Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindennapi szerepeink fórum

Mindennapi szerepeink (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindennapi szerepeink

2010. ápr. 29. 18:31

Hogy egy "klasszikust" idézzek:


"Hasonló a hasonlónak örül"!


Nagyon tetszett az írásod,ne is alacsonyodjanak hozzánk,maradjanak ott ahol vannak,az nekik való!

Az esténkénti démon..,hát azzal vónának gondjaim sajna,de szerintem nem vagyok vele egyedül. Mire a hálószobába jutok sokszor már az ágy látványa felér egy orgazmussal.

15. Marleine (válaszként erre: 13. - Fenife)
2010. ápr. 8. 15:28
Akkor jó, már kezdtem aggódni:)))
14. Fenife
2010. ápr. 8. 11:52
Ja és köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! Szép napot nektek!
13. Fenife (válaszként erre: 10. - Marleine)
2010. ápr. 8. 11:51
Na jó ez a minden esti démonosdi azért erős "írói túlzás" :-) Úgyhogy nyugi nem vagy egyedül az esti punnyadásoddal. :-)
2010. ápr. 8. 00:21
Szivemböl szóltál. Gratulálok.
2010. ápr. 7. 15:26
Gratulálok a cikkhez, nagyon jól sikerült!
2010. ápr. 7. 15:24

Hát aki gyerek, házimunka és munka mellett még őrjítő démon lesz minden este annak minden elismerésem.:)

Én a házimunka, suli és otthoni munka mellett néha eléggé be tudok punnyadni estére.:)

2010. ápr. 7. 14:42
Nem vagyunk egyformák és ez így jó!Nekünk ez a boldogság,azoknak a lányoknak pedig valószínűleg az a szerep amiben ők élnek!
2010. ápr. 7. 14:20
Szerintem minden szerep nekünk van szánva csak ami a fontos bármi is legyen az, érezzük jól magunkat benne...
2010. ápr. 7. 13:58

Köszönöm csajok!


Beatrix! Igazad van én is így érzem. :-)

2010. ápr. 7. 12:55
Nagyon tetszett a cikked. Szerintem a szőke cicababák nem is kapnak annyi boldogságot az élettől, mint azok, akik így gondolkodnak mint te.
2010. ápr. 7. 12:43
Jó cikk, tetszenek ezek a gondolatok, én is elmélkedtem már ilyesmiken...
2010. ápr. 7. 10:36
A cikk nagyon jó, szerintem ezek a gondolatok, kérdések sokunk fejében megfordulnak...!
2010. ápr. 7. 10:36
Az összes szerepet nekünk szánták! Mindenben megfelelni piszok nagy meló...a szőke szilikonoknak is van szerepük...kb 1, de lehet hogy az igen nagy feladat nekik....:O)
2010. ápr. 7. 10:10
Nagyon tetszett a cikked....gratulálok:)!
2010. ápr. 7. 10:03
Összetett lény az ember. Egyszerre tudatos és ösztönös. Különleges. Kiemelkedően képes alkalmazkodni, csak sokszor nincsenek ezzel tisztában. Kevesen érzik, milyen sokoldalú, izgalmas dolog részesei is nap mint nap.

Szereplők vagyunk, mindannyian. Szereplők az élet nagy, „széles vásznú”, kiszámíthatatlan előadásában. Nem statiszták, főszereplők…

Ugrás a teljes írásra: Mindennapi szerepeink

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook