Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Búzafűpréssel kapcsolatban lenne tapasztalat? fórum

Búzafűpréssel kapcsolatban lenne tapasztalat? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 5. 15:00

Tiszteletem!

Kézi búzaprést akarok venni. Van Vas öntvény és vannak a újabb műanyag prések.

Öntvényt strapabíróbbnak tartom, de nem tudom hatékony e, vagyis kipréseli a búzafűből a levet.

A műanyagból készült prést meg anyagánál fogva nem tartom hosszú „életűnek”.

Kérem, akinek van és használ, öntvény prést vagy műanyagot az írja meg a véleményét róla.

Köszönet.

2010. okt. 29. 22:39

Sziasztok!


Tud valaki olcsóbb elektronikus prést vagy használtat? :)

9. Iccike01 (válaszként erre: 8. - Ildi0325)
2010. ápr. 8. 14:51
köszönöm, mi is bízunk benne!
8. Ildi0325 (válaszként erre: 7. - Iccike01)
2010. ápr. 8. 14:32
Egy sima ollóval vágtuk le, és meg kell mosni persze, mert föld csak került rá mindig.Ha valamiben tudok segíteni , írjál. Nem vagyunk szakértők, de pár termést learattunk. Anyukádnak jobbulást! Én is hallottam , hogy volt olyan beteg, akinek használt.
7. Iccike01 (válaszként erre: 6. - Ildi0325)
2010. ápr. 8. 14:27

értem, azt hittem nem akarjátok használni, mert akkor átvettük volna.

Anyukámnak KELL innia, mert 4 éve küszködünk a KÓRRAL, és mivel a kemo semmit nem ért (45!!!), most sugarat kap, de aegy doktornő többek között ezt nagyon ajánlotta.

Már elültettük, sőt lassan le lehet vágni, csak egy prés kéne.

Mivel vágjátok le, és meg is kell mosni préselés előtt?

6. Ildi0325 (válaszként erre: 4. - Iccike01)
2010. ápr. 8. 14:21
Folyamatosan nem akarjuk inni a búzafűlevet. Annyira nem finom :)). Az ismerős természetgyógyászunk szerint évente egy-egy hónap elég a szervezet tisztítására és a lúgosításra. Az idén még nem kerítettünk sort rá, elég macerás ,mert mi itthon termeltük a füvet is. Minden reggel frissen daráltuk, úgyhogy ez egy elég időigényes dolog, most nem volt rá mód.
5. Iccike01 (válaszként erre: 3. - Ildi0325)
2010. ápr. 8. 14:15
esetleg, ha feleslegessé vált,lenne rá egy ötletem
2010. ápr. 8. 14:14

szia

megkérdezhetem, miért csak használtátok?

3. Ildi0325 (válaszként erre: 1. - Iccike01)
2010. ápr. 8. 14:11

Szia!

Mi a LEXEN márkájú műanyag prést vettük meg, tökéletesen működik. Tavaly 2-3 hónapig használtuk folyamatosan, könnyen tisztítható , semmi gond nem volt vele.

2010. ápr. 8. 14:04
Tapasztalatom nincs.Olvastam a neten,hogy a kálium tartalom miatt egészségtelen,sőt kifejezetten káros.
2010. ápr. 8. 14:02
Búzafűpréssel kapcsolatban lenne tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook