Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az arcomon pici fehér, pattanásszerű kiütések jelentek meg. De mitől lehet ez? fórum

Az arcomon pici fehér, pattanásszerű kiütések jelentek meg. De mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


11. delike (válaszként erre: 10. - Kiki8400)
2010. ápr. 13. 11:14

Igazán fehérnek nekem is a szemem környékén tűnnek. A koleszterinem tuti rendben.


Remélem tényleg elmúlik és szebb lesz a bőröm, mint valaha :)

10. kiki8400 (válaszként erre: 4. - Delike)
2010. ápr. 13. 10:45

valószínűleg a méregtelenítés miatt lesz, ahogy már írták

ha nagyon zavar, keress fel egy bőrgyógyászt, vagy természetgyógyász, ők biztosra meg tudják mondani, hogy mi ez

Én is nagyon sokat iszom, gyakran citromos vizet is, nekem csak a szemem környékén vannak ilyen pici, fehér kiütések. Egyszer be is ilyesztettek, hogy azért van, mert magas a koleszterinem, hát elmentem vérvételre és kiderült, hogy azzal nincs semmi gond, szerencsére :)

9. k.tünde78 (válaszként erre: 7. - 3cbd320f88)
2010. ápr. 13. 10:42

ez a sok citrom méregtelenítő hatása,lentebb írta,hogy sokat fogyasztott belőle.

Nálad valszínű azért nem okozott ilyen tüneteket,mert egyébként a minden napokban meg van-volt az elegendő folyadék bevitel és ezokból kifolyólag a szervezeted rendszeresn át van mosatva kevesebb a méreganyag. Nála a folyadék bevitel sem volt a múltban elegendő így tele van méreggel a szervezete.

8. k.tünde78 (válaszként erre: 6. - Delike)
2010. ápr. 13. 10:38

Bizony,hogy nem baj,majd szép lesz a bőröd nagyon miután kitisztul a szervezeted és letisztul a bőröd.

Mielőtt feltennéd a köv kérdést,azon se lepődj majd meg ha esetleg a nyelved lepedékesebb lesz a szokásosnál,mert a nyelvünk a legnagyobb méregtelenítő szervünk,az is lefog majd szépen tisztulni gyönyörű rózsaszínre.Én minden fogmosáskór jól átkeféltem a nyelvem is,így a folyamat gyorsabban lezajlott és nem is látszott így annyira a vastag lepedék és mellesleg nem is volt a lehelletem kellemetlen illatú.Akár már is elkezdheted sikálni a nyelved is.

7. 3cbd320f88 (válaszként erre: 6. - Delike)
2010. ápr. 13. 10:37
Én is szoktam a vízbe facsarni citromot de még nem volt ilyen pattanásdi dolog...esetleg nem ittál sok tejet mostanában?
6. delike (válaszként erre: 5. - K.tünde78)
2010. ápr. 13. 10:30

Olyan méregtelenítő és fogyókúra egyben. Keveset ittam eddig és javasolták a sok vízbe a citrom facsarását.


Nagyon megijedtem, hogy mi ez, de jó hogy mostmár tudom, hogy nem baj :)


Köszönöm!

5. k.tünde78 (válaszként erre: 3. - Delike)
2010. ápr. 13. 10:27
Szóval méregtelenítő kúrát csinálsz???Akkor ne csodálkozz,nálam is mikor méregtelenítek akkor ugyan így kijönnek az apró pattiszerű vizes kiütések.Az ok nem más mint a méreganyag a bőrön keresztül távozik 1 hét múlva szépen lefog tisztúlni.A kúrát ez miatt ne hagyd abba.
4. delike (válaszként erre: 2. - Kiki8400)
2010. ápr. 13. 10:23

A szemöldökön körül kezdődött, majd a homlokom, állam és most kb csak az orcáim nem olyanok.

Nem viszket és nem is ég.

2010. ápr. 13. 10:22

Semmi új kozmetikum vagy mosószer nem jöhet szóba.


Ami más az eddigiektől, hogy múlt héten sok citromot ettem és rengeteg vizet iszom.


Elképzelhető, hogy a víztől így tisztulna a bőröm? Vagy a citromra vagyok allergiás?

2010. ápr. 13. 10:21
a szemed körül van, vagy máshol?
2010. ápr. 13. 10:21
Az arcomon pici fehér, pattanásszerő kiütések jelentek meg. De mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook