Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vállaljak egy harmadik számot is? Sok a számlám, valahogy meg kellene osztani fórum

Vállaljak egy harmadik számot is? Sok a számlám, valahogy meg kellene osztani (beszélgetős fórum)


7. eve7508 (válaszként erre: 1. - Siccen)
2012. jan. 9. 21:35
Ú de szeretném ha nekem is csak ezen kéne gondolkoznom:))))
2011. máj. 31. 16:11
Nekem is
2010. ápr. 7. 13:41
Nekem már két telefon is sok lenne, nemhogy három.
2010. ápr. 7. 13:33
Az igazi költségcsökkentés az lenne, ha megpróbálnád mérsékelni a telefonhasználatot. :-P
2010. ápr. 7. 12:41

Szia!


Arra gondoltál már, hogy megveszed a harmadik számot, és lecseréled az egyik telód egy kétkártyás mobilra?


Így megveheted az új számot, és nem kéne három mobilt cipelned csak kettőt :)

2. e47d027f74 (válaszként erre: 1. - Siccen)
2010. ápr. 7. 12:38

:p dobd ki az összes telefonod és vegyél galambokat tudod galambposta :p azzal nem lesznek ilyen gondjaid..


amúgy szerintem 3 szám már sok lesz..

2010. ápr. 7. 12:28

Ti mit csinálnátok?


Már így is 2 számom van, költségcsökkentés miatt.


Van a pannon, ami sima kártyás, csak azért tartom fenn és töltögetem minden hónapban, hogy a családi csomaggal ingyen beszéljünk a családdal, és a pannonosokra ingyen smst tudjak küldeni+minden pannonosra is van kedvezményem.


Aztán van a vodafone, ami előfizetéses, multimédia csomagban, ezzel hívtam mindenki mást, aki nem a család, és sms is erről ment 70-esre, 30-asra, de a guta ütött meg, amikor megláttam, hogy a t-mobile az ugyanilyen csomagjában (médiamánia), ugyanezért az árért többet ad (több perc, több sms, több internet, és még mobil tv is).


Így is tervben volt, hogy nagyítom a multimédia csomagomat 10500-ra, mert az 5000-es van és kinőttem, de akkor most melyik érné meg jobban szerintetek: nagyítsam, vagy maradjon és tegyek hozzá még egy 3. számot is, a t-mobile médiamánia szintén 5000-es csomagját?


Ha csak simán nagyítok a vodánál, kevesebbet kapok, de így meg 3 számot és 3 telefont kell hordanom, ami azért már káosz és idegenkedem tőle.


A vodán még hűség van, a pannon meg a húszas irányba sokfelé használható, így ezek feltétlen kellenek, meg meg is szerettem őket, nem akarok tőlük megválni.


Szívem szerint csak nagyítanék a vodánál, de annyira rossz, hogy így csak fizetem, de kevesebbet kapok és sokszor túl fogok menni a csomagon.


Mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook