Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Újra! Feketéből más hajszín... fórum

Újra! Feketéből más hajszín... (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 9. 15:10

én fogom még csak

nekem nem a loreal van

12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - Cddd98817a)
2010. ápr. 9. 10:08

Köszi!

Te próbáltad vagy valaki az ismerőseid közül?

11. cddd98817a (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2010. ápr. 6. 23:34
szia kb 1000ft nem kell hozzá fodrász
10. 02c9e70c9e (válaszként erre: 1. - Edybaba24)
2010. ápr. 6. 22:00
naaaa nemáááááá hogy fél a fodrász?!?!milyen fodrász az ilyen.....nem biztos magában....pfffffffffff.....gáááz!!!!!akkor ne is menj hozzá!!mert tényleg elszúrná... igenis meg lehet csinálni!!!!de már erről beszélgettünk sokat levélben...és ha azt akartad megcsináltatni ami képet én küldtem akkor nyugodt lehetsz mert meg lehet csinálni!!!kár hogy nem Budapesti vagy már olyan hajad lenne,ha rajtam múlna!!:)
2010. ápr. 6. 20:14

Szia!

Annyira szép a szemed, hogy szerintem ennyire egy hajszín sem emelné ki, mint a fekete.

Én is fekete vagyok, illetve én őgy festem a hajam, hogy fekete és sötétbarna festéket veszek azokat keverem össze, mert úgy nem hullik tőle annyira.

A szőke szerintem nem állna annyira jól, a vörösnél elveszne a szemed, így én is csak azt mondhatom,hogy rakj bele melírt, ha változtatni szeretnél és találj ki valami jó kis frizut hozzá:)

8. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - Cddd98817a)
2010. ápr. 6. 20:11

Az a hajradír mit tud? és mennyibe kerül ? kell hozzá fodrász?hány alkalom utána lesz eredmény??

:)))

7. cddd98817a (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2010. ápr. 6. 20:02
csajok loreall hajradír vagy efasor :) jók nagyon és kímélők
2010. ápr. 6. 19:56

Én még mindig azon a véleményen vagyok,h maradj fekete!:)

Nekem is volt/van meg lesz is ilyen fellángolásom,hogy változtatni kell és az az igazság h ezt leginkább a hajszín tudja kiváltani.Nekem volt amikor pink csíkok voltak benne,voltam már vörös is és narancs sárga is!:D

Én elmentem fodrászhoz (feketén) rá kent valami "trutyit" a hajamra és vörös lettem.Nem gusztustalan vörös,hanem szép! vörös.:)(adatlapomon kép;jaahh és nem ment tönkre)

Ha gondolom meg tudom neked kérdezni h ő mivel csinálta.

De pl bnőmnek az ami nekem leszedte (egyszerre voltunk fodrásznál) alig tudta leszedni róla a feketét és "csak" egy s.barna lett belőle.Mostanra már oké neki is,de eltelt jó pár hónap azóta.


Az én véleményem az h ha már nagyon változtatni akarsz akkor válasz egy ütős hajformát!

Vagy tetess bele lila,pink,ciklámen....tincseket bemosóval.:o)

2010. ápr. 6. 18:34
mármint azt akartam írni hogy a leszivatástól ment tönkre:(
2010. ápr. 6. 18:33

szia!

én most szedettem le a feketét(3évig voltam)

Imádtam!de annyira tönkrement a hajam hogy nemtudom mikor lesz normális:(

szerintem maradjon a fekete!Vagy próbáld ki a kékesfeketét!nekem az nagyon bejött!De sajnos már nem lehet:(

2010. ápr. 6. 18:26
Szia egy darabig én is fekete voltam, de egy idő után meguntam.Én vettem egy jó sötétbarna színű festéket és azzal átkentem.Nem igazán lehet látni a különbséget.Én most a vörösön gondolkodom:)
2010. ápr. 6. 18:12
Offolok, bocsi, tanácsot nem tudok adni, de nagyon szupi az a haj!:))
2010. ápr. 6. 18:07

Már kérdeztem itt,belillesztem:

"Most azon vagyok, hogy lenövesszem a festett fekete hajam(vagy Oxy Reload-dal leszivatni). . . de nem tudom, hogy milyen színű hajam legyen. Tavaly vörös voltam, de az nem tetszett! Sötét szőke vagy vilgásbarna vajon jól állna? Kép az adatlapomon. . . . az 1. képen látszik, hogy milyen színű eredtileg a hajam. Vagy maradjak a feketénél? :S (6 éve vagyok fekete, tavaly 5 hónapig vörös. . . . . . . ) Már uncsi. . . . Légyszi segítsetek hajszín választani!"

[link]


Kaptam egy szupi képet és úgyvolt,hogy most szombaton megyek a fodrászhoz és megcsinálja( [link]

De ma szólt,hogy mégsem vállalná be... :( mert nem tud garanciát adni,hogy nem ég le a hajam.

Mit tegyek? Szedessem le más fodrásszal újra a feketét? De milyen színre? vagy maradjak fekete? vörös melírral? vagy barna világosabb melírral?

Az ismerőseim nem tudnak tanácsot adni!

Remélem itt kapok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook