Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Psp-t szeretnék beállítani, de nem megy! Tudna valaki segíteni? fórum

Psp-t szeretnék beállítani, de nem megy! Tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


9. minike26 (válaszként erre: 8. - Zane73)
2010. máj. 13. 17:40
ha tenyleg segitesz megkoszonnom:) Nem problema leirod nekem privibe a lepeseket?
2010. máj. 12. 18:35

Mp4 formátumban kell a PSP gyökerében a VIDEO (csupa nagybetűvel) könyvtárba bemásolni.


Wifi-t ismeri, de minden esetben ha új helyen vagy be kell állítani. Ha szükséged van rá megnézem milyen lépéseket kell megcsinálni a saját PSP1000 gépemen.

7. minike26 (válaszként erre: 6. - Zane73)
2010. máj. 4. 15:27

koszi.

Abban meg tudnatok segiteni filmet h lehet feltolteni es wifit h tudom hasznalni ,kell ra tolteni vmit vagy csak besetalok ahol lehet wifit hasznalni es megy is?

6. Zane73 (válaszként erre: 5. - Minike26)
2010. ápr. 19. 14:57

Szia!

A PSP Go-ba nem jók a "régi" PSP-s játékok, ugyanis nincs benne optikai meghajtó, igy az UMD lemezt nincs hova behelyezni.

A Playstation Store-ból tudsz hozzá játékot letölteni.

2010. ápr. 16. 20:50
Tudnatok segiteni, h a pspgo-ba ugyan az a jatek jo ami a tobbi pspbe? Ezt ugy ertem h nincs kulon psp 2000re, psp 3000re..?
4. 879a837565 (válaszként erre: 3. - Zane73)
2010. ápr. 10. 20:21
Köszönöm.
2010. ápr. 9. 14:21

Szia Ediszi!


A PSP elsősorban játékra lett kitalálva, emiatt a többi funkció nem valami kiforrott.


Zenét simán tudsz hallgatni, csupán a x:(PSP jele)MUSIC könyvtárba kell bemásolnod. Itt arra kell figyelned, h maximum még egy könyvtármélység legyen. Azaz x:\MUSIC\Queen\made in heaven.mp3 például.


Videó már zűrösebb, itt alapértelmezésben az mp4 formátum az elfogadott, de itt is az amelyik illesztkedik a PSP képernyőméretéhez. Van egy próbálkozás amelyik lejátsza az avi-ket is, de azt azért tudni kell, h feliratos filmek nem fognak menni azzal sem. Ha szinkronos, azzal nem lesz baj. Ehhez viszont szükség van a PSP "okosítására" is, azaz homebrew (magánszemély által írt) programok futtatásának lehetőségére.


Internet. Ez is egy érdekes dolog. Tudni kell a psp vezeték nélküli hálózati eléréssel rendelkezik (wifi/wlan). Emiatt csak olyan helyen tudsz próbálkozni (nem véletlenül írtam így) a netezéssel, ahol van wifi kapcsolat. Pl. MCDonald's éttermek. Ha van hálózati elérésed, akkor simán tudsz csatlakozni. Bővebben itt van leírva: [link]

Azt azért tudni kell, h PSP-n a netezés felér egy kiadós önpusztítással, kész szenvedés vele normálisan böngészni az oldalakat. Azért érdemes kipróbálni, nálunk mindkét psp fel van erre készítve, teszt szinten lett csak kipróbálva.


Remélem tudtam segíteni.


Linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 9. 13:02

Tegnap kaptam egy 2004-es psp-t. Egyáltalán nem értek hozzá. Szeretném beállítani, hogy nézhessek rajta filmet, zenét tudjak hallgatni és az inernet beállítás sem lenne az utolsó.

Tudna valaki nekem ebben segíteni?

2010. ápr. 9. 13:00
Psp-t szeretnék beállítani, de nem megy!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook