Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan legyek erős?-szakítás.... fórum

Hogyan legyek erős?-szakítás.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 26. 18:00

Hát akkor én is adok egy kis helyzetjelentést:).

Teljesen kész vagyok!Azóta is itt van!Nem szeret,nem kellek neki,de nem megy el...Már mindent megpróbáltam.Ma is könyörögtem neki,hogy adja meg nekem azt az esélyt,hogy más szeressen és mással boldog legyek,ha már ő nem akar velem lenni.Ilyen faramuci helyzetet.Valaki írhatna valami okosat...

85. agnes1219 (válaszként erre: 82. - Zunika)
2010. aug. 10. 17:54
zunka/szióka,hát,a gyerek,néhezhjzetbe,hóz,és,kitartást,kivánók,talánjönn,valaki,és,minden,mególdódik.új,kapcsólat.idő.kel.agnes1219
84. zunika (válaszként erre: 83. - D345cbf72a)
2010. júl. 13. 20:57
Folyamatosan :O
2010. júl. 11. 06:40
"Bízz az emberekben és készülj föl rá, hogy csalódni fogsz!"(Alexander Ouckwood)
82. zunika (válaszként erre: 80. - B73e24f31f)
2010. jún. 29. 09:09

Csak jelentkezem, hogy 1 hónapja elment a párom, vagyis most már exem...Hetente kétszer találkozunk a kislány miatt, ami mondjuk nehezíti a dolgot.

Van, hogy magam alatt vagyok, bőgök, előjönnek az érzések, hogy hiányzik, szeretem, stb...de szerencsére elmúlik. Én vigasztalódom a baráttal, akit most már páromnak neveznék.

Exem pedig odaköltözött egy nála 9 évvel idősebb, 3 gyermekes anyukához.

Röviden ennyi :O

81. zunika
2010. ápr. 19. 09:48
Ettől félek én is, de nem is azért, hogy nehezebb lesz kiszállni, hanem hogy elveszítem a barátomat, ezzel az én boldogságom lehetőségét. Nem akarom, hogy várjon rám, mert neki is ketyeg az idő, és igazán megérdemelné a boldogságot...
80. b73e24f31f (válaszként erre: 78. - Zunika)
2010. ápr. 17. 09:09
NEM fog megváltozni!!! Talán egy darabig viselkedik aztán mikor rájött hogy jó nálad, akkor megint meg fogja tenni ugyanazokat, csak akkor már még nehezebb lesz kiszállni!
79. Barát1 (válaszként erre: 78. - Zunika)
2010. ápr. 16. 17:13

Ha a párod a megbocsájtásod után /4,5 éve/ is folyamatosan félrement mint írod, ráadásul, játszik, gépezik. Mond mit vársz Tőle, lett volna eddig 4,5 éve, hogy bebizonyítsa, hogy Ti kelletek Neki, nem más. Miből gondolod, hogy most megváltozik, ezt már megígérte akkor is nem?

Ha a barátoddal egymásnak vagytok az igaziak és mind a ketten ezt érzitek, akkor miért akarsz egy olyan kapcsolatban maradni ahol, fájdalmat okoztak, megcsaltak, átvertek, nem foglalkoztak Veled. A döntésedet alapozd arra, hogy melyik férfi mellett lesztek boldogabbak Te és a lányod. A leírtakból én azt látom, hogy a barátod a Neked való, de döntened Neked kell.

78. zunika (válaszként erre: 55. - Xyzé87)
2010. ápr. 16. 14:22

Sziasztok!

Párommal 5 és fél éve vagyunk együtt. Ismerkedésünk után 1 évvel kiderült, hogy megcsalt. 3 napra elköltözött, zokogott, én is. Jött a Karácsony, visszajött. Gondoltam egyszer mindenki hibázhat. Ezután minden szép és jó volt, született egy kisbabánk.

5 hónapja lebukott, és kiderült, hogy folyamatosan félrement, élte az életét, netes társkeresők, stb. . .

Azt mondja már más lesz, megtanulta, most jött rá mit veszíthet, bízzak benne. . . :O

A fájdalmak felemésztették érzelmeimet a 4-5 hónap alatt, és ott tartottam, hogy közelengedtem magamhoz egy 10 éves barátságot, úgy értem több lett, mint barátság. Most jöttünk rá, hogy egymásnak lennénk az igaziak. Ismerjük egymást nagyon, de eddig sosem volt köztünk semmi. Ezidáig. . . Most már tudom, úgyis minden szuperál.

A páromat elküldtem 3 napra, de nem bírtam nélküle. Könyörgött, én persze engedtem, mert szeretem. Igen, szeretem, csakhogy lehet, hogy már nem úgy?? Csak addig szeretem annyira, amíg nincs itt? Ez megszokás?? Meg tudom újra úgy szeretni?

Változást ígért, nem nőzik, nem PlaySationozik, nem sz.gépezik. Mostanában tényéleg nem. De meddig?

A 3. féllel pedig hanyagolom a találkozást.

Megváltozik a párom? :O Vagy évek múlva kiderül, hogy ugyanolyan marad, és akkor nekem "elment a vonat"? :O

És közben itt a nemsokára 3éves kislányunk :O

Döntésképtelen vagyok :O

77. b73e24f31f (válaszként erre: 76. - Hussy76)
2010. ápr. 15. 06:55
Jól tetted! :)
76. hussy76 (válaszként erre: 71. - B73e24f31f)
2010. ápr. 14. 22:21
Hát sajna nemtudom beperelni nem vagyunk házasok.hogy a közös dolgok megosszanak.meg pénzem sincs ügyvédre.még a gyerektartást se hiszem hogy fogja fizetni.vagy csak lök néha valamenyit.azt irta holnap elakar jönni hogy beszélgessünk.békülni akarna szerintem mert megbánta.de én már nemtudok megbocsájtani.tul mélyre hatolt.összeszedtem a cuccait és kidobtam.ez volt számomra egy kezdet hogy probáljak felejteni.
75. hussy76 (válaszként erre: 70. - Zeusz33)
2010. ápr. 14. 22:15
Sajna elvitte őket még jó pár hónappal ezelött.Egy haverja mühelyébe ott dolgozott vele.Mert itt már nem fért.Igy hozzányulni se tudok hogy azokat eladjam.Nmetudom miért eddig tarthatott-e a szerelem de ma már irt e-mailt.msn ne is irt.meg telon is hivot.hogy nem e kezdhetnénk ujra.igy szeret ugy szeret.nevettem magamba.megmondom öszintén.és nem irtam neki vissza.és nemvettem fel neki a telefont se.nemjött be a volt asszony.de most már igy járt.mert én nekem nem kell soha többé.mert undorodom.az a tudat hogy megcsalt meg it hagyot semmi nélkül.szoval nem menne vele.ha ezt megtette megtenné mégegyszer.
74. xyzé87 (válaszként erre: 73. - B73e24f31f)
2010. ápr. 14. 19:38
Jó kérdés!
73. b73e24f31f (válaszként erre: 72. - Xyzé87)
2010. ápr. 14. 19:29
Hát a semminél jobb, de azért itt is az van, hogy most jó vagy amíg nincs máshová mennie. Miért nem megy a csajához?
2010. ápr. 14. 19:17

Hali!

Hát elég érdekesen áll a helyzet.Tegnap előtt amikor haza jött elég fagyos volt a hangulat,de feloldódtunk.Volt nagy sírás-rívás,de megbeszéltük,hogy így lesz a legjobb.Csak a baj az,hogy nem tud hova menni,amíg intézi a helyet magának,addig itt marad.Szóval élünk egymás mellet se puszi,se pá,de legalább nem marjuk egymást.Egyszer már ezt eljátszottuk másfél éve...:(

71. b73e24f31f (válaszként erre: 61. - Hussy76)
2010. ápr. 14. 19:16
Talán ha ügyvédhez fordulnál!?
70. Zeusz33 (válaszként erre: 61. - Hussy76)
2010. ápr. 14. 19:05
Azt a pasit már nem is lehet embernek mondani.Az asztalos gépeket megvete?Azokat nem tudod eladni?
69. Barát1 (válaszként erre: 68. - Bb4ce5193e)
2010. ápr. 14. 17:22
Természetesen túl éled, mert Te mindenre képes vagy, próbálj nagyon pozitívan gondolkodni, nagyon nehéz, de Neked menni fog.
68. bb4ce5193e (válaszként erre: 67. - Barát1)
2010. ápr. 14. 17:15
azt hiszem ezt az érzést nem lehet szavakkal megfogalmazni.Azóta nem hagytak egyedül+a munka is elterelte a figyelmem de most ez lesz az első magányosan eltöltött éjjelem és nem tudom hogy élem túl.
67. Barát1 (válaszként erre: 66. - Bb4ce5193e)
2010. ápr. 14. 17:11

Majd gondolom jelentkezik, ha lesz mit leírnia.

Te, hogy vagy?

2010. ápr. 14. 16:57
Szia xyzé87.Mi történt veled azóta,ha van kedved elmesélhetnéd.
65. hussy76 (válaszként erre: 64. - B73e24f31f)
2010. ápr. 13. 20:12
Nem volt ilyen.Körülrajongot.Szeretett.Aztán miota megint sürüben látogatta a gyerekeit valami történhetett.Sok szép közös élményünk van.Ami most pokollá változott.Most gyülölettel vagyok iránta.És csak a gyerköcök miatt tartom magam.Nem zuhanok meg.Mert fel kel nevelnem őket.És még meg is kel szülnöm a másodikat ami ráadásul fiu.A fia.De nem igazán érdekli.Szerencsére a tündér lányom lefoglal egész napra hogy a gondjaim egy kicsit elszáljanak.De mindig jár az agyam mit tegyek.Hogyan lesz tovább.Sarokba vagyok szoritva az tény.
64. b73e24f31f (válaszként erre: 61. - Hussy76)
2010. ápr. 13. 18:35
Undorító féreg ez, nem férfi! Ne haragudj hogy ilyet kérdezek, de honnan szedtél össze ekkora bunkót? És miért vagy még belé szerelmes? Ebbe a primitív, szemét, érzéketlen majomba!??? Nagyon megszívtad vele sajnos, ezek a kölcsönök pedig nem is hagyják, hogy végleg leválj róla! Szörnyű! :S Nem tudok neked tanácsot adni se, mert teljesen sarokba vagy szorítva...:S
63. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 61. - Hussy76)
2010. ápr. 13. 18:30
Undorító-gusztustalan!
62. őszintelány (válaszként erre: 61. - Hussy76)
2010. ápr. 13. 17:22
Az ilyen az nem ember!!!
2010. ápr. 13. 17:10
Sziasztok.Ugy érzem én is pont ehez a témához való vagyok.Én nekem a napokba lett vége a kapcsolatomnak.4 éve vagyunk együtt(voltunk) van egy 22 hónapos lányunk és 34 hetes állapotos vagyok a 2 ik gyerekünkkel.És a párom 2 hete lelépett.Azota telefonon beszéltünk csak.Azt is ugy hogy én hivtam merre van.Mitcsinál.És megmondta hogy majd beszélünk megyek haza.Azota se jött.még 3 án lelépett.Egy forint nélkül hagyott itt.Nemérdekli hogy van e mit enni a gyerekének vagy nekem.A gyedböl és a családibol élünk.Ami összesen 45000ft/hó.Felvettünk anno 2 kölcsönt a bankomnál amit vonnak a számlámrol.Neki kelett mivel asztalos gépeket venni ezt azt.És most egyedül fizetem.Nem kapot fizetést azt mondta.(amit nemhiszek el).Csak épp nekünk nemakar adni.Azt tudni kell hogy a páromnak volt egy előzö kapcsolata(házasság)amiből 3 gyereke született.Nagykoruak.A lényege az egésznek hogy most már 2 hete ott van a volt családjánál.Annál a nőnél akit elvileg kinem álhatott mert igénytelen.Meg lusta.Mert doglozni nemjár már évek ota.Az annya tartja el a 3 gyerekével együtt.Szoval igy szülés elött ez most a lehető legrosszabb számomra és a gyerek számára is.Meg a pocaklakom számára is,mert rajtam keresztül ugyan azt érzi amit én.Ideges feszült lehangolt vagyok.Szerelmes vagyok a páromba.Nem megy olyan könnyen a felejtés.Nem könnyű.Azon vagyok hogy kezdjem tul tenni magam rajta.Főleg ugy hogy a volt felesége állandoan zaklat sms.kel.Nemirnám le mikkel.Mivel a nő alpári és tudatlan.Igy a szó kincse se bövelkedik az illemtől.Amit tudok és érzek hogy sose tudok neki megbocsátani.Mert az ilyen ember mint ő pont olyan nőt érdemel mint az.Akivel egy uton nem mennék végig.Mert alpári.Felejteni akarok.Csak a sok kölcsön a nyakamon és az a tudat,hogy a megcsalt.Szoval nem könnyű.Nincs segitségünk.és tudom hogy nem fog haza adni egy forintot se.Mert már az a "nő"már lenyulta tőle.Ahogy eddig is mindig nyigott nyigtak mindenért.
2010. ápr. 13. 05:56

Ezt egy másik lánynak írtam priviben, de ide illik, hátha erőt merítesz belőle:


"én egy majdnem 7 éves kapcsolatból léptem ki, de már majdnem 2 éve. Igazából érzelmileg kiléptem már előbb is, de akkor is nehéz volt, hiszen 7 év alatt olyan, mintha a párod a másik feled lenne és nélküle senki vagy, de rájöttem, hogy nem így van. Nekem az akkori párom állandóan hazudozott és mindig újból és újból csalódtam benne, aztán jött egy utolsó csepp és akkor már úgy voltam vele, hogy nincs visszaút, nincs semmi ami visszatartson, csak erősen koncentráltam arra, amiket mondott nekem mindenki (mikor hagyom már ott meg ilyenek, meg hogy szemét és nem illik hozzám), meg arra gondoltam, hogy ennek így kell lennie, nem szabad meghátrálni a döntés elől. Nagyon rossz volt emlékszem, hogy ott volt a szétdúlt lakás (együtt éltünk), költözni kellett, alig bírtam aludni és felébredni még rosszabb volt, mert kinyitottam a szemem és a zűrzavart láttam! Fú rossz is rágondolni, de tudom ha újra meg kéne tennem megtenném minden további nélkül! Mert most boldog vagyok! :) És ehhez az kellett, hogy eldöntsem, hogy változtatok! :)

Fel a fejjel! Én mindig azt mondom, hogy ilyenkor alaposan ki kell használni a szabadságot, hiszen neked megadatik, hogy csak és kizárólag magaddal foglalkozz, koncentrálhatsz a terveidre, megtalálhatod önmagad, új ismeretségek, új barátok várnak rád és egyszer jön a pasi is, aki a megfelelő! Nem is kell keresni, mert szó szerint belefutsz majd! :))) "

59. b73e24f31f (válaszként erre: 53. - Violamama)
2010. ápr. 13. 05:53
Így van! Nem szabad lekötnie magát egy olyan pasi mellett, aki nem érdemli meg! Még fiatal, minden ujjára kap egy pasit, de az se baj, ha egy kicsit egyedül van, sőt!
58. b73e24f31f (válaszként erre: 56. - Fc57ac7ebe)
2010. ápr. 13. 05:50
Én nem adnék neki. Amit itt leírt, hogy hazudozik, meg még meg is alázza őt, na hát ez az amit egy férfi nem tehet meg egy nővel és pont. Különben meg biztos, hogy volt esélye, hogy változtasson, de nem akart változni. Az a baj az ilyen pasikkal, hogy hülyének nézik a nőjüket. Azt hiszik, hogy "jó most hisztizik egy kicsit, kicsit meghúzom magam" de különben meg leszarják magasból, hogy te mit akarsz! Tapasztalat! Az én ex-pasim is ugyanilyen bunkó volt. Engem is mindig beégetett, becsapott, és sorolhatnám a disznóságait és soha egyszer sem mutatott jelet arra, hogy megváltozik!
57. Barát1 (válaszként erre: 55. - Xyzé87)
2010. ápr. 12. 20:43
Az nem lenne jó, ha már holnap meglátogatna a nagy Ő, mert Te még érzelmileg kötődsz a párodhoz és nem vagy kész egy új kapcsolatra. Abba a hibába sokan beleesnek, hogy érzelmileg még kötődnek a régihez és már ott van az új kapcsolat, ha lezárná a régit, lehet, hogy nem az az új kellene, hanem egy másik, mert az csak jobb és nem jó. A fiad válaszát pedig gondold át nagyon, mert az ilyen korú gyerekek mindig őszinték az érzelmeikben, Ő azt is érzi amit Te esetleg nem. A gyerekek ilyenkor általában azt szokták mondani sírva, hogy ne, szeretem Aput.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook