Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Vállaljak egy harmadik számot is? Sok a számlám, valahogy meg kellene osztani

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. eve75082012-01-09 21:35
Ú de szeretném ha nekem is csak ezen kéne gondolkoznom:))))
(válasz Siccen 1. hozzászólására)

6. potyek2011-05-31 16:11
Nekem is

5. bedina372010-04-07 13:41
Nekem már két telefon is sok lenne, nemhogy három.

4. kitrákotty2010-04-07 13:33
Az igazi költségcsökkentés az lenne, ha megpróbálnád mérsékelni a telefonhasználatot. :-P

3. Pharaon2010-04-07 12:41
Szia!

Arra gondoltál már, hogy megveszed a harmadik számot, és lecseréled az egyik telód egy kétkártyás mobilra?

Így megveheted az új számot, és nem kéne három mobilt cipelned csak kettőt :)

2. JosyBp2010-04-07 12:38
:p dobd ki az összes telefonod és vegyél galambokat tudod galambposta :p azzal nem lesznek ilyen gondjaid..

amúgy szerintem 3 szám már sok lesz..
(válasz Siccen 1. hozzászólására)

1. Siccen2010-04-07 12:28
Ti mit csinálnátok?

Már így is 2 számom van, költségcsökkentés miatt.

Van a pannon, ami sima kártyás, csak azért tartom fenn és töltögetem minden hónapban, hogy a családi csomaggal ingyen beszéljünk a családdal, és a pannonosokra ingyen smst tudjak küldeni+minden pannonosra is van kedvezményem.

Aztán van a vodafone, ami előfizetéses, multimédia csomagban, ezzel hívtam mindenki mást, aki nem a család, és sms is erről ment 70-esre, 30-asra, de a guta ütött meg, amikor megláttam, hogy a t-mobile az ugyanilyen csomagjában (médiamánia), ugyanezért az árért többet ad (több perc, több sms, több internet, és még mobil tv is).

Így is tervben volt, hogy nagyítom a multimédia csomagomat 10500-ra, mert az 5000-es van és kinőttem, de akkor most melyik érné meg jobban szerintetek: nagyítsam, vagy maradjon és tegyek hozzá még egy 3. számot is, a t-mobile médiamánia szintén 5000-es csomagját?

Ha csak simán nagyítok a vodánál, kevesebbet kapok, de így meg 3 számot és 3 telefont kell hordanom, ami azért már káosz és idegenkedem tőle.

A vodán még hűség van, a pannon meg a húszas irányba sokfelé használható, így ezek feltétlen kellenek, meg meg is szerettem őket, nem akarok tőlük megválni.

Szívem szerint csak nagyítanék a vodánál, de annyira rossz, hogy így csak fizetem, de kevesebbet kapok és sokszor túl fogok menni a csomagon.

Mit csináljak?