Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasik és csajok fórum

Pasik és csajok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pasik és csajok

2010. aug. 3. 15:31

Kedves Beedee! Elöszőr is elárulom, hogy a hajam színe szőke, azért mert ez áll jól nekem. Nem zavar, ha valaki beszól, mindig is lesznek sajnos ilyen típusú emberek, őértük bitos nem fesetnék hajat :D.

Én imádok csajnak lenni, nem is értem igazából mi a problémád...?

Írtad, hogy most lépted át a 2. X-et, hát igen, a dolgok változnak, de ne feledd mi is állandóan változunk.

2. agr
2007. jún. 8. 11:28

Ugyan én nem vagyok lány, de nekem az a benyomásom az alapján, amit írtál, hogy eléggé összeszedetlen vagy, több mondatod között nem sikerült felfedeznem a koherenciát.


Egyébként a cikkel kapcsolatban az a véleményem, hogy legszívesebben kompletten kihagytam volna az egész tizenéves kort az életemből, mert javarészt lelki sebeket szereztem ez idő alatt, amik nagyon nem hiányoztak!

2007. máj. 26. 22:33
... avagy a különbség Ádám és Éva között. Vajon pasinak vagy csajnak lenni jobb? És miért? Kicsit talán érdekesen fogalmaztam - egy tini szemével látva ezt az egészet, de ugyanilyen naivan is állok a dologhoz.

Ugrás a teljes írásra: Pasik és csajok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook