Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eljegyzési ajándék fórum

Eljegyzési ajándék (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 7. 09:18
Nekem igazán romantikus volt az eljegyzésem. Pizzáztunk 4. évfordulonkon egy plázában , azt mondta mindjárt jövök, 5 perc múlva gyűrűvel jött vissza. azt montda: " most csinálom először, nem tudom hogy kell de hozzám jössz?" jót nevettünk és ettünk tovább... :D :D :D
2010. ápr. 7. 09:15
Ezt én is most hallom először :) Én egy csokrot kaptam a férjemtől, én nem vettem neki semmit.
2010. ápr. 7. 08:07
Nálunk sem szokás. :)
6. c1e9612cd3 (válaszként erre: 5. - D879a0c5b4)
2010. ápr. 7. 00:52
egyébként, tényleg érdemes ott érdeklődnöd, ahonnan származol, mert ahány ház, ugye, annyi szokás. Vagyis, ahány tájegység... Nálunk, tuti, h hagyomány a hímzett zsebkendő ilyenkor, dehát, hallottam már medálról is gravírozással, meg más ékszerről is, h eljegyzésre adták...
2010. ápr. 7. 00:21
Érdeklődj otthon, mert nálunk pl. nem szokás egymás megajándékozása :)
2010. ápr. 7. 00:18
Én mindenképp olyan tárgyat adnék amiről tudom hogy nagyon szereti/szeretné! Ill amire szüksége lehet, hisz mindig annak örül az ember amire leginkább vágyódik.Egyébként gratulálok! :) Sok sikert együtt!
2010. ápr. 7. 00:02
mondjuk egy textil zsebkendőt, amibe belehímezteted a neved? (kicsit hagyományörző is)
2010. ápr. 6. 23:53

én valami örök emléket vennék

mondjuk egy kísérő pecsétgyűrűt a karika mellé..

vagy ha szereti a láncot, azt...

2010. ápr. 6. 23:41

Nyáron lesz az eljegyzésem. Úgy hallottam, hogy ilyenkor a két fiatal megajándékozza egymást. Várom az ötleteket, hogy mit lehet venni egy fiúnak eljegyzés alkalmából.

A válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook