Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Horti Tamás Kecskemét fórum

Dr. Horti Tamás Kecskemét (beszélgetős fórum)


2014. máj. 17. 19:13
Én sem ajánlom ezt az orvost. Nálam probléma volt, nem nagyon foglalkozott vele, szerencsére más orvoshoz, jó kezekbe irányítottak. Ha nem kerülök el tőle, lehet, hogy nem is vállalhatnék gyereket. És az egyik barátnőm is ugyanígy járt. Lehet másnak jó tapasztalatai vannak, de azt gondolom, azért van a fórum, hogy bármi kinyílváníthassa a véleményét. Úgy gondolom kedves szanita77, hogy a stílusod hagy némi kívánnivalót maga után, az okoskodásról már nem is beszélve...
7. szanita77 (válaszként erre: 5. - Maya2000)
2013. aug. 20. 10:23
Kedves Maya2000! Te nagy tévedésben vagy: spontán vetélésnél az kerül a papírra hogy missed ab, ami nem azt jelenti hogy nem kívánja megtartani a gyerekét, hanem hogy megszakadt terhesség. A missed ab egy latin kifejezés, ha nem értesz hozzá, nem írjál marhaságokat legalább. Nekem is volt spontán vetélésem, és tudom mit beszélek, és Horti az orvosom. Mikor elment a babám, az került rá a papírra, hogy missed ab, ami megszakadt terhességet jelent, és ez nem azonos azzal hogy nem kívánom megtartani a terhességemet. Az orvosi leletre mindig latinul írnak, és azt tudni kell lefordítani. Nem marhaságokat írni. És egyáltalán nem pimasz az orvos, én három terhességet csináltam végig vele, ebből egy megszakadt, és egyáltalán nem volt pimasz, sőt nagyon is együtt érző volt. A megszakadt terhességem után fokozottan figyelt rám!
2013. aug. 20. 10:23
Kedves Maya2000! Te nagy tévedésben vagy: spontán vetélésnél az kerül a papírra hogy missed ab, ami nem azt jelenti hogy nem kívánja megtartani a gyerekét, hanem hogy megszakadt terhesség. A missed ab egy latin kifejezés, ha nem értesz hozzá, nem írjál marhaságokat legalább. Nekem is volt spontán vetélésem, és tudom mit beszélek, és Horti az orvosom. Mikor elment a babám, az került rá a papírra, hogy missed ab, ami megszakadt terhességet jelent, és ez nem azonos azzal hogy nem kívánom megtartani a terhességemet. Az orvosi leletre mindig latinul írnak, és azt tudni kell lefordítani. Nem marhaságokat írni. És egyáltalán nem pimasz az orvos, én három terhességet csináltam végig vele, ebből egy megszakadt, és egyáltalán nem volt pimasz, sőt nagyon is együtt érző volt. A megszakadt terhességem után fokozottan figyelt rám!
5. Maya2000 (válaszként erre: 1. - Rékaság)
2012. febr. 23. 12:44
Szia sajnálom de elérhetőséget nem tudok neked mondani de egy pár szóban eltudom mondani hogy milyen orvos. Most voltam nála először ügyeleten 8 hetes terhesen mivel már nagyon véreztem. A férjemmel mentem és jelentkeztünk az ügyeleten és megkérdezte tőlem hogy minek jöttem én elmondtam neki hogy vérzek és hogy félek hogy elvetélek. Erre csinált egy hüvelyi ultrahangot amelyen kiderült hogy még él a magzatom. annyit mondott utána hogy menjek haza majd othon elvetélek. A nőgyógyászati leletemre azt irta hogy hogy nem kivánja megtartani a terhességet és hogy kicsit vérzek, ennek ellenére erős vérzéssel mentem be hozzá. 4 napra rá úgyvettem észre hogy elvetéltem és kihivtuk a mentőket és megállatpitották hogy tényleg a magzatom volt az ami elment. Ismét hozzá kerültem és mivel megint ő volt az ügyeletes orvos megint megkérdezte hoy minek jőttem és elmondtam neki hogy elvetéltem. Ő megviysgált és primaszul annyit mondott hogy ,,jé maga tényleg elvetélt,,. Erre ismét kaptam egy leletet amire megint azt irta hogy nem kivánja megtartani a terhességet. Kérdem én ha már egyszer elvetéltem hogy is próbálnám megtartani a magzatot??? A javaslatom az hogy ne menj hozzá de még kecskemétre sem. Egy szomorú volt kismama
4. rékaság (válaszként erre: 3. - Szanita77)
2010. jún. 8. 16:14

Szia!


Köszönöm de időközben már sikerült megszereznem a számát és voltam is nála, és én is csak jókat tudok rá mondani! Nagyon meg voltam vele elégedve :)

Azért köszi a segítséget :))

3. szanita77 (válaszként erre: 2. - Rékaság)
2010. jún. 8. 11:05
Priviben tudo adni telefonszámot is, ha kéred.
2. szanita77 (válaszként erre: 2. - Rékaság)
2010. jún. 8. 11:03

Én igen!

Nála szültem mindkét gyermekemet, csak jót tudok róla mondani!Már nem a dokicentrumban rendel, hanem a Rákóczi u 5. sz. alatt. Nagyon finoman vizsgál, nyugodt, kedves és laza. Szokott poénkodni, oldja vele a feszültséget. Mindkét szülésem szuper gyors, 3 órás volt, a varratokat meg sem éreztem, még aznap rá tudtam ülni a fenekemre (egyik barátnőm szülés után 3 hétig úszógumin tudott csak ülni )Lehet rá számítani, a szülés alatt végig velem volt, odafigyelt rám, sokat köszönhetek neki. És nem pénzéhes. 10 ezer egy vizsgálat magánba, a szülés után annyit adsz, amennyit szánsz, nem mondja meg, sőt egyáltalán nem beszél anyagi dolgokról.A magánrendelő 21. századi, nagyon jól felszerelt, szuper jó. Szóval csak jót tudok mondani rá. Nagyon sok betege van, kedd-csüt rendel délután 4-6-ig.

Kérdezz nyugodtan, segítek.

2010. ápr. 11. 14:38

Sziasztok


Nőgyógyászt keresek Kecskeméten és Horti doktort ajánlották, tudtok róla valamit? Elég félős vagyok, olyan kell nekem aki kíméletesen vizsgál, mert eddig csak vadállatokkal találkoztam. Ja és esetleg elérhetőséget tud hozzá adni valaki? Mert az ismerősöm aki ajánlotta legutóbb a Doki Centrumban volt nála, de már állitólag nem ott rendel. Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook