Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagy Fenekű Nők Napja fórum

Nagy Fenekű Nők Napja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nagy Fenekű Nők Napja

2008. szept. 15. 06:17
A jég hátán is megélni képes embert illik egy kicsit tisztelni is.
8. bea533 (válaszként erre: 7. - Zazibaba)
2006. jún. 7. 14:14
mindig olyan nagy képü alaknak tartotam,még nem találkoztam vele személyesen.tők jó fej.
7. Zazibaba (válaszként erre: 4. - Merci)
2006. febr. 28. 20:04
Ezt a nevet a rajongói körökben ragasztották rá. Ha a koncertjükön vagyok, általában 10-ből 8 esetben ez hangzik el, ha közeledik Hajós a koncertterem felé: "Jön már! Jön a Hórihorgas Kötsög"... Amúgy teljesen eufórikus hangulatba estem, jövő szerdán lesz a koncertjük Szegeden, nem kell érte Pestre mennem!
6. bige (válaszként erre: 4. - Merci)
2006. febr. 28. 15:41

..csak rá kell nézni:-)

ez csak vicc volt, mert kedvelem

5. Hoxa
2006. febr. 28. 15:07
Aki esetleg további inspiráció céljából... :)

Az együttes honlapjáról meghallgatható verzió itt

Ez még mellé járja:
Fenyegetés
A közölt anyagok kizárólag rajongásra és kultuszkeltésre használhatók. Minden egyéb felhasználás (pl. másolás, sokszorosítás, ne adj Isten: máshol való közzététel) mély megvetést, jogi szankciókat és cipőmadzagra kötött, kerekes falovacskát von maga után. Aki pedig netán le találja nyúlni valamelyik zenét vagy szöveget, azt szimplán agyonütjük egy zongorával. Nem fenyegetésképpen, de egy zongora kurva nehéz és kemény dolog.
2006. febr. 28. 13:17

"Hajós András, közismertebb nevén Hórihorgas Kötsög"

Sose hallottam még ezt a "közismertebb" nevét. Zazibaba! Te honnan?

3. Zazibaba (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2006. febr. 28. 12:23
Viszont kompenzálni szokták e számot azzal, hogy a dal után énekelnek egy rögtönzött összekötő nótát arról, hogy bár vannak nagy fenekű nők, de az még mindig a jobbik eset, hiszen a zenekar tagjainak férfiassága igen kicsi,mondhatni szégyenletesen apró, másrészt a vádlijuk is vékony.
2006. febr. 28. 11:46

igen, ismerem én is. amúgy szeretem az emil rulezt.


azért hozzá tartozik, hogy lehetne épp írni a Nagyhasú Férfiak Napja címmel is egy számot, de valahogy ez náluk kimaradt eddig....

2006. febr. 28. 09:45
Biztosan ismerik páran az Emil.Rulez! zenekart, melynek énekese, valamint elvetemült frontembere Hajós András, közismertebb nevén Hórihorgas Kötsög.
E zenekar számomra az abszolút favorit, mert fergeteges jazz-blues dallamaik mellett eszméletlen dalszövegeik letaglózzák az embert.
Akkor kezdtem el először komolyan diétázni, amikor meghallottam a Nagy Fenekű Nők Napját...

Ugrás a teljes írásra: Nagy Fenekű Nők Napja

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook