Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek pénz vagy család? Avagy minek az anyagi jólét ha nem vagyok boldog? fórum

Szerintetek pénz vagy család? Avagy minek az anyagi jólét ha nem vagyok boldog? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 7. 18:19

A csaladot sose tudod elvesziteni!!!

En is hasonlo cipoben voltam annak idejen, es a jobb elet, illetve a magasabb kereset remenyebe koltoztem ki.Bar tudom hogy Amerikabol nem lehet csak ugy hazaugrani mint az EU-bol,de en azt javaslom csak kitartas.Amikor anyagilag mar stabil vagy nyugodtan hazamehetsz,addig is segitheted a csaladodat anyagilag,az internettel meg barmikor lathatod oket.

De en szemely szerint el nem tudnam kepzelni magam hogy az otthoni fizetesbol meg tudjak elni vagy a lanyomat egyetemre jaratni(bar meg az egy kicsit odebb van) de az en szemem elott csak az lebeg hogy most kell megalapoznom a jovomet,mert 40-50 evesen mar lehetetlen vagy legalabbis nagyon nehez

2010. ápr. 7. 18:14
ok lehet hülyeség volt feltennem ezt a kérdést csak néha olyan bizonytalan vagyok és bonyolítom érzelmekkel az életem majd lesz valami :os
2010. ápr. 7. 17:47
A ti véleményeteket szeretném hallani meg egy kis erőt is gyüjteni. Kicsivel több mint egy éve jöttem ki külföldre otthon tanár voltam. Boldogan éltem de tudtam hogy nem nagyon fogok haladni a fizetésből ezért kijöttem a nővéremhez akivel nem túl szoros a kapcsolatunk Amerikába pénzt gyüjteni. Otthon hagytam azokat akiket nagyon szeretek gondoltam csak kis időre. Találtam munkát megtaláltam a párom akit mindig is szerettem és meg kell mondjam kicsit jobban élünk mint otthon. Ugyanakkor azt érzem mindennap hogy a szívem szakad meg hogy nem ölelhetem meg a keresztfiamat nem láthatom anyukámat nem ugorhatok át tesómékhoz vagy a barátokhoz. Valami nagy szomorúság van a szívemben avval biztatom magam majd kialakul de nem tudom mit várjak. Várjam hogy gyüjtsek össze egy házra aztán menjek haza? De mit fogok otthon kezdeni 30 akárhány évesen? A párom sem tudja mit akar nagyon nehéz lenne visszaszokni otthonra de így elvesztjük a családunkat.
2010. ápr. 7. 17:44

Hát 18 éves fejjel én ugygondolom hogy a család az sokkal fontosabb mint a pénz.

A család olyan örömöket nyujthat amit a pénz soha!!

Szerintem!

Attol hogy sok pénze van valakinek lehet boldogtalan hiába van meg mindene.

2010. ápr. 7. 17:37
Szerintetek pénz vagy család? Avagy minek az anyagi jólét ha nem vagyok boldog?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook