Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fulladó csecsemő... fórum

A fulladó csecsemő... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A fulladó csecsemő...

2011. márc. 5. 13:36

Az én lányom egy éve a hasfájás elleni szert nyelte félre 3 hónaposan.

Soha nem fogom elfelejteni, ahogy küzdöttem érte, szerencsére sikeresen.

Meg azt se feledem, hogy a félrenyelés után 5 percel két mentőautó teljes személyzettel, műszerekkel ott volt a nappaliban. Örök hála nekik

2010. ápr. 12. 08:57
Érdekes, hogy írtad ezt a cikket, én is gondoltam rá, ugyanis tegnap, kislányunk első születésnapján mi is átéltük ezt a borzalmat. Nem tudjuk, mit nyelt le, majd figyelem, mi távozik belőle.
2010. ápr. 11. 16:48
A fulladással kapcsolatban 2 éves kisfiamnál az elcsent babszem okozott majdnem végzetes bajt,2 szemet vett a szájába egyet a fejre forditáskor távozott,pár órával később derült ki hogy a másik a jobb oldali fő hörgöbe ágyazta magát.Másfél órás mütéttel távolitották el mély altatásban,és életveszélyes állapotban,nagy sokk volt,de hála istennek a tüdőgyulladás is elkerülte utánna pedig az orvosok kevés esélyt adtak neki.
2010. ápr. 11. 16:03
A fulladás érzése és látványa mindenkit megijeszt, és valóban sürgősséget jelent szülő és orvos számára egyaránt. A szabad légzés és tegyük hozzá a keringés, az élet fenntartásának alapvető feltétele. A beteg küzd a légvételkor, légzési segédizmait (rekeszizmait, bordaközi izmait) is igénybe veszi, légvétele hangos, arcán ijedt félelem tükröződik, szája, körme elkékül. Láthatóan súlyos, életveszélyes állapotban van.

Ugrás a teljes írásra: A fulladó csecsemő...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook