Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bioboltba keresnek eladót! Nincs képesítésem, így ugye felesleges lenne jelentkeznem? fórum

Bioboltba keresnek eladót! Nincs képesítésem, így ugye felesleges lenne jelentkeznem? (tudásbázis kérdés)

2010. okt. 28. 13:05
Nekem kereskedelmi érettségim van.Vajon elég csak ez egy bioboltba vagy kell hozzá más végzettség is?
2010. ápr. 11. 17:50
Megpróbálhatod,de sajnos nem sok az esély rá.Engem azért küldtek el anno egy áruházból több mint 4 év munkaviszony után,mert nem volt szakképesítésem.Ez 2002-ben volt,akkor jöttek be az Eu-s szabványok,gondolom azóta csak szigorodott a helyzet.
2010. ápr. 11. 17:03
szerintem.meglehet.probálni.1219
2010. ápr. 9. 21:54
:)
2010. ápr. 9. 21:53
akkor meg hajrá :)
2010. ápr. 9. 21:49

Eü. fősuliba jártam..:)

Csak gyerekek mellett, nem tudom megoldani, így keresek valami más munkát..

(a mostani munkámból, meg nem lehet igazán megélni, kicsit bizonytalan, ezért jó lenne valami fix:) )

2010. ápr. 9. 21:45
bioboltba azért kell némi eü-s ismeret...
2010. ápr. 9. 21:45

Miért lenne felesleges?

Legfeljebb azt mondják nem.

DE LEHET SZERENCSÉD IS, ÉS AZT MONDJÁK IGEN!

Veszíteni nem veszítel semmit, legfeljebb a lelkiismeret furdalást, hogy meg sem próbáltam...

2010. ápr. 9. 21:43

Igazából az eladás, már csak szakképesítéssel működik. ..ha egyedül kell lenned a boltban, boltvezetőidnek is kell lenni.

Ettől függetlenül egy csomó ember dolgozik eü-s, vagy akármilyen más végzettséggel, cipő-farmer boltban, pékségben.

Nem tudom, hogy lehetséges ez, mert rendesen ellenőriznek, és ugye, ha nincs papír, kapja a bírságot rendesen a munkáltató.

2010. ápr. 9. 21:40
A Kínai boltokban szoktak tudomásom szerint papírok nélkül alkalmazni embereket.Nem tudom,próbáld meg,hátha szerencséd lesz a biobolttal
2010. ápr. 9. 21:39
Bioboltba keresnek eladót! Nincs képesítésem, így ugye felesleges lenne jelentkeznem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook