Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Göndör hajat nehéz kifésülni, mit ajánlotok rá? fórum

Göndör hajat nehéz kifésülni, mit ajánlotok rá? (beszélgetős fórum)


2017. márc. 31. 14:39
Jesszus, miért fésülöd?! :D
2012. szept. 8. 20:19

Nekem is göndör...

Hetente 2x mosok hajat (reggel) és mosás előtti este bekenem olajjal. A tövét ricinussal, a hosszát kókusz-olíva olaj keverékkel. Attól jó csúszós, és olyankor szoktam kézzel átfésülni.

Vizes hajat nem szabad fésülni, mert teljesen eltörik a vége.

2012. máj. 24. 17:34
Csakis disznőszőr kefét. Nagyon könnyűvé teszi a fésülést :) DM be pl. lehet kapni biztosan. A lényeg, hogy igazi szőr legyen :)
2012. máj. 24. 13:46

Nekem ugyan annyira nem göndör, de van mikor sajnos nagyon nehéz kifésülnöm. Én is kipróbáltam már annyiféle sprayt, meg balzsamot, de csak nemrég találtam rá a Tigi egyik termékére, direkt ilyen hajegyenesítő spray, göndör hajhoz.

[link]

Már a 3-at használom belőle, de úgy látom, hogy ez nem kidobott pénz.

23. bius20 (válaszként erre: 22. - Sheilagold)
2012. máj. 17. 08:33
Köszönöm szépen a segítséget, mindenképpen kipróbálom :)
2012. máj. 16. 02:18

Sziasztok.

Nekem is göndör hajam van és régebben rettenetesen száraz és durva volt a göndörségtől, gondolom másnak is harcolt hasonló problémák ellen. Aztán sikerült megtalálnom a számomra legjobb megoldást, nekem kimondottan sokat segített. Azóta puha és fényes lett.

Hajmosáskor a sampon után bekenem pár percre a gliss kur fekete dobozos ultimate hair repair balzsammal és kifésülöm, egyrészt nagyon sokat javított a hajam állagán, nem törik olyan durván, és könnyen ki is lehet tőle fésülni a hajam vizesen is.


Bius20: pont a napokban próbáltam én is megoldást keresni erre, mert hajmosás utáni reggel ahogy kifésülöm a hajam egyből ilyen egybeálló bozont lesz és elveszti a fürtös hatást. Próbálkoztam már waxal, habbal, lágy zselével, hajkrémmel és még sorolhatnám.

De ma szereztem be egyet ami elég erős tartásúnak tűnik, hogy a nehéz hajat is megtartsa és ilyen tincsekbe alakítja a hullámokat, vagy hogy mondjam. :P

Még csak ma próbáltam ki, de egyenlőre marha jónak tűnik; a következő hajmosásom után többet tudok mondani róla. Amúgy ez a Schwarzkopf professzionális termékei közé tartozik, ezért csak fodrász kellékesnél lehet kapni. Osis Twin curl hajkrém a neve.

21. bius20
2012. máj. 7. 13:38
Nekem is göndör hajam van, a probléma számomra sem ismeretlen. a vizesen, balzsamosan fésülés beválik, nekem a probléma inkább azzal van hogy a fürtök nem állnak olyan szépen egybe... tudjátok hogy értem, erre nem tudtok ajánlani vmit?
2012. máj. 7. 13:28
Balzsamot használj.
2010. okt. 31. 07:35
Sedusa hajformázó!! Írd be a keresőbe! Csodákra képes!
18. 9e87ecb3d5 (válaszként erre: 1. - 46f2f563a1)
2010. okt. 30. 21:40

Csak vizesen lehet kifésülni, akkor is csak megfelelő balzsam után.

Én konkrétan a sárga elseve balzsamot használom és egy picit úgy is beledörzsölök a végébe, hogy már nem mosom ki. A legvégén pedig hajvégápoló szérum.

Szárítani nem igen szabad.

Remélem tudtam segíteni:)

2010. okt. 30. 21:26
kiröhögtök, de én kb nem is fésülködök:'D csak ha olyan "szöszös" úgy megigazgatom ügyesen fésűvel, hogy szép legyen...:$
2010. ápr. 12. 13:26
Én csak vizesen fésülöm balzsamosan. Amúgy becarnék olyan göndör meg kócos.
2010. ápr. 12. 13:23
köszi mindenkinek
14. manul (válaszként erre: 12. - Ametiszt19)
2010. ápr. 10. 10:50
Én mindíg egyenes hajat szerettem volna de nekem göndör "jutott"!Évekbe telt mire megtanultam kezelni,de mostmár semmi pénzért nem adnám!
13. Sleepi
2010. ápr. 10. 00:36
Nekem is macerás a fésülködés, ami bevált, az a Gliss Kur ápoló-kifésülő-spray. Barátom szintén hosszú hajú, már ő is "rászokott". :)
2010. ápr. 10. 00:18
Van olyan baleás balzsam spray, amit nem kell lemosni,az is nagyon jó. Egyik ismerősömnek ilyen a haja, ő mindig azt csinálja, hogy vizesen kifésüli és utána hagyja megszáradni. Így nem gubancolódnak egymásba a szálak, csak ha szárítod. (ej, mindig is göndör hajat szerettem volna, most jött el az idő hogy kezdek megbarátkozni az egyenessel :))
11. o.andi
2010. ápr. 9. 21:17
hajvasaló..
2010. ápr. 9. 21:16
Köszi a tanácsokat!
2010. ápr. 9. 20:19
Én csak mosáskor balzsammal fésülöm ki.Szárazon csak rázogatom.
2010. ápr. 9. 20:15
Én is a kifésülőbalzsamot ajánlom.
2010. ápr. 9. 20:12
Én hajvasalóval próbálom rendbe szedni a rakoncátlan fürtöket.
2010. ápr. 9. 20:10

Én csak hajmosásnál fésülöm ki...

A legjobb: Kallos gyümölcsös hajpakolás.

5. Angyalbaba (válaszként erre: 1. - 46f2f563a1)
2010. ápr. 9. 20:09
A wellának van kifejezetten nehezen kifésülhető hajra egy spraye... ilyen pumpás fajta :) nekem bejött!
2010. ápr. 9. 20:07
huh... :) Volt egy ismerősöm, akinek gyönyörű hullámos, sok haja volt, és sosem fésülte ki. Nem látszott! :P
2010. ápr. 9. 20:07
Menj el a Rossmanba. Hátha ott tudnak ajánlani valamit.
2010. ápr. 9. 20:07
Egy jó erős ollót >:)
2010. ápr. 9. 20:05
Nagyon göndör hajam van.Mindig nehéz kifésülni és formázni.Mit ajálnátok rá,hogy könnyeben lehesen fésülni,formázni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook