Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek mi? fórum

Szerintetek mi? (beszélgetős fórum)


11. chany
2010. ápr. 13. 10:22

Szia!


Én a Clearblue tesztre szavazok, nekem 2 nappal az esedékes mensi után kimutatta a második gyermekemet.

2010. ápr. 10. 15:52
Szia! Gabrielle teszt a legjobb, a nap bármely szakában kimutatja! A testvéremnek 2hetes magzatot kimutatott
9. bettiletti (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2010. ápr. 10. 14:15

SZia!

Nekem nemvárt előttől pár nappal kezdődött lb 5 napig tartó, 1 nap kicsit sötét vér is volt benne, barnázás, simán van terhesség alatt, mémg a szervezet "emlékszik", vagy az is lehet, hogy nem lett elég sárgatesthormon, ami megakadályozza a mensit.

El kell menni orvoshoz, a teszt korai volt, 1 héttel a nemvárttól számítva kell elvileg mutatnia, de van, akinek csak 2-3 héttel később lesz +

8. fredaszter (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2010. ápr. 10. 13:51

Szerintem lehetsz terhes, tesztelj megint egyet.

Amúgy jó vagy rossz ha az vagy?

7. 3a92f8d690 (válaszként erre: 6. - Patedina)
2010. ápr. 10. 13:45
jajj de jó lenne ha én is mehetnék már:-)) Én is várok 10 napot lehet 2 hetet is a dokiig:-)Ha hétfőn pozi lesz a tesztem:-)
6. patedina (válaszként erre: 4. - F08844d0fd)
2010. ápr. 10. 13:29
A terhességet az orvos sem tudja még ennyi idő után megállapítani. Nekem azt mondta annak idején, hogy egy tíz napot érdemes a mensi késése után várni, akkor már látható terhesség esetén ultrahangon a petezsák. Én tíz nap késés után mentem hozzá, akkor voltam 5 hetes terhes és akkor már valóban látható volt.
2010. ápr. 10. 13:24
fELTEHETED KÁRDÉSED A POZITÍV TESZTEN innen és túl csapatban is ott sokkal többen vannak akik segíteni tudnak tapasztalatokat megbeszélni:-)
2010. ápr. 10. 13:21
Szia! Nekem még nem volt ehez hasonló, de az én esetemből kiindulva biztosabb ha elmész orvoshoz. Én úgy tudom, hogy a tesztek a két hetes magzatot mutatják ki.
2010. ápr. 10. 13:20
Sikert, bocs
2010. ápr. 10. 13:19
Hát ma már mindenképp, mert azt írják mesi időpontja utáni második napon már ki tudja mutatni a teszt. Sok siket.
2010. ápr. 10. 13:17

Sziasztok! Nekem elég rencertelen a ciklusom, de átlag 33 napra meg szokott jönni. Kb. a ciklusom 35. napján elkezdtem barnázgatni. Az 1. nap erősebb volt, a második, és főleg a harmadik nap (tegnap) már gyengébb. Szóval ma vagyok a 38. napon. Ma még nem tapasztaltam. Először azt hittem meg fog jönni, és azért barnázok. Vagy ez lehetett a mensim helyett? Egyébként gyanakodtam terhességre. Kedden (34. nap) csináltam is tesztet, de negatív lett. De lehet, hogy az még túl korai volt?

A hasam NAGYON fel van puffadva a szeméremcsont fölött egészen a köldökömig. Nagyon durva. Napról napra jobban puffadok. Azt mondták terhesség elején lehet ilyen puffadás. Tudom, hogy mensi előtt is szokott ilyen lenni, de nálam nem. Legalábbis nem ennyire. Amúgy semmi más tünetem nincs, de azt mondták nem mindenkinek van. Volt már valaki ilyen helyzetben úgy hogy nem volt terhes? Vagy mitől van szerintetek? Mikor teszteljek újra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook