Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan találjunk új gazdit már nem fiatal cicának? fórum

Hogyan találjunk új gazdit már nem fiatal cicának? (beszélgetős fórum)


12. Anika70 (válaszként erre: 11. - B826fe0c0b)
2010. ápr. 23. 14:35

Hát sajnálom, hogy nem tudtalak meggyözni:-(


Nálam is 2 cicus van, igaz minden nap porszívózok, mert bizony ször nálunk is van.

De ha valaki bejön a lakásba nem mondaná meg, hogy 2 cica él velünk.

De persze ez nagyon sok munkával jár, azt is tudom.



Nem a cica akart hozzád költözni, hanem Te választottad öt, ezt azért ne felejtsd el mielött túl fogsz adni rajta.


Másrészt meg ha 2 cicád van, gondolom az egyik marad.

Hidd el nincs különbség a ször mennyiségében, hogy 1, vagy 2 cica él veled.

2010. ápr. 19. 08:52
De, kispárnányi hely az lenne, de mivel 2 cica van, így rengeteg a szőr. Ráadásul ő nem egy "klasszikus" macsek, ő pont hogy a 24 órából 23-at ébren van. Pörög, csacsog, rendezkedik.
10. Anika70 (válaszként erre: 7. - B826fe0c0b)
2010. ápr. 11. 20:20

Annyira nem lehet kicsi a lakás,hogy ne legyen egy kispárnára való hely, ahol a cicus alszik:-( Hiszen 24 órából 23-at alszik egy cica.


Gondold meg azért, mert egy középkorú cica nehezen szokja meg az új környezetet, pláne egy új gazdit:-(


Az én cicámat 5 évesen költöztettem át egy másik házba, ahol építkeztem. Pedig vele voltam és hozzám rettentöen ragaszkodik.Mégis megviselte...

Az én cicáim (2) is a lakásban élnek, gondolom eddig sem volt nagyobb helyed, nálad nött fel a cica, bár tudom, hogy egy cica sok pénzbe kerül, talán nálad sem a hely a gond.

2010. ápr. 11. 09:32
Igen, szép, és nagyon szeretem is, de sajnos nincs más választásom.
2010. ápr. 10. 20:50

Nagyon szép a cica.

Nagyon elszomorít az ilyen :(

De a legjobbat kell megtalálni neki,ha már így döntöttetek.

2010. ápr. 10. 17:30
Kicsi a lakás, és kicsit sokan vagyunk sajnos. :( A szívem szakad meg ezért a cicamicáért. Szobamacsek, soha nem volt lakáson kívül, ezért is nehéz a gazdikeresés, mert mindenképpen olyan helyet szeretnék Neki, ahol szökésmentes lakásban tartják és nagyon szeretik.
2010. ápr. 10. 16:37

Mi történt??:(

én is körbekérdezek,ha így jó,van sok cicabarát ismerősöm!de az apróhirdetés még garantáltabb!újságokban,neten!

5. Anika70 (válaszként erre: 1. - B826fe0c0b)
2010. ápr. 10. 16:32

Szomorú, hogy egy középkorú cica nem kell a gazdijának :-((((((

Feltétlenül meg kell válni töle???

2010. ápr. 10. 16:24
apróhirdetés .hu. ha.igatánszeretnéd.1219
2010. ápr. 10. 16:17
Miért akarsz új gazdit neki? A,úgy meg felteszel képet róla apróhírdetésben. Lehet hamar lesz rá jelentkező-
2010. ápr. 10. 16:16
Menhely vagy hirdetés. Mi történt?
2010. ápr. 10. 16:14
A segítségeteket szeretném kérni, hogy hogyan találhatnék új gazdit középkorú, gyönyörű, kedves, bújós cicámnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook