Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nézem őt fórum

Nézem őt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nézem őt

1 2
2011. febr. 14. 10:01
Szóról szóra leírtad azokat az érzéseket gondolatokat amik bennem is kavarognak amikor a kislányomra nézek. Nagyon szépen megfogalmaztál minden CSODÁT amit egy ilyen pici Élet adhat....
2010. szept. 25. 20:57
nem vagyok még anya sajna de ez gyönyörü remélem egyszer nekem is megadatik ez a csoda!
35. bigyő
2010. ápr. 15. 09:56
Gyönyörű, köszönöm, hogy megfogalmaztad, amit én eddig szavakba önteni nem tudtam:), minden során könnyeztem, fantasztikusan beletrafáltál, minden egyes szóval!!! Csodálatos érzés, a minden, a jövő, a remény, a lelkem, maga a Világ...ezt jelentik nekem a gyerkőceim:)...Sok boldogságot és örömet kívánok Neked az életben!:)
2010. ápr. 12. 13:39
Nagyon szépen gyönyörüen leírtad érzéseidet, sok boldogságot kivánok.
2010. ápr. 10. 11:34
gyönyörű :-)
2010. ápr. 10. 10:18
Potyogtak a könnyeim amikor olvastam, annyira meghatódtam.. ugyanígy érzek én is a kislányom iránt... köszönöm Neked, hogy ezt ilyen szépen leírtad!
2010. ápr. 10. 08:54

Gratulálok a cikkhez! Nagyon szép! Jó volt olvasni soraidat, remélem lesz folytatás....:)

Matyi baba nagyon édes! :)

Szép napot Nektek!

2010. ápr. 10. 08:28
Szívemből beszéltél.Köszönöm,hogy leírtad! Még nagyon sok ilyen gyönyörű percet kívánok.
29. Anitah
2010. ápr. 10. 07:22
Gyönyörű és megható! Nagyon jó volt olvasni, gratulálok! :-) Sok boldogságot Nektek!
2010. ápr. 9. 23:15

Azt hiszem nem is én hoztam ezt szóba.

De egy ilyen szülést nem lehet egy lapon említeni az arotusszal.

Biztos, hogy vannak nők, akik felelőtlenül esnek teherbe és utána érzéketlenül vetetik el a gyerket. Nekik hiába mutatnánk akár 50 ilyen cikket is a születésről. Ha felelőtlenek, nem mozgatna meg bennük semmit.


Vannak viszont nők, akik nem tudnak más utat, az Ő bűntudatukat kár még fokozni egy ilyen szép történettel.


(Volt az életemnek egy olyan időszaka, amikor egyszerűen nem tudtam volna vállalni egy babát. volt már egy, azt hittem terhes vagyok és egyszerűen nem volt más megoldás, mert évekig minden centünk ki volt számolva egy lakásfelújítás után,akkor a gyed, amit kaptam volna már maga lett volna az éhhalál, nem tarthattuk volna meg. Az a pár nap, amíg kiderült, hogy mindez csak para maga volt a pokol. Tudtam mit kell tennem, ha nem akarjuk elveszíteni a házunkat, vagy nem akarunk éhenhalni. De akkor, ott, ha terhes lettem volna védekezés mellett,nem tudtam volna mást tenni. Ha akkor ott egy ilyen cikket mutat nekem valaki az ab. előtt a már meglévő bűntudatomat hova fokozta volna?)

27. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 24. - C0f77de486)
2010. ápr. 9. 22:02
én sem szeretnék vitát ezt a szép cikket ne rontsuk el,olyan szép.De...a mai világban már annyiféle védekezés lehetséges.Azt mondják egy nő két dolgot akar nagyon legyen gyereke...vagy ne..
26. rencsilany (válaszként erre: 24. - C0f77de486)
2010. ápr. 9. 21:58
nyilván és ebből nem is szeretnék itt vitát nyitni.csupán átfutott a gondolat az agyamon és egyben le is irtam.(mert van meggondolatlan ab. is!)
25. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 23. - C0f77de486)
2010. ápr. 9. 21:49
Igen én tudom miről beszélsz.:D)))Tri-ként három fiam van.Minden nap meg tudnak lepni.Az én nagyfiam 44-es lábon áll a világgal szemben.Középsőm,rastájával lepett meg,kicsim mint a vak ló megy a bátyja után.Mégis este mikor már mindenki itthon van sorban ülnek egy lábsimire,vagy egy kis fejmaszírozásra,mert az olyan jó ...néha a plafonon vagyok néha padlót fogok.Aztán eszembe jut milyen kicsik is voltak...és újra megmelegszik a szívem.Eszembe jut Haumann Péter egy monológja..ki nap közben leszidja a gyerekét mert leesett a fáról az a szülő,és kiszakadt közben az új nadrágja.Ki este megvarrja,és arra gondol büszkén,Istenem de magas volt az a fa és ő nem félt felmászni az már az anya.Valami ilyesmit élünk meg nap mint nap.De közben egy nem változik...a szeretetünk...
24. c0f77de486 (válaszként erre: 21. - Rencsilany)
2010. ápr. 9. 21:40

Azért az abortuszt ne kerverjük ide.

Mindenkinek joga van dönteni, senkit nem lehet ezért elítélni. Biztos nem jómódjukban választják ezt az utat.

23. c0f77de486 (válaszként erre: 17. - 9bbaa658f2)
2010. ápr. 9. 21:35

Ugyanez jutott eszembe!


Nekem is egy csoda volt a fiam születése. Úgy éreztem, ilyet senki nem érezhet.


Eltelt több mint tíz év, néha visszabeszél, néha szemtelen és olyankor mindíg visszagondolok a születésére és az után a következő eufólikus állapotra.

Ma 150 cm. apró lábacskája 36-os méretűre nőtt. Pont abban a korban van, amikor erősen szabályozni kell, amit nehezen visel. (Én is)


Mondom a verset vele én is még minden alkalommal, a szám is mozog, a könnyeim is potyognak.

Kicsit szégyenlem, de én néha nem érzem, hogy gyönyörű minden pillanat Vele. Néha a falra mászom Tőle, ahogy biztos Ő is tőlem.


Olyankor mindíg arra gondolok, hogy Ő az én kicsikém, egy kis tündér volt, egy aprócska ember, mennyire hálásak voltunk a sorsnak, hogy megszületett, mennyi örömet adott és ad a mai napig nekünk.


Ezek után már nem is tudok annyira haragudni rá.

22. Miqne
2010. ápr. 9. 21:23
Hát ez valami gyonyoru, en vegig bogtem annyira meghatodtam!
2010. ápr. 9. 21:18

nagyon gratulálok ehhez a cikkhez.Szívből jövő,mély érzések és gyönyörűen megfogalmazva.

A végén el is sirtam magam.

Eszembe jutootak azok a nők,akik valamilyen okból kifolyólag az abortuszt választották,váalsztják.

Elötte mindenkivel elolvastatnám és utána döntsön.

Mégegyszer gratulálok hozzá!!nagyon szép!

2010. ápr. 9. 21:14

Rég olvastam ilyen igazán szivet melengető cikket,szívemből szóltál,én is pont így érzek a lányom iránt!

Minden pillanatban.

IMÁDOK ANYA LENNI!

2010. ápr. 9. 20:48

Ez egyszerűen csodaszép:)) Nagyon ügyesen megfogalmaztad! Nekem is könnyet csaltál a szemembe! Gratulálok a fiacskádhoz és sok boldogságot!


Kengurucska barátném:)) Nem követlek... ez csupán véletlen...:))

2010. ápr. 9. 20:43

Gyönyörű amit írtál,megkönnyeztem.Mintha csak az én,és szerintem minden anya gondolatát fogalmaztad volna meg.Valóban ők a világmindenség legnagyobb csodái!!!

Gratulálok a KISFIADHOZ és nagyon sok boldogságot kívánok!!!

2010. ápr. 9. 20:38

És folytathatjuk tovább...:D))

Nézem őt,már kiscsoportos,és versel az ünnepségen,és azt veszem észre mondom a verset vele gyönyörködöm benne ,közben folyik a könnyem.

Nézem őt már ballag kijárta az általánost és mindig leszid,anya te minden ünnepséget végigsírsz.Majd érettségi,sőt diploma,nősülés..Minden pillanat velük ilyen szép..

16. api75
2010. ápr. 9. 20:34
Ez nagyon gyönyörü amit irtál.Én is igy érzek gyermekeim iránt,de ilyen szépen nem birtam volna megfogalmazni.Gratulálok hozzá,és sok sok boldogságot:)))
15. Angel9
2010. ápr. 9. 20:22
Szia.Nagyon szépeket irtál a babádról. Jó volt olvasni. Bár minden kisgyereknek ilyen szerető anyukája lenne. Nagyon aranyos kisbaba.Sok sikert kívánok nektek,és további boldog napokat éveket.
2010. ápr. 9. 19:04

Szép.

Szívből gratulálok Anyuka!

2010. ápr. 9. 18:11
Nagyon szépen leírtad! Örömmel Olvastam. Gratulálok!
2010. ápr. 9. 18:08
Szerintem ennél jobban nem is lehetne megfogalmazni azt amit egy anya érez!Gyönyörű!Én köszönöm ezt a cikket Neket!!!!!
2010. ápr. 9. 17:38
Gyönyörűen írtad le! Sok boldogságot Nektek!
10. manul
2010. ápr. 9. 17:33
Tökéletes cikk egy tökéletes anya tollából egy tökéletesebbnél is tökéletesebb babáról!
2010. ápr. 9. 17:11
ÓÓÓ ez dönörűséges,tényleg könny fakasztó,remélem egyszer én is átélhetem ezt a csodálatos érzést,körülbelül így képzelem el és miközben olvastam a cikked magam képzeltem bele az én várva várt angyalkámmal együtt.Gratulálok neked és még nagyon sok ilyen csodálatos pillanatot kívánok!
2010. ápr. 9. 17:09
Ilyen egy igazi anya bár én nem tudtam volna igy megfogalmazni de igy éreztem és erzek most is mikor csak rá nézek a kislányomra néha kőnnybe lábad a szemem is..Sok boldogságot..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook