolgoztat mindent!

2007. jún. 6. 10:43
És melyik dvd, melyik testrészeket mozgatja meg?
5. 278c85ecf4 (válaszként erre: 4. - Gyöngyi79)
2007. jún. 6. 09:58

Kb. 1 órás! Egy köredzés! 3körből áll, mindháromban ugyanazt a gyakorlatsort csinálja végig, csak váltakozó intenzitással és ismétlésszámmal!

Épp tegnap csináltam meg(büszke is vagyok magamra, mert először sikerült végig), és most szenvedek az izomláztól!:)

A Vitalitást meg a Lendületbent már mosolyogva végignyomom!:)

4. Gyöngyi79 (válaszként erre: 3. - 278c85ecf4)
2007. jún. 5. 22:36

Szia!


Nekem sajnos a Pörgesd fel nincs meg...

Mennyire hosszú?

3. 278c85ecf4 (válaszként erre: 2. - Gyöngyi79)
2007. jún. 5. 21:12

Szia!

Ez tényleg csak arra való, hogy "időt nyerj"! Ha nincs időd hosszú edzésekre, de mégsem akarsz eltunyulni!

Nekem is a Vitalitás és a Lendületben a 2kedvencem!!

Viszont a legkeményebb a Pörgesd fel szerintem!

2007. jún. 5. 17:58

Szia!


Én rendszeresen tornázom Alexandra jó pár dvd-jére, és a Nyerj időt akkor szoktam elővenni, amikor tényleg kevés az időm, mert engem nem fáraszt le eléggé.

Ami nekem a legjobban bejön az a Vitalitás, és a Lendületben dvd.(bár az utóbbi szerintem a legkeményebb)

2007. máj. 29. 07:26
Mik a tapasztalatok Béres Alexandra Nyerj időt című programjával/dvd-jével kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook