Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom a gépemen a töredezettség mentesítést elindítani? fórum

Hogyan tudom a gépemen a töredezettség mentesítést elindítani? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 2. 17:20
ha nagy a winchestered (50giga fölött) már nem ajánlott mert sokáig tart (minnél nagyobb a winchester annál lassabb a töredezettségmentesítés).
11. Sirga
2010. ápr. 11. 09:11
Start - programok - kellékek - rendszereszközök - lemeztöredezettség-mentesítő :)
10. access
2010. ápr. 11. 08:49
Az ami alapban az OP rendszereden van, elég lassú és nem mindet fogja töredezettség-mentesíteni.
9. 81Krisztina (válaszként erre: 8. - Access)
2010. ápr. 11. 08:44

Nagyon köszi neked is, majd nézek ilyen programot...

hát ahogy most elindult, óriási felfordulás van a C-n kíváncsi mennyi idő alatt teszi helyre a fájlokat...:(

2010. ápr. 11. 08:41

Szia 81Krisztina!


Az egyik lehetőség a következő: Megnyitod a saját gépet, ott valamelyik partíciót kiválasztod, majd jobb egérgombra kattintasz. Ekkor megjelenik egy lista, aminek a legalján van a Tulajdonságok. Azt kiválasztod, majd bal gombbal kattintasz rá. Kapsz egy másik ablakot, amiből az Eszközök feliratúra kattintasz, vagyis azt választod. Ott már látni fogod a Töredezettségmentesítési lehetőséget. Viszont lehet találni Magyar nyelvű Free programot is ami ezt megcsinálja és gyorsabban mint az alap.

2010. ápr. 11. 08:40

Nagyon köszönöm nektek:) úgy néz ki elindult...

szemét vírusok...:( párom sajnos nem tudta kiszűrni hogy az... és szinte az egész gépet tönkre vágta:(

2010. ápr. 11. 08:38
Szia! A start feliratnál előjön minden program és ott van a kereső is. Azzal keresd meg a Te gépeden hol van ez a töredezettségmentesitő program:-)
2010. ápr. 11. 08:36
Jaj bocsánat,szia
2010. ápr. 11. 08:36
Vezérlőpult-Teljesitmény,eszközök-speciális eszközök és ott megtalálod
2010. ápr. 11. 08:36

Start menü

Kellékek

rendszereszközök

lemeztöredezettség-mentesítő

kijelölöd,h melyik meghajtó

és aztán ok

2010. ápr. 11. 08:34

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogyan tudnám a töredezettség mentesítést elindítani a gépemen. Sajnos tegnap vírus került rá, újra kellett sok mindent telepíteni, és még pár éve használtam a fájlok rendezéséhez ezt a funkciót, most nem jövök rá hol kell indítani:)

Köszi előre is

2010. ápr. 11. 08:33
Hogyan tudom a gépemen a töredezettség mentesítést elindítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook