Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Kihasznált egy nő, akit azt hittem barát" - formában idézetet keresek, tud valaki ilyet? fórum

"Kihasznált egy nő, akit azt hittem barát" - formában idézetet keresek, tud valaki ilyet? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 11. 21:27
"A szemet-szemért az egész világot vakká teheti."
13. 274c9996b8 (válaszként erre: 12. - Bd37ba754f)
2010. ápr. 12. 12:20

Bizonyos esetekben megeri a riziko ! A szemet emberrel maskeppen nem lehet banni , mint szemetul :)

Raadasul az en velemenyem szerint az ilyen esetekben nincs es nem is lehet kimelet ! Melysegessen megbantott es en , szemelyessen feltetlen akkorat rugnak bele hogy , ott maradna :) S , mi több nagyon örulne a lelkem ha , ezt megtennem :D

12. bd37ba754f (válaszként erre: 11. - 274c9996b8)
2010. ápr. 12. 12:13
én is azt tenném szívem szerint de a verésért is annyit kapnék mintha egy rendes embert vernék meg:)
11. 274c9996b8 (válaszként erre: 6. - Bd37ba754f)
2010. ápr. 12. 12:00
Ezert a viselkedesert en jol megvernem !
10. 9242a6388c (válaszként erre: 9. - Bd37ba754f)
2010. ápr. 12. 11:47

A bosszú mindig visszaüt, biztos, hogy jobb lesz? Mondjuk ez lelkialkat kérdése is...

Hogy kit , miért használnak ki? Ez függ a kihasznált személytől is...!

2010. ápr. 12. 11:43
természetesen tudom hogy ez a legjobb megoldás de addig nem tudom lezárni amíg vissza nem kapom ami az enyém vagy nem adok neki egy akkora bosszu lökést amitől megnyugszom.Hogy én mindig kifogom azokat akik csak kihasználnak basszus mennyire naív vagyok:(
8. 9242a6388c (válaszként erre: 6. - Bd37ba754f)
2010. ápr. 12. 11:38
Biztos, hogy ide nem idézet kell! Nem egyenlő felek vagytok ebben a "barátságban". Amit irtál, abból azt érzem, nem barát. Szerintem a kapcsolat lezárása a legjobb.
2010. ápr. 12. 11:37
Most egy internetes klubban vagyunk naponta írogatunk akik ott vannak, egymást nem vesszük figyelembe de nála van valamim ami nekem nagyon fontos és értékes amit nem ad vissza ez volt a végső lökés ahoz hogy elinduljon a lavina mivel 3 hónapja kérem tőle vissza de nem adja csak hazudozik.És van egy érzésem hogy nem is kapom vissza soha.:(
6. bd37ba754f (válaszként erre: 4. - 9242a6388c)
2010. ápr. 12. 11:34
Elmondtam neki mit miért gondolok...sőt először szépen próbáltam megoldani a dolgot amit ő röhögve flegmán lekezelt.Amikor bedurrantam akkor meg kimondtam mindent ami bennem volt erre sem igazán reagált csak azt hogy benne legaláb magyar vér folyik míg én menjek oda ahova való vagyok-ez a legaljasabb mód volt tőle mert tudja hogy erdélyi magyar vagyok kettős állampolgársággal tudja hogy számomra ennek mekkora súja van.A legjobban az bánt hogy megint megpróbáltam bízni és megint csak a földre estem és amikor segítségre volt szüksége én mindig segítettem de rájöttem hogy csak kihasznál így egy idő után elutasítottam amikor megint kérni akart innen indult a probléma mert csak addig kellettem amíg tudtam adni és segíteni.
2010. ápr. 12. 11:24
Mikor én igy jártam mint te, nem burkoltam mit gondolok róla. Azt gondoltam könnyebb lesz elviselnem majd azok után, ha beolvasok neki. Megtettem, de öszíntén csak pillanatnyi reagálásom volt az ő szemétségére. Ahoz ilyen barátnak gondolt személy tudatáig eljusson a dolog nagyon gonosszá kéne, hogy válljon az ember. Ez nekem nem ment, de öszíntén örülök neki, mert akkor már rákellett volna hasonlítanom. Igy igazán nem tudtam neki vissza adni soha azt amit ő én velem tett. Valamit azért tudok, neki soha az életben nem lesz az ami nekem, az pedig nem más mint a BECSÜLET! Kivánom igyekezzél kikerülni minnél elöbb ebből a lelki csalódásból, mert nem igazán érdemel egy percet sem az aki kihasználja a másik ember jóságát.
2010. ápr. 12. 10:56
Próbáltam keresni neked ilyen idézetet...de arra gondoltam, hogy idézet helyett, leülnétek és elmondanád mit érzel...és talán beszélgetnétek egyet, és lehet, hogy nem is akkora szemét? Ha kiderül, hogy tényleg nem volt jó barát, akkor nem idézetekre van szükség , hanem arra, hogy ezt te a saját szavaiddal elmond neki!
2010. ápr. 12. 10:42
Ha kihasznált, akkor nem volt barát, nem szeretett - akkor pedig az se fogja érdekelni, mekkora fájdalmat okozott. Inkább ne szerezd meg neki ezt az örömet!
2010. ápr. 12. 10:41
Olyan idézetet keresek amivel burkoltan tudatom hogy mekkorát csalódtam benne.Ha tudtok segítsetek.
2010. ápr. 12. 10:40
Kihasznált egy nő akit azt hittem barát forma idézetet keresek melyben elmondhatom mekkora szemét:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook