Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eltört, majd megragasztott kerámiafűszertartóban tarthatok még fűszereket? fórum

Eltört, majd megragasztott kerámiafűszertartóban tarthatok még fűszereket? (tudásbázis kérdés)


12. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 11. - Kefekötőke)
2010. ápr. 10. 17:51

9 hónapos múlt..nem törölgetem mindig a kezeit,csak evés előtt..

ezért is írtam,hogy ennyi kell,mert úgysem tudom kivédeni..

egyébként én sem győzöm hangsúlyozni,-hogy a természeti népek így..a természeti népek úgy...-

mindig belőlük indulok ki..

NNa de ez már tényleg más téma..

A kiírt kérdésemre köszönöm a hozzászólásokat!

Üdv.Mindenkinek!

11. kefekötőke (válaszként erre: 10. - 4f8ae69d1b)
2010. ápr. 10. 15:02

A természeti népek valamitől csak úgy egészségesek.

Bezzeg (nem tudom mekkora kicsid) majd ha oviba megy azt figyeld meg,hányszor kell majd betegszabira hazamenned,mert minden szellőre beteg lesz!

Hát persze az szokott lenni:Ne fogd meg,kakás,mossál kezet,gyere pancsizunk és lehetőleg menő márkával oldjuk le a természetes védőréteget a bőréről,aztán ilyen kenőcs,olyan por.


Na jó abba hagyom.

2010. ápr. 10. 14:55
az biztos,nem lehet kivédeni..ahogy elnézem nap mint nap a gyerkőcöt..kúszik-mászik..sok mindent benyelt már..Hiába a porszívózás,felmosás..De tényleg,annyi kell...
9. kefekötőke (válaszként erre: 8. - 4f8ae69d1b)
2010. ápr. 10. 14:52
Egy kis kosz nélkül a kajában az immunrendszerünk csődbemenne.
8. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5. - Kefekötőke)
2010. ápr. 10. 14:49
jaja..ki tudja mit eszünk meg..
2010. ápr. 10. 14:49
A levegőben több méreg van :-((
2010. ápr. 10. 14:49
Akkor jó..Ez 4 db-os,és kettő tört el belőle..gerezdekben kapcsolódik egymáshoz,így alkotva kört..Nagyon helyes..Így nem látszik a ragasztás..viszont mindenképpen szeretném fűszertartónak használni..
5. kefekötőke (válaszként erre: 3. - 4f8ae69d1b)
2010. ápr. 10. 14:45
A füszerekből nagyon kis mennyiségeket teszünk,amennyi ragasztó maradék hozzátapadna ,még használ is az egészségnek.)))
4. kefekötőke (válaszként erre: 2. - Szisi)
2010. ápr. 10. 14:42

Nekm egy finomporcelán kávéskészlet cukortartója törött el.

megragasztottam,látszikis a vonal,ha valaki nagyon nézi,de ragaszlodom hozzá és még vendégek elé is kiteszem.

2010. ápr. 10. 14:40
Én majdnem mindent decoupage ragasztóval szoktam ragasztani..Ezt is ezzel tettem..Remélem száradás és mosás után nem káros..Bár ez a ragasztó nem hinném,hogy az lenne,de azért megkérdezem..
2010. ápr. 10. 14:38
Miért ne? Szerintem semmi akadálya, hiszen meg van ragasztva, így sem levegős az edény! Szerintem nyugodtan! :o)
2010. ápr. 10. 14:37
Eltört, majd megragasztott kerámiafűszertartóban tarthatok még fűszereket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook