Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Manuálterápia fórum

Manuálterápia (beszélgetős fórum)


8. Nóruska (válaszként erre: 10. - Nóruska)
2010. júl. 30. 20:20
hahó senki erre??
7. teleki_2007 (válaszként erre: 1. - Heszende)
2010. jún. 17. 14:41
Férjemnek is porckorongsérve van, kettő.Mi most ezt próbáljuk, remélem elkerülhető lesz a műtét.Nekem a nyakammal van problémám, stressz és hasonlók mindjárt ott jönnek ki.Voltam nála kétszer és nagyon jó volt, majd csak kontrollra kell mennem egyenlőre kb 3 hét múlva.Férjemnek több kezelés kell ő most fog menni a harmadikra és mellette itthon is kell csinálni amit javasolt.Kaptunk teát is ami gyulladás csökkentő.Csak inni kéne rendszeresen....Amúgy ő azt mondta,hogy náluk ezt klinikai körülmények közt csinálják és csak orvosok.Én eleve olyat kerestem aki orvos.Azért nem árt ha tudja mit csinál...
2010. ápr. 11. 19:44
HOZZÁM IS JÁR EGY ÉS TÉNYLEG SZUPER. HAVONTA EGYSZER HELYRERAK. RECSEGEK ROPOGOK PEDIG 25 VAGYOK
2010. ápr. 11. 15:44
Sziasztok.Nekem huszonéves koromban kezdödtek a geric problémák idegbecsipödések.Kereskedelemben dolgoztam dolgozok tehát elkerülhetetlen volt a kimélt életmód.Az élején meg nemis hallottunk ilyenekröl mint csontkovács vagy manuálterapeuta.A második rossz idöszakom amikor már MR en is kimutatott nyaki és alsógerinc sérvem is volt már csontkovácsot kerestem és az tette élhetövé fájdalommentessé az életemet.Aztán 2 éve máshogy fájt a gerincem más probléma is jött a sérvek mellé ezt megkellett müteni de sérvre sosém mütöttek.Mütét után 6honappal már annyira fájt a hátam hogy kerestem mostmár nem cs.kovácsot hanem manuálterapeuta cs.kovácsot elmondtam a problémám mire mütöttek és 10 alkalommal voltam nála 3 hét alatt azota sem szedek fájd csillapitót ha érzem hogy kezdödik a feszülés fájdalom elmegyek és helyretesziez kb 2 havonta 1* van.Ha még valami érdekel szivesen leirom.
4. heszende (válaszként erre: 2. - Judyt640)
2010. ápr. 10. 20:29
Gerincsérvel jártál vagy csak "úgy"?
3. dogiz (válaszként erre: 2. - Judyt640)
2010. ápr. 10. 20:00
Szia! Kifejtenéd bővebben - neked jó volt? mit tapasztaltál? (nem tudom azért kérdezem) Kösz.
2010. ápr. 10. 19:27
Szia én jártam és csak ajánlani tudom.
2010. ápr. 10. 19:06
Járt valaki manuálterapeutánál?Tapasztalat?Férjem gerincsérvére javasolták "alternatív" kezelésként.Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook