Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te mit teszel, ha a fodrászod nagyon elrontja a hajad? fórum

Te mit teszel, ha a fodrászod nagyon elrontja a hajad? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2011. okt. 15. 21:55
Ilyenkor szégyellem,hogy fodrász vagyok...Mi barátommal csinálunk Óbudán egy szépségszalont,mindketten fodrászok vagyunk,mindketten nagy névtől jöttünk el,sok mindent tapasztaltunk...Én azt veszem észre az embereknél,hogy a korom miatt bizalmatlanok...21 éves vagyok,sok visszajáró vendégünk van...és mindenki teljesen kivan,hogy miért nem elöbb talált ránk...Nálam a fél centi fél centi,és a két centi két centi...Rontották már el nekem is a hajam,tudom milyen könnyes szemmel tükörbe nézni..Ha nem Nikosz vágná a hajam,és elrontanák akkor én ki sem fizetném,és kérném a panaszkönyvet...
2011. jan. 26. 00:02
Én utálok fodrászhoz járni, mániájuk a vágás. Nekem is hullámos a hajam, ráadásul nagyon lassan nő. Kb. 3 havonta jártam fodrászhoz, mert nem elég, hogy lassan nő, de törik is a vége meg persze nem egyformán nőnek a szálak, úgyhogy kell az igazítás. Mindig elmondom, hogy csak a végéből vágjanak, de nagyon kicsit. Erre mit csinálnak? Megmossa, leültett és aztán vág egy 3 centis tincset és még megkérdezik, hogy ugye ez nem sok? Nem a f.szt nem, már bocsánat a kifejezésért. Akkor már mit csináljak, vágja le a többit is hozzá. Mire legközelebb fodrászhoz kéne mennem még nincs akkora a hajam, mint az előző vágásnál. Mostanában magamnak vágom. Nem egy fodrász megcsinálta már velem. Mesterfodrászhoz meg nem tudok rendszeresen eljárni, egyszer majd, ha hosszabb lesz a hajam akkor kipróbálom azt is, de addigra legalább megnövesztem úgy, hogy ha azt mondom, hogy kicsit vágjon, akkor ne tudja fülem alá érőig vágni, mert neki más a kicsi. :) Festést még soha nem kértem fodrásztól, egyszer melírozták a hajam, az jól sikerült.
2011. jan. 25. 23:48
röhögök
2010. dec. 27. 16:46
Nekem tavaj nyáron hátközépig érő hamvasszőke hajam volt, megkértem a fodrászt hogy 3-4 centit vágjon és fesse be a tövét. Hátrafésülte a hajam és levágta vállig érőnél rövidebbre :(((((((( -tehát nem láttam mennyit vág-, valamint rikitó narancssárga színe lett. Miután fizettem -bár nem is tudom miért fizettem ki- közölte hogy egyébként nem festette hanem leszivatta... Nagyon szép hajam volt és 2 óra alatt tönkrevágták:( Mivel hullámos hajam van nem nézett ki jól olyan röviden így mindig vasaltam 1 éven keresztül és nagyon tönkrement... úgyhogy vigyázzatok! :(
274. Teráz
2010. szept. 28. 11:43
egyszer megtörtént , 20 éve , azóta kerülöm őket
273. Bricy
2010. szept. 22. 20:31
Mellesleg tud valaki egy jó fodrászt Budapesten? FÉRFIT!!! Aki nem értelmi fogyatékos (tudja, mennyi az a 4 cm, amit levághat egy hátközépig érő hajból)és nem öntörvényű, nem homlokegyenest más fazont vág, hanem amit kérek, amiért fizetek.
272. Bricy (válaszként erre: 270. - Rencike24)
2010. szept. 22. 20:26
Hiába van tükör a szalonban, ha a fixálókkal elpalástolják a lényeget. Ha azt mondom: ne rakjon rá semmit, és ne szárítsa BE, csak MEG, akkor úgy néznek az emberre, mint a véres rongyra. Ma délelőtt Qrták el a hajam, 4 évbe fog telni, mire úgy lenő, mint ma reggel volt.
271. Rencike24 (válaszként erre: 267. - Majkó)
2010. ápr. 8. 16:53
:)
270. Rencike24 (válaszként erre: 269. - 2b0bbeabcf)
2010. ápr. 8. 16:53
Nem volt tükör a szalonban, hogy a kirakatban kellett észrevenned, h milyen munkát végzett? Számomra hihetetlen!
2010. ápr. 8. 16:49

Hú, velem tavaly februárban fordult elő, hogy elrontotta a fodrász a hajam.. Párommal voltunk nála, és kijöttünk a fodrásztól megnéztem az Ő haját (mármint páromét) nagy jó lett neki, bele néztem a kirakatba, kb. úgy néztem ki, mint egy pulikutya. 2,5 órán keresztül sírtam (1 óra ebből a buszon, hazafelé)..

Hazaértünk, elő a hajsimító, olló, megcsináltam magamnak. Azóta 1x voltam fodrásznál (természetesen nem annál, aki elrontotta), mert egyszerűen félek menni.. Mondjuk ebben a hónapban kell majd mennem. :S De már rettegek. :)

268. Tyara
2010. ápr. 8. 16:44
Hazamegyek és megigazítom magamnak :)
267. Majkó
2009. aug. 27. 17:06
Sírok.
266. Neenaa
2009. aug. 9. 02:56
Első reakcióm tuti, hogy a kiabálás lenne, utána elmennék egy másikhoz, és próbálnám rendbe hozatni, már ha lehetséges lenne.
265. Csigusz 79 (válaszként erre: 262. - Ff4c28c706)
2009. aug. 4. 20:39
:o)
264. garamond (válaszként erre: 262. - Ff4c28c706)
2009. aug. 4. 20:24
ez nagyon tetszik
2009. aug. 4. 20:19
Megvárom míg megnő és legközelebb nem hozzá megyek. Bár mindenki hibázhat, emiatt még nem kéne leírni. Lehet, hogy csak rossz napja volt..
2009. márc. 13. 18:15
Én is megcsinálom az ő haját
261. d3b95f45ba (válaszként erre: 260. - Csigusz 79)
2009. márc. 13. 18:11
Igen hallottam a kintélő vendégeimtől hogy mennyibe kerül a fodrászat.A külföldieknek más a fizetésük és ahhoz mérik az árakat,ami egy magyarnak sok.De az én vendégeim is kénytelenek beülni néha,mert nem mindig tudnak időben hazajönni,hogy megcsináljam a hajukat,de mondják hogy kint nem jók a fodrászok!
260. Csigusz 79 (válaszként erre: 259. - D3b95f45ba)
2009. márc. 11. 11:52

Persze,mert aki megteheti hogy ezreket kiad és havonta talán többször is ők eleve olyan körökben mozognak ahol divat hogy ki költött többet és hogy hívják a híres fodrászt akinél volt,mégha borzalmas is lett az eredmény,de elmondhatják hogy "ez bizony 20ezerbe került" :DDDDDD

Itt külföldön pl én vágásért,szárításért,festésért 20-24ezer körül fizetek :-O és még mindig kivagyok akadva ha átszámolom forintba,pedig ez itt normál ár,nem is baj csak legalább jól sikerüljön,és ha elrontják akkor nagyon mérges vagyok ám mert azért ez sok pénz.

259. d3b95f45ba (válaszként erre: 258. - Csigusz 79)
2009. márc. 11. 10:48
Csak sajnos sokan nem látják be!
258. Csigusz 79 (válaszként erre: 257. - D3b95f45ba)
2009. márc. 10. 14:37
Ez így van ahogy írod.
257. d3b95f45ba (válaszként erre: 256. - Csigusz 79)
2009. márc. 10. 14:04
Ez igy igaz!Nem az a jó amiért több tizezreket kérnek el.Ugyanezt megkapja az ember egy kissebb fodrászatban.Én is egy kis fodrászatban dolgozom lakótelepen,és fele annyiért mint egy belvárosi vagy pláza fodrászatban,pedig én is jó termékekkel dolgozok és erre sokan rájönnek akik hozzám kerülnek egy puccosabb helyről és ilyenkor csapnak a homlokukhoz,hogy előbb is jöhetett volna.Csak hát sok olyan nő van aki azért jár puccos helyre ,hogy elmondhassa azt hogy hányezret költött a fodrásznál!Pedig semmivel nem lesz különb a haja mint egy átlagos fodrásznál....
256. Csigusz 79 (válaszként erre: 254. - D3b95f45ba)
2009. márc. 9. 13:35

Hát igen,ezek a pár hónapos tanfolyamok elrontanak mindent és az emberek azt hiszik minden fodrász ilyen :( mikor máshol laktam volt egy fodrászcsaj akihez évekig jártam mert ő bizony olyat csinált amilyet mondtam,ha viszont nem lehetett az én hajambol olyat,akkor megmondta,de mindig boldogan jöttem ki tőle,sajnálom hogy nem járhatok már hozzá.

A jó fodrászoknak híre megy,csak lehet már későn tudja meg az ember :(

Sajnos sokan azt hiszik hogy egy menő fodrászatban ahol elkérnek 20ezret az a jó,a fenéket,néha egy alig ismert,kis fodrászüzlet rejteget egy szuperkezű fodrászt :)

2009. márc. 9. 13:13
nálunk a faluba csak egy fodrász van, de eddig ha mentem és mondtam mit szeretnék az eredmény mindig ugyan az a forma, most viszont a sogornöm fodrász lett és csodák csodája most, teljesen más a hajam és még tetszik is, talán probálkozni kéne fiatal merészebb fodrásszal is de ezt csak csendben mondom, nem szeretnék senkit megbántani.
254. d3b95f45ba (válaszként erre: 251. - Csigusz 79)
2009. márc. 9. 12:15
Igazad van!Sajnos van egy pár vendég aki úgy ül be hozzám,hogy fél,nem is egy,már több ilyen szituáció volt.De sajnos félnek a fodrászoktól és az a baj,hogy csomóan gyorstalpalón végzik el a szakmát és nem tanulják meg rendesen,és ezek miatt van mindez!!!!!!Én 3 év alatt tanultam ki és még utána 2 évig segédkeztem.Ez az idő elég arra hogy megtanulja valaki a szakmát,na de pár hónap vagy 1 év??????Ugyan már,az kevés!!!!És ezért tarunk ott ahol tartunk.Én hozzám sokan ajánlásra jönnek és nem csak pestről,hanem vidékről is.
253. Csigusz 79 (válaszként erre: 252. - 7c933bb84b)
2009. márc. 9. 11:41
Jól gondold meg,komolyan mondom mikor sétálok és látok egy szuperul megcsinált hajat akkor eszembe jut hogy megkérdezem hol volt :)))
2009. márc. 9. 11:26
Nem járok fodrászhoz, bár gondolkodok rajta.
251. Csigusz 79 (válaszként erre: 250. - D3b95f45ba)
2009. márc. 9. 11:24

Csak mikor már vagy az 5.ik pancsernél jár az ember akkor...........,engem igenis zavar ha elrontja mert gondolj bele,évekig növesztjük a hajunkat,rengeteg pénz elmegy az ápolásra is és akkor egy magát fodrásznak nevezett akárki percek alatt képes elrontani mindent.

Pl.én először bízok a fodrászban,de mikor mondom hogy frizurát szeretnék és ad egy katalógust hogy válasszak,én választok mert szerintem megcsinálható,de megkérdem megtudja ő is csinálni?Persze,akkor még a színt is rábízom mit keverjen ki mert nekem halvány lilám sincs de gondolom ő a fodrász,biztos tudja.Hidd el rengetegen nem értenek hozzá,mikor valaki nem tudja hogy kell ritkitani meg lépcsősen vágni akkor inkább nincs is véleményem,néhánynak ugy áll a kezében az olló hogy rossz nézni :-O Az ember arra vágyik hogy elmegy a fodrászhoz és úgy jön ki onnan mint egy sztár,emelt fővel,erre néha takargatni kell a fejünket,ja és még fizettünk is érte.Remélem nem veszed magadra hisz nem ismerlek,ezek csak a saját tapasztalataim.

2009. márc. 9. 09:46
A fodrász is ember ő is tévedhet!Jó székbe kell ülni és akkor nem lesz baj!!!!!!!
2009. márc. 4. 21:37
nem tenné ki az ablakba:-))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook