Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek Biontron pro lámpája?Vélemény? fórum

Van valakinek Biontron pro lámpája?Vélemény? (tudásbázis kérdés)


7. zezsua (válaszként erre: 4. - Spocak)
2011. febr. 24. 16:43
ELFOGADOM A TANÁCSODAT
2010. ápr. 10. 16:27

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Vj-113/2009. ügyszámon eljárást indított a Zepter International Ungarn Kft. ellen a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalmának feltételezett megsértése miatt.


A GVH 2009. szeptember 10-én versenyfelügyeleti eljárást indított a Zepter International Ungarn Kft. ellen, mert az általa forgalmazott Bioptron Fényterápiás rendszer népszerűsítése céljából közzétett tájékoztató könyvében, szóróanyagon, valamint több honlapon ( www.zepter.hu , www.zepter.lap.hu , www.bioptronlampa.lapok.hu ) a termékre vonatkozóan valószínűsíthetően megalapozatlanul gyógyhatásra, valamint egészségre gyakorolt hatásra utaló állításokat szerepeltet.


[link]

5. zezsua (válaszként erre: 4. - Spocak)
2010. ápr. 10. 15:14

A bemutatón ugy adták elő,hogy nagyon sok mindenre használható.Az anyósommal voltam,azt mondta neki két alkalom olyan hatásos volt...

Van már unokám is,szerintem sokan tudnánk használni.A kézikönyvet amit adnak hozzá,gondolom abba le van irva mikor mire jó.

2010. ápr. 10. 14:26
Nos a lámpa 173 betegség gyógyítására van tesztelve.50kórházba megtalálható mint gyógyászati eszköz,a kérdés csak az mire szeretnéd használni ?Én értékesítője voltam ,és azt vettem észre az emberek megvették ,de nem tudták használni jól.Nagyon szivesen elmomdom mire ,hogyan kell mert különben nem igazán hatátos.
2010. ápr. 10. 13:14
Nekünk van sebek,műtéti sebek gyógyitására,kezelésére nagyon jó.Mi használtuk még arcüreg,középfülgyulladásnál tényleg csak jókat tudok róla irni. Az enyé eladó ha érdekel keress meg,szinterápiával, kézikönyvvel, ajándék masszirozógéppel fél évet használt és az eredeti ár feléért.
2010. ápr. 10. 08:53
Bioptron?
2010. ápr. 10. 08:46
Van valakinek Biontron pro lámpája?Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook