Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen diszitést csináljak, egy kerti szülinapi bulira, gyerekeknek? fórum

Milyen diszitést csináljak, egy kerti szülinapi bulira, gyerekeknek? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 12. 12:55
sok-sok színes lufi, olyan jópofa dolgok vannak kreatív boltokban...
2008. júl. 11. 21:32
Bármit, de ne legyen tüzijáték, mert megutáltatod magad a szomszédokkal.
2008. júl. 11. 20:50
rengeteg színes lufi
22. cypern
2008. jan. 26. 22:16
nálunk (tesómnál) az jött be a legjobban, hogy egy lufiba bleraksz 1-2 szem cukrot, kisebb csokit, azután felfújod. Remek móka annantól, hogy a gyerek járni tud egészen 10-12 -éves koráig...
2007. okt. 14. 20:46
A gyermek korától függ.A pici ovodásoknál sok élénk szinü lufit lehetne alkalmazni.Esetleg nem csak a szinük hanem a formájuk is lehet különleges.Akár kutyus vagy szivecske vagy bármilyen olyan dolog ami feldobja a bulit.Lehet akár játékokat is szervezni az udvaron.Futóvrsenyt,akadálypálya versenyt...És ennek megfelelően disziteni a kertet.A kreativitásunkat használva akár szinesnél-szinesebb krepapirokból is lehetne csinálni valamien diszt.Esetleg lampionokat is lehet késziteni.A kulcs szó:Használjuk a fantáziánkat!
20. DOMA
2007. okt. 4. 18:35
szivószál a poharakba feldiszítve, gyerek nevével, vagy ha óvodás a jelükkel, hogy megismerjék őket.
19. DOMA
2007. okt. 4. 18:34

Szerintem a kevesebb több !!! Bőven elég a lufi!!!

több színű, formájú, hosszabb, rövidebb kötővel felfüggesztve!!!

2007. aug. 4. 21:57
Vagy ha van kedvenc "tere" a köré, mint téma köré csoportosíthatod a díszítést. Pl. dzsungelkedvelő ünnepeltnél kígyógirland, fáról lelógó majmos lampionok, műindák, egy-két cserepes pálma, tengerkedvelőnél pedig sok kék girland, átlátszó "vízutánzatú" függelékek, hal-díszek, halas lampionok, esetleg egy homokos "tengerpart"...iylesmik. Szóval lehet egy témád is...hú, imádnék ilyen bulikra díszt gyártani! :D
17. Krysty
2007. aug. 4. 05:49
Lufi, lampion, girland, mesefigurés asztalterítő ugyanolyan papírtányér és pohár.
2007. aug. 3. 22:56
sok lufi és szines kivágott diszes papirok-komfetti.
15. dori79
2007. jún. 1. 22:37
én lufit szoktam,és szines papirtányért+poharat!
14. dee
2007. máj. 30. 00:26

Olcsó ötlet: a poharakra,tányérokra,székekre stb. lehet üvegfestékkel figurákat festeni.Apró sziveket,virágokat stb.A buli végén könnyen eltávolítható.

Vagy szines masnikat a székekre!

Jó szórakozást!

2007. máj. 29. 20:28

Egyszer voltunk egy olyan szülinapi zsúron, ahol az anyuka mexikói volt.Náluk szokás felfújt lufiba sok-sok apró cukrot, csokit tenni, majd Papírmaséval formát adni neki, kiszárítani.


Filmekben láthattál ilyent, amikor a gyerekek közül az ünnepeltnek kell egy bottal szétverni a figurát, ami valahova fel van akasztva (pl egy faágra). A többiek pedig szedik össze a sok kis cukrot, ami kihullik a maséból.

12. Elviracska (válaszként erre: 11. - Bernuska)
2007. máj. 29. 16:42

Nemszoktam ,mindjárt a legrossszabra gondolni...Én bizok,hogy sikeresen lezajlik ,eső mentesen...



És még csak annyit ennek milyen köze is van a dekorációhoz?Nem az volt a kérdés ,hogy eső lesz vagy nem....?

2007. máj. 29. 10:06
Kalkulálj bele egy kis esőt is, bár remélem mosolygós buli lesz :D
10. Loni
2007. máj. 29. 09:11
Ha van lehetőség, akár rajzfakat is csinálhatsz díszítésként. Nagy felület üres papírral. És az ünnepelt meg a vendégek maguk rajzolhatják meg a díszítést. Ez még játéknak is érdekes. A buli kezdetéig pedig letakarhatod valami színes takaróval vagy színes papírral.
2007. máj. 28. 21:32

Lufi, girland, szerpentin.

Esetleg egy-egy lufiba lehetne tenni egy cetlit amiben van egy feladat és azt meg kell oldalniuk. Ez nem csak díszítés hanem egy játék is egyben.

És persze (sztem) az elmaradhatatlan figurás papírtányér, pohár, pohárjelző stb.

Bár nincs kertem 10.-en lakom, de én így csinálmám, és fogom is, de csak itt fent a magasban:)

8. Elviracska (válaszként erre: 6. - Manhattan22)
2007. máj. 28. 21:18
A dekoráció érdekel ,játék meg medence az lessz ...
2007. máj. 28. 21:16
Az én lánykámnak most volt szombaton a szülinapja. Mi is kinn az udvaron tartottuk. Díszitéshez használtunk jó sok lufit, lampionokat, szerpentint, "happy birthday" feliratú táblácskát, és girlandokat. Jó színes lett az udvar :-)
2007. máj. 28. 21:16
Játékokat is szeretnél tudni vagy csak a dekoráció a lényeg?:)
5. Elviracska (válaszként erre: 2. - Manhattan22)
2007. máj. 28. 21:04
Köszike ,én is hasonlókra gondoltam ,de várok még ötleteket...:)
4. Elviracska (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2007. máj. 28. 21:03
Igen meglepetés lesz ,ezért nagyon jól kellene sikerüljön...
2007. máj. 28. 21:03
Én biztos az ünnepelttől kérdezném meg, hogy mit szeretne. Vagy meglepetés buli lesz?
2007. máj. 28. 21:02
Lufi, krepp-papír hajtogatás, csavarás, szélcsengők, mécsesek--függesztve...Ilyesmik:))
2007. máj. 28. 21:01
Milyen diszitést csináljak, egy kerti szülinapi bulira, gyerekeknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook