Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Comói-tó fórum

Comói-tó (beszélgetős fórum)

8. db78bacc4f (válaszként erre: 6. - Ritkó)
2010. ápr. 7. 14:01
Akkor össze dobnátok nekem pár millió eurót, mert szerintem egy év alatt (vagy egy élet alatt :) ) nem tudom összeszedni, hogy megvegyem a háza :)
7. emagdi (válaszként erre: 5. - Db78bacc4f)
2010. ápr. 7. 13:44

ezeket is megtalálod a hotelfoglalós oldalakon.

ott minden szállodához sok véleményt találsz, valószínűleg jobban tudsz tájékozódni, mintha itt találnál 1-2 embert aki konkrétan aludt már ott valamelyik hotelben.

amúgy meg nyilván érdemes oda utazni, mert szép a táj, jókat lehet kirándulni-sétálni, pihenni, körbenézni milánóban stb. (nyilván ez is attól függ, hogy ti mit szerettek csinálni)

2010. ápr. 7. 13:44
George Clooney azóta már eladta a villáját :) de megveheted :))
5. db78bacc4f (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2010. ápr. 7. 13:34
Igen, köszönöm, de ezeket én is megtaláltam. Igazából tapasztalatokat várnék, vagy olyan ember ötletét aki járt ott, vagy van kint valami ismerőse, és leírná esetleg a véleményét hogy tényleg érdemes-e odautazni és mi az ami kihagyhatatlan a környéken, stb.
2010. ápr. 7. 13:30

rengeteg hotel van ott a tónál, válogathatsz kedvedre bármelyik szálláskeresős-foglalós portálon:) ezeken olvashatod mások véleményét is, illetve konkrétan láthatod hol van a hotel.

így ki tudod majd választani neked melyik tetszik, s látod az árakat is.

(pl venere.com, de nyilván van még rengeteg más hotelfoglaló portál is)


kellemes tervezgetést, jövő tavaszig még bőven lesz időd:))

2010. ápr. 7. 13:26
de de az Ocen's twelve-et. Ráadásul utána olvastam és Clooney vett ott egy villát potom 8 millió euroért. Jó lenne ha meghívna oda, vagy kölcsön adná a hétvégére.:)
2010. ápr. 7. 13:23
Csak nem George Clune filmet láttad?
2010. ápr. 7. 13:21

Sziasztok! A hétvégén egy film jelenetei a Comói tónál játszódtak Olaszországban. Végtelenül romantikus helynek tűnik, nagyon tetszik. Gondoltam kitűzöm magamnak egy következő úticélnak valamikor jövő tavasszal ha sikerül. A kérdésem az lenne, hogy valaki járt-e már ott? Esetleg tud-e jó szállást a tó mellett (valami olyanra gondoltam ahol a teraszról lehet látni a tavat)? Szóval bármilyen ötlet és segítség jól jönne. Neten keresgéltem és nem egy olcsó hely, viszont van 1 évem rá spórolni ha sikerül, megpróbálom.

Köszi mindenkinek, aki ellát ötletekkel. Aki nem tudja miről van szó, de érdekli, az írja be a tó nevét google-ba és megnézheti. Milánóhoz van közel.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook