Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajszálér eltüntetés lábról fórum

Hajszálér eltüntetés lábról (beszélgetős fórum)


1 2
54. kori54
2014. okt. 19. 10:19
Sziasztok! Használtátok ezt a galvánáramos kezelést végül? Született pozitív eredmény ?
2014. júl. 11. 10:40

Szia! Engem is érdekelne a galvánárammal működő gép.Légyszíves írd meg hol lehet ilyet vásárolni!

simrene2@freemail.hu

Köszönöm

52. alanna (válaszként erre: 47. - Annie1130)
2014. júl. 7. 22:07

Szia!


Nekem is megírnád? Szeretnék utánanézni.

Köszi!

51. alanna (válaszként erre: 43. - IFIF34)
2014. júl. 7. 22:07

Szia!


Kb. 6-7 kezelésen vagyok túl. A terület nagyban lecsökkent, de teljesen nem múlt el, két kis pontban megmaradt. Azt mondták, már nem várható lényeges változás, úgyhogy abbahagytam. Nyáron amúgy sem lehet.

50. agicam (válaszként erre: 48. - Annie1130)
2014. máj. 18. 16:19

Szia!

ird meg hol lehet venni olyan gépet,mellyel

galvánárammal lehet kezelni és mi a neve.

Várom válaszod.

Ági

qqd@freemail.hu

49. IFIF34 (válaszként erre: 46. - Kori54)
2014. ápr. 8. 23:43
Ok. Köszönöm.
2014. ápr. 8. 00:01
Ja, és a lézer sem èr sajnos tùl sokat."Edzeni" kell az ereket, érfalakat, ezért jò a galvánáram.
47. Annie1130 (válaszként erre: 44. - Kori54)
2014. ápr. 7. 23:59
Igen, valòban ùjra kijönnek az injekciò után. A sògornőm jár minden tavasszal, de amiòta egy galvánáramos kütyüt használ a lábára, azòta teljesen rendben van. A nevét privátban megírom, ha érdekel.
46. kori54
2014. ápr. 7. 23:35
Szivesen! Lehet kapni pigmentekkel ellátott seprűvéna balzsamot ami halványítja a kékes elszíneződést. Dr.Theiss, még nem próbáltam, de majd megírom, hogy tényleg jó e.
45. IFIF34
2014. ápr. 6. 19:44
Köszönöm szépen a választ. Hát, elgondolkodtat. Egy akciós ajánlatra már be is jelentkeztem, de lehet lemondom, mert tulajdonképpen évek óta megvagyok a seprűvénáimmal, nem változnak.
44. kori54
2014. ápr. 4. 11:59

Szia!

Seprűvénák, hajszálerek topikban a 116-os válasz a tied! :)


Ha nem találnád, azt írják, hogy nem éri meg, mert, ha el is tűnik máshol újra kijön :(

43. IFIF34
2014. márc. 23. 15:57
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata lábon végzett lézeres hajszálér-eltávolítással kapcsolatban? Milyen a hosszú távú hatása? Nagyon megköszönöm, ha megosztja.
42. kori54
2013. okt. 21. 16:54
Az őszes lenövésre képes voltam szemceruzát használni és tessék a DM-ben most láttam szemspirálszerű kiszerelésben kimosható festéket pont erre. Boccs az off-ért.
41. kori54 (válaszként erre: 40. - Kisbaris)
2013. okt. 21. 16:52
Hi-hi, egyszer én is bealapozóztam :) Direkt vettem egy olcsóbb alapozókrémet rá. Mondjuk vízbe nem mentem vele, de jobb érzés volt, hogy nem olyan feltűnően kékes a lábszáram. Ezt a lehetőséget én már rég kerestem, de csak most láttam meg ezt a theiss krémet.
40. kisbaris (válaszként erre: 39. - Kori54)
2013. okt. 21. 14:18

Én is úgy gondolom, hogy nem fog eltűnni krémtől, de biztos, hogy javít rajta egy kicsit. Lehet, hogy már írtam, de én kérdeztem több bőrgyógyászt is akik lézerrel is dolgoznak, hogy mit lehet tenni, de mind azt mondta, hogy lábon nem csinálják meg. :(


Például nyáron rövidebb szoknyáknál bekentem a krémmmel, hogy ne legyen feltűnő, és nekem tetszett az eredmény.

39. kori54 (válaszként erre: 37. - Kisbaris)
2013. okt. 21. 13:48
Szia! Köszi, hogy ezt is megírtad, mert nekem főleg a szinezése érdekes. Persze télen nem annyira fontos nadrághoz. Én a herbáriás vadgesztenyést használom. Talán nem romlik mellette, de el nem tünteti semelyik krém sem szerintem.
2013. okt. 14. 15:17
Ilcsis vadgesztenye krémről van valakinek tapasztalata?
2013. okt. 14. 13:12
Szia! Jogos a kérdésed, azt kell mondanom, hogy a krém még nem fogyott el, mert folyton elfelejtem kenni. :( Azonnali hatása egyébként van, mert ahogy bekenem a combom alig látszódnak a hajszálerek. Pedig nem is nagyon színezett a krém, inkább arany színű. Sajnos a rendszertelen használat miatt egyébről nem írok, megpróbálom rendszeresen kenni. Pedig direkt a piperés polcomra tettem, hogy szem előtt legyen. :(
36. kori54 (válaszként erre: 34. - Kisbaris)
2013. okt. 5. 12:40

Szia! Eltelt egy év semmi pozitív eredmény ezzel a krémmel? Én most találtam rá, de elméletben már elképzeltem, hogy lesz egy krém ami gyógyít és fed is egyszerre.

Valaki másnak tapasztalata van esetleg?

2013. máj. 13. 10:08
Sziasztik, Volt akinek az arcát kezelték lézerrel? Van ilyen tapasztalatotok? Fontos lenne köszönöm
2012. júl. 17. 12:09
Én pár hete használok egy krémet, este megírom, hogy pontosan mi a neve, mert fejből nem tudom, csak azt, hogy Dr. Theiss. Van benne egy kis színező is, így kicsit le is alapozza egy időre, de hosszú távon még nem tudok nyilatkozni a hatásról. Naponta kétszer kenem, nagyon jól hűsít is.
33. fibi82
2010. júl. 5. 18:28
Nem lehet, hogy a futás és a láb leterhelés miatt alakul ki a hajszál ér?
32. izor (válaszként erre: 2. - ML)
2010. márc. 16. 13:37

izor.

Kedves ML! A Medhirud-in kenőcs sz....rt sem ér, két tubussal is elhasználtam, egy ponton, u.ez vonatkozik a jó kis drága vadgesztenye krémre is. Én még nem találtam rájó megoldást sajna. Pedig rohadtul útálom, hogy ott van a lábamon.

31. tucsy99 (válaszként erre: 29. - Tuncorgo)
2009. aug. 13. 14:34
Kedves tuncorgo!:) Én 18 éves vagyok,és nekem is vannak a lábamon hajszálerek,de szerencsére kicsik:( Nem tudom mitől lehet,próbálok egészségesen élni és rendszeresen sportolok...talán örökletes!Én még nem próbáltam semmit,de ha azt írod,hogy ez jó és eltünteti,akkor megveszem:)Neked teljesen eltüntette a kisebb hajszálereket?Remélem nekem is beválik majd! Válaszodat előre is köszönöm!Tündi(én is:))
30. alanna (válaszként erre: 29. - Tuncorgo)
2009. ápr. 9. 09:48

Szia!


A 4000Ft kifejezetten olcsó azok után, amit már eddig erre költöttem és teljesen feleslegesen. :( Vesztenivalóm már nincs, kipróbálom és beszámolok róla.

2009. ápr. 8. 21:15

Sziasztok!


Úgy döntöttem én is csatlakozom a véleményekhez. Nos, én megtaláltam azt a vadgesztenyés krémet, amely 2 hét alatt nagyon sokat javított a kitágult hajszálerek állapotán.Nekem évek óta egyre több és több hajszálérhálózat és visszér alakult ki a combomon. Most ilcsi féle vadgesztenyés krémet használok és nagyon-nagyon sokat javult a lábam, már csak kevés hajszálértágulat maradt. Nagyon ajánlom mindenkinek!! Kozmetikusoknál lehet venni, akik ezekkel a termékekkel foglalkoznak, kb. 4000 ft egy 125 ml-es tégely. Nem olcsó, de nagyon megéri. :) A neten keresgélve senki sem írt erről, pedig tényleg hatásos. Remélem, tudtam segíteni! :) Mindenkinek szép napot kívánok! Tündi

28. alanna (válaszként erre: 27. - Ibike54)
2008. okt. 30. 07:12

Szia!


Gyógyszertárban lehet krémet kapni vadgesztenye kivonattal. Nem hiszem, hogy ez olyan, mint a lekvárfőzés, hogy otthon is meg lehet csinálni. Persze ha tévednék és máshonnan meglesz a recept, tedd fel ide is. Szerintem a gyógyszertári készítményektől sem lehet csodát várni, a vadgesztenye kivonat úgy hat, hogy a visszereknek a falát megerősíti, de a kitágult ereket nem tünteti el. Sajnos ez nem ilyen egyszerű.

2008. okt. 22. 17:08

Szisztok!

Teli van a lábam visszérrel és hajszálérrel.

Már a strandra sem merek kimenni.

A vadgesztenyéről azt hallottam, hogy nagyon jó.

Gyűjtöttem, de nem tudok kenőcsöt készíteni belőle.

Segítsetek már, hogyan készítsem el?

Vagy ha valakinek van bevált receptje, örülnék, ha megosztaná velem.

Köszönöm: Ibolya

26. alanna (válaszként erre: 25. - Alanna)
2008. jan. 2. 13:58
Nem megyek többet, semmi eredmény!!! Tissy írt nekem e-mail-ben, neki bejött, amit elkezdett, majd megkérem, hogy írja meg ide is a tapasztalatait. Lézeresre ne menjetek! Tissy-nek igaza volt.
25. alanna (válaszként erre: 21. - Alanna)
2007. nov. 30. 19:34
Voltam, megcsináltak. Eddig semmi változás, csak érzékeny még. Eléggé fájt is, de ha lesz eredmény, megéri. Még legalább háromszor kellene mennem, de ha a második után nincs látható eredmény, nem megyek többet. Kaptam még egy tippet, hogy a végleges szőrtelenítéshez használt (villanófényes) géppel is lehet kezelni, de csak a kisebb ereket, amik nincsenek túl mélyen, ezért ezt érsebész által végzett scleroterápiával kell kiegészíteni, aminek meg pont az a baja, hogy a kicsiket nem oldja meg.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook