Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti vérzés fórum

Terhesség alatti vérzés (beszélgetős fórum)


2013. nov. 7. 16:08
Sziasztok.Én még csak ma regisztráltam,és nem tudok uj forumot indítani ezért ide írok.Nekem is tegnap reggel volt vérzésem és rögtön mentem orvoshoz.Megvizsgáltak és élő terhességet állapítottak meg.a 6-7 hétben vok.Kaptam utrogestan kapszulát.Ma reggelre már nem volt vérzésem.Feküdtem egész nap és most délutánra megint van.Görcseim nincsenek.Mit tegyek?Köszönöm ha válaszoltok.Első baba lenne.
2010. ápr. 8. 23:08
szupi:-)
14. mimmo33 (válaszként erre: 13. - Gigianyu)
2010. ápr. 8. 14:07

;)

Gratulálok!

Vigyázz magatokra!

2010. ápr. 8. 13:46
voltam ultrahangon minden rendben 8-9 hetes vasárnap töltöm a 9 hetett és van szivhang is olyan szép :):):)A vérzés normális semmi gond vele.
2010. ápr. 7. 14:48
Én is véreztem a 20. hétig, de sosem volt semmi gond szerencsére. Azért a helyedben azonnal elmennék a dokihoz, még ha nincs is alhasi fájdalmad, akkor is.
11. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2010. ápr. 7. 14:16

Szia! Mindenképpen hívd fel az orvosod és vele beszélj.

Van aki vérzett terhesség alatt,és nem volt semmi gond, akkor neki ez normális.Valakinél meg nem.

10. Anatita81 (válaszként erre: 8. - Gigianyu)
2010. ápr. 7. 13:26

Szia, szerintem is még ma menj el orvoshoz! Vagy legalább hívd fel, aki kezel! Ő tudja, mitől kell megijedni emelett a kúp mellett!

Mindamellett nem ér meg egy átizgult, átvirrasztott éjszakát!

9. edadf283be (válaszként erre: 5. - Gigianyu)
2010. ápr. 7. 13:18

Vérzés sok mindentől lehet,ha elolvasod a napolomat akkor abbol kiderül hogy nekem 9 hetesen volt egy nagyon nagy bevérzésem és eltartott 16hétig,nem vetéltem el pedig csak másfél cm mult a baba élete.de minél elöbb orvoshoz,nem játék,lehet vetélés jele,de megannyi bacis nyavaja jele is,ma ovroshoz.

NEM JÁTÉK

2010. ápr. 7. 13:18
fiam 4 éves és vele 12 hétig véreztem és még 6 hónapos terhesen is megjött,De azért most megint megilyedek.Kapom az utrogestán kupot mert március 13-16.ái kórházba voltam pecsételő vérzéssel de akkor azt mondták semmi baj pihenés és utrogesztán.Erre most még is megilyedek :(:(:
7. Inci79 (válaszként erre: 5. - Gigianyu)
2010. ápr. 7. 13:17
Ne aggódj én is azt hittem vetélésem van,de mondta a doki,hogy akkor egésszen sok vér és élénk piros darabos valami lett volna.Sterintemsemmi gond nincs,de azért pihengess.
6. Inci79 (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2010. ápr. 7. 13:16
Ne ilyedj meg,nekem is volt ilyen 13 hetesen,de már lassan 2 éves a fiam.Majd említsd meg a dokinak,ha mégy.
5. gigianyu (válaszként erre: 2. - Bun Csilla)
2010. ápr. 7. 13:16

gratulálok:)

Akkor szerinted ne izguljak annyira???

Mert most bevallom félek elne vetéljek:(:(:(

2010. ápr. 7. 13:15

szia! azt mondják, vérzés-görcs esetén azonnal kórház.

Én már most ott lennék... Nem ijesztegetlek, de jobb az elővigázatosság.

3. 3da688d0af (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2010. ápr. 7. 13:14

Szia,

Nekem is volt ilyen, ha nem erős a vérzés, csak egy pici folt, akkor szerintem minden rendben. Holnap szerencsére meg is láthatod.:)

2. Bun Csilla (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2010. ápr. 7. 13:13

Nekem 6 hetesen volt kicsi vérzésem, és kiderült ikreim lesznek!

Holnap mindenképp menj el uhra!

2010. ápr. 7. 13:11
Sziasztok lenne 1 nagyon fontos kérdésem .Ma a frássz jött rám pisiléskor.Akkor vettem észre hogy vérzek.8 hetes terhes vagyok és ma kellett volna egyébként megjönnie.Nem görcsölök semmi bajom észre se vettem pisilésig hogy vérzek.Akkor is csak a bugyimon láttam a foltott.Ez normális vagy nem az???Nagyon megilyedtem.Holnap kell mennem ultrahangra.Előre is köszi aki válaszol nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook