Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol találhatók nagyméretű használt ruhás turkálók? fórum

Hol találhatók nagyméretű használt ruhás turkálók? (tudásbázis kérdés)


10. erage72 (válaszként erre: 9. - Tamestra)
2012. nov. 6. 07:08
köszi, benézek. :-)
2012. nov. 4. 09:08

Sziasztok! :)

Nekem most lett egy új kedvenc turim, gondoltam megosztom veletek.

Angyal Ruhabolt a neve. A Váci út 114 szám alatt van, az Árpád hídnál, a Volán busz megálló felé elindulva. Nagyobb - nagy méretű ruháik is vannak. Gyerek - amik nagyon szép minűségűek, és felnőtt is (férfi, női).

Nagyon sok divatos, márkás, és szinte új ruhák vannak olcsón.

Van vállfás, és turkálós részük is.

A kabátok...na azok szuperek. Potom 2-3 ezer forintért nagyon csini kabátokat lehet venni ott.

2009. febr. 28. 20:39
Sziasztok!Én megnéztem a honlapját a kincses szigetnek,jónak tűnik,de nekem nagyon messze van.
2009. febr. 28. 17:35
Jajj, persze, de lökött egy maca vagyok. Kincses Sziget a neve. Google-ha ha beütitek, kiadja. 2-3 órát érdemes rászánni.gyerekcuccok nagyon nem jók, azért ne menjen senki!!
2009. febr. 28. 17:17

Szia Kriszti,


Engem - és gondolom mást is - nagyon érdekelne ennek a csepeli turkálónak a pontos címe. Megosztanád velünk?


Előre is köszi

Eszter

2009. febr. 26. 14:15

Sziasztok

!

Csepelen van egy üzlet, kb 10-15 méteren keresztül nagyméretű, szebbnél-szebb női rhák.

Tényleg jók, tele van Ulla Popken cuccokkal is:)

Kriszti

4. Pumpu (válaszként erre: 2. - F31ff285b1)
2008. aug. 26. 21:55

El kell egy kicsit keserítselek...

Én is a nagy méreteket hajtom.

Ki kell fogni, nekem mondjuk még a garderobe sem jött be annyira, bár ott valóban külön van válogatva a nagyobb méret, de nekem az a bajom, hogy magas is vagyok, ezért a felsők is és a nadrágok is viccesen rövidek. (én mondjuk annyira azért nem nevetek)

Nálunk (erősen vidék) itt a helyi turiban nagyritkán szokott lenni nagyobb méret, értem ez alatt a 20-22-24-eseket (márkától függ, melyik jó) de ahhoz, hogy havonta 5-6 holmit be tudjak szerezni, ahhoz hetente 2-3 alkalommal be kell menjek.

Úgyhogy ha valakinek van ötlte még, én is szívesen veszem

2007. máj. 27. 18:03

Renoválás (a Blahánál, a volt Bástya mozi helyén), illetve az összes Garderobe üzlet ( [link]

ezekben külön is vannak válogatva a nagyobb méretek.

2007. máj. 27. 17:33
Főleg budapestiek érdekelnek, de szerintem mások is szívesen vásárolnának márkásabb használt holmikat olcsóbban, ezért ha tudsz olyan turit, ahol árulnak nagyobb méreteket is, gondolok itt 46 felettiekre, kérlek írd meg!
2007. máj. 27. 17:32
Hol találhatók nagyméretű használt ruhás turkálók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook