Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » AVON tanácsadónősködés fórum

AVON tanácsadónősködés (beszélgetős fórum)


1 2
52. 6cf424d139 (válaszként erre: 48. - 6cf424d139)
2018. febr. 4. 08:10
Már megoldódott. :)
2017. nov. 2. 12:37
Üdvözletem. Szeretnék abban segítséget kérni, hogy mint avon tanácsadó válthatok-e koordinátort?
50. felhasznalo1026 (válaszként erre: 45. - Erikpipi)
2017. szept. 18. 12:57
Egyik vásárlóm szerint vetekszik a sholl-al. Én is Avon tanácsadó vagyok, így meg szoktam kérdezni, h mennyire elégedettek a megrendelt termékkel.
2017. szept. 17. 22:07
Kedves Anasztázia! Melyik megyében laksz (lakcímkártya szerint)?
48. 6cf424d139 (válaszként erre: 47. - 6cf424d139)
2017. júl. 13. 09:54
Avon tanácsadónak szeretnék jelentkezni.
2017. júl. 13. 08:43
Nógrád megye
46. ruby
2017. ápr. 7. 11:06
Sziasztok! Avon tanácsadó szeretnék lenni! Dél-Pesten, 18. kerületben lakom. Valaki tudna nekem segíteni? Előre is köszönöm :)
2017. febr. 26. 19:35
Ismeri valaki az AVON FOOT WORKS FORGÓFEJES ELEKTROMOS PEDIKŰRESZKÖZT ? Mennyire erős?
44. vheni74 (válaszként erre: 34. - Anirata)
2016. jún. 19. 17:06
Hűűű azóta sok idő telt el :) már teljesen másként működik :)))) De érdekes volt olvasni, hogy milyen volt régen :)
43. vheni74 (válaszként erre: 42. - Nyukacika)
2016. jún. 19. 17:04
Szia! Én csak ajánlani tudom, sőt ha pesti vagy találkozhatunk is és mindent elmondok az avonról!Én egy éve kezdtem el, most koordinátorként dolgozom! Nekem szintén 3 kis gyerekem van :) + 1 nagy :) sok évet töltöttem itthon gyesen és a munkahelyemre nem tudtam visszamenni. Más munkahelyre fel sem vesznek, ezért kezdtem bele én is! Azóta felfelé ívelek :) Jó azt persze nem mondom, hogy ebből a keresetből veszel saroktelket a rózsadombon, de lehet vele keresni egy kis konyhapénzt, rengeteg az ajándék, te magadnak a családodnak a mindennapi higiéniás szereket sminket stb...olcsóbban tudod beszerezni és persze nem utolsó sorban engem az is motívált, hogy már kicsit hiányzott a munka, az emberek a kapcsolatok. Ne érts félre imádom a gyerekeimet csak már éreztem, hogy valami más is kell az életembe.. :) Egyébként minden teljesen ingyenes, nincs regisztrációs díj, nincs kötelező csomagvásárlás, nincs postai díj...szóval nem veszíthetsz semmit :)
2016. jún. 5. 06:34

Sziasztok!

Én is gondolkodok rajta,hogy belevágok az avon tanácsadónő szerepbe.Itthon vagyok gyesen,3gyerköcöm van,tehát időm is lenne rá:)persze azért előbb körbe érdeklődök majd a környéken,hogy mennyire lenne rá igény.

A kérdésem tőletek az lenne,hogy a belépés mivel jár?-gondolok én itt arra,hogy van e kezdő csomag,ha igen,mennyibe kerül,mire kötelezem magam,van e minimum rendelés,mennyi a posta költség stb....? Válaszaitokat előre is köszönöm:)

2016. ápr. 17. 14:19

Nektek mennyire vált be a Soulitions termoaktív gél?

Én rendeltem 1 darabot, majd 3-at még.

Nekem nagyon bevált, vagyis elsőre égetett, majd a többi alkalommal csak melegített.

Edzés előtt negyed órával kenem be magam deréktól comb alsó részéig.

2016. ápr. 6. 19:04
:-) :-) most esett le az amit ìrtál ès koppant is hihi :-) :-) de azèrt egy "karácsonyi ajàndèkozàs" nem erről szòl pèldául :-) de megèrtelek :-)
39. Sunshine girl (válaszként erre: 38. - 70b16b8f8b)
2016. ápr. 6. 13:13

Aki Avonozik az legtöbbször Avonos termékeket ajándékoz :)

Anyák napjára mindenki parfümöt kap és György napra is Full Speedet adunk. Pláne, ha ösztönzős :)

2016. ápr. 4. 19:49
Èn "csak" azèrt lettem tanàcsadònő,mert vannak az Avonnak olyan parfümjei,amit szeretek ès már melòhelyemről nincs senki,mert kismama lettem :-) számomra ezèrt előny,plusz rokonoknak apròbb ajándèkra valónak szoktam rendelni :-)
37. Avononline (válaszként erre: 36. - Maszala)
2016. febr. 18. 12:23

Szia!

7399 ft :)

2016. jan. 17. 21:42
Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy a februári AVON katalógusban mennyibe fog kerülni a 100 ml-es Today parfüm?
35. Pam22
2015. okt. 6. 21:22
Sziasztok! Tanácsadónőként tényleg lehet találkozni problémákkal..A leggyakoribb,hogy sok termék hiánycikk, és azokat később küldik, ami nekünk okoz kellemetlenséget, hiszen oda kell állni a vevők elé. De kis türelemmel ez is megoldódik.. Ritkán előfordul, hogy többet küldenek, vagy más terméket, de nálam ezt a visszáruzás során mindig javították. Az ügyfélszolgálatnak írt levelekre pedig mindig reagáltak. Bár nem végtelen a tapasztalatom, mert pár éve csinálom csak, én alapjában véve elégedett vagyok vele. Halálra keresni valóban nem szoktam magam, ahogy szerintem senki más sem egy mellékállásban. Viszont van belőle pénz, és kedvezmény is, kevés energiával, de minden hónapban, és kötöttség nélkül. Én ezt szeretem benne.. Amúgy épp most keresek tanácsadónőket, főleg Pécs környékén :)
2015. júl. 26. 19:55

A kilencvenes évek végén voltam Avon tanácsadó.Szerettem csinálni,annak ellenére,hogy nem csak én voltam a faluban,és tudtamm,hogy nem sok vásárlóm lesz.

Egy ideig szépen is ment a dolog,rendelgettek.

De lassan elmaradtak az emberek,mert egy hölgyike a levesembe köpött!Elszedte a vásárlókat,akik tőlem rendeltek.

De nemcsak ezért hagytam abba.Volt olyan,hogy nem vették meg a terméket,becsaptak,vagy maga az Avon ravaszul kiküldött a megrendelt mennyiség helyett 5-ször annyit-ez egy samponnal esett meg.

Jó kis bekajáltató ez az Avon,mert ha az összeged nincsen meg akkor postaköltséget is fizethetel,meg ugrott a jutalék is.

2015. febr. 13. 17:46
Mi van akkor,ha koordinátor vagy,és nem mész el egy előadásra sem,,??
32. Bernuska (válaszként erre: 27. - 0c930ce391)
2013. ápr. 21. 11:03
Nem hinném, hogy ilyen van, hiszen folyamatosan képzik a tanácsadókat, hogy magasabb árengedménysávba kerüljenek, minél többen klubos szinten legyenek. Üzletre alapszik, természetesen folyamatosan keresik az újakat, és van lemorzsolódás is. :)
31. tamicica (válaszként erre: 30. - D6dabe37e1)
2012. nov. 24. 18:49

kordinátori státusz: legalább 5aktiv tanácsadóval kell rendelkezni,mint te.

Ha a 3.kampányban sem tartod ezt a szintet, visszaesel tanácsadónak.

Én így tudom

2012. nov. 15. 13:06

Sziasztok


Van valakinek infoja arról hogy a koordinátori munkánál mit kell teljesiteni? Mikor kerülsz vissza tanácsadónő státuszba?

2010. ápr. 29. 12:23
Hogy lehet kiszállni ebből a tanácsadónősködésből, ha még igazán el sem kezdtem, de beregisztráltak? De informálódtam egy kicsit, és mégsem akarom...
2010. ápr. 13. 17:08

Sziasztok.

Én már 2 éve vagyok tanácsadónő és egy éve koordinátor .Nagyon szeretem csinálni sok elönye van.Pl- pénzt keresek ugy hogy én osztom be az idömet és emberekkel beszélgetek, ujra felvettem a kapcsolatot sok olyan ismerössel akikkel már rég nem beszéltünk.Egy percre se bántam meg és büszkén mondthatom hogy más céggekkel szemben eléggé jó jutalékot kínál az avon és már elég 5000-ért rendelni és ingyen házhoz kiviszik.És még sorolhatnám ...! Amugy itt is majdnem minden utcába van egy tanácsadó,de az a legjobb hogy mindnekinek más-más- a társasági köre .Szerintem vágj bele és meglátod milyen jó csinálni!!Én nagyon szeretem!

27. 0c930ce391 (válaszként erre: 19. - Bernuska)
2010. ápr. 11. 21:37

Én sikeres tanácsadónő voltam, imádtam csinálni és szerettek a vásárlóim. felkértek koordinátornak is, de nem fért volna bele a munkám mellett. Nekem hobbi is volt az avonozás... sajnos nem miattam, vagy a slendrián befizetéseim miatt kellet abbahagynom. Egyszerűen kicsináltak. Ezt más is írta itt, bizony...

Folyamatosan keresnek új tanácsadónőket, látom, olvasom mindenütt. Nyilván nekik is sikerülhet, lehet hogy jobban fognak kereseni, mint é, nem vitatom.

De nem azért keresnek újakat, mert annyi a lefedetlen terület, hanem mert lelkes, magasabb sávban levők, klubosok abbahagyják, mert csalódtak...

Gondoljatok bele: árréssel is lehet keresni, de nem adózni..hm???? veszélyes volna árréssel 50 rugót megkeresni (volt ilyen sikerem a szép időkben!!!!)és n e m vállalkozóként n e m adózni. Hát ez a kulcs...szerintem, a kiszúrások ezért vannak.

26. szanád (válaszként erre: 23. - D8908b786a)
2010. ápr. 11. 19:57
... )))))
25. Annaaa
2010. ápr. 11. 19:52

Köszönöm azért a hozzászólásokat, akkor keresgélek tovább gőzerővel a munkák közül...

Jobb valami olyan ami biztos jövedelem...

24. Annaaa
2010. ápr. 11. 19:51
A legtöbb "vállalkozói" munka erről szól, hogy halálra keresheted magad... De ez általában csak beetetés..vagy rohadt sokat kell dolgoznod és pofátlanul kell nyomulnod az emberekre....
23. d8908b786a (válaszként erre: 22. - Szanád)
2010. ápr. 11. 19:42
Az a lényege, hogy halálra keresd magad... :DDD Bár még nem ismertem senkit aki halálra kereste magát tanácsadónői szinten. A koordinátorok és a fölöttük tartozkodók sem tudták ezt megtenni, de éljen a csőlátás!!! :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook