Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
808. e652bf76c4 (válaszként erre: 807. - 342402de6d)
2014. ápr. 1. 22:48
Ne tessék itt polgárt pukkasztani!!!:D
2014. ápr. 1. 22:17
Végig!16 kilót fogytam:)
2014. ápr. 1. 21:30
Én most egyenlőre felfüggesztettem a diétát, mivel tegnap csak teát ittam, meg pár szem kukit ettem (de már benn maradt minden! :)), ma meg pont joghurtot kellett volna enni, de a tejterméket még mellőznöm kellett. Holnaptól szerintetek folytathatom tovább, vagy most nem lehet?
805. 5c0313b0fc (válaszként erre: 803. - Garkata82)
2014. ápr. 1. 12:02

Amikor még én csináltam, akkor valami képes újságban olvastunk erről, mint a dán??? királyi kórház által ki-kísérletezett módszer. És ott még azt írták, ha valaki végig-csinálta, akkor a következő 6 hónap során nem kezdheti újra. Tehát olyan, hogy majd megnyújtom, vagy egyik napot elrontottam, a következőn megismétlem, stb. stb. arra azt írták, hogy hagyjuk abba, és majd 6 hónap múlva kezdhetjük.


De ahogy elnézem, ez a variáció most már fut a net-en 13 napos címmel, bécsi-diéta címmel, fehérje-diéta címmel. A változás bennük, hogy az egyik csupa csirke-húsra, a másik valami másfajta kisebb-nagyobb változtatásokat csinált rajta, de az eredeti ez a 13 nap alatt 8 kg mínusz volt. Ezt viszont (ha igaz) orvosok állítottak össze.

2014. ápr. 1. 11:58

Szia Garkata82!


En is el vagyok kicsit keseredve, mert mar a 10-ik napon vagyok s negy napja nem mozdult a sulyom, -5kg. Elhiszem, hogya a szervezetnek hozza kell szoknia a sulyveszteshez, de azert azt hittem, ennel tobb megy majd le. A multkor tornaztam is mellette s 6kg-ot fogytam egy het alatt, pedig a kezdo sulyom pont 6kg-mal kevesebb volt. (Utana feladtam, igy nem tudom, mennyit fogytam volna meg.)


Szerintem azert nem egeszseges hosszu tavon tartani, mert nagyon sok a protein s ez megterheli a szervezetet, foleg, ha valakinek gyengebb a veseje. En azt hiszem, azt a reszet fogom beiktatni eletvitelszeruen H-Cs-ig, hogy csak reggel eszem szenhidratot, szerintem ezt birnam s hosszutavon hasznos is. S hogy nem igazan iszom szensavas uditoket. De jo lenne 65 kg-nak lenni... :) de ahhoz meg 10et kellene fogynom...

803. garkata82 (válaszként erre: 802. - 5c0313b0fc)
2014. ápr. 1. 11:23

köszönöm a megnyugtatást.:)

Nehezen tudom elképtelni,hogy a következő 4 napban lemegy még akár csak 3kg is,tekintve,hogy 20dkg mínuszokat mutat a mérleg naponta.

De hátha,bízzunk benne.

Én is úgy gondolom,hogy azért időt kell hagyni a szervezetnünknek arra,hogy feleszméljen,hogy rájöjjön,hogy itt valami tartósan változik.

Talán nem árt meghosszabítani a 13 napos diétát sem ilyen megfontolásból.

Van ennek orvosi ellenjavallata?

802. 5c0313b0fc (válaszként erre: 801. - Garkata82)
2014. ápr. 1. 08:16

Nyugi!

Az első néhány napban a szervezet elengedi az addig tárolt vizet és egyéb salakanyagokat. Ez valóban 2,5-3,0 kg, emberenként változó. Majd a második hétre már reagál az elmúlt 1 hét megváltozott étkezési szokásokra, és szépen elkezdi elengedi a valódi plusz kilókat is, további 3,0-3,5 esetleg valóban akár mér 4,0 kg-ot is.

Persze olyat még én sem hallottam, hogy valakiről valóban lement volna mind a beigért 8,0 kg, vagy akár még annál is több! De azért ha lemegy két hét alatt 6,0-6,5 kg, az jó eredmény! Menni fog az!

2014. márc. 31. 15:16

Én a 7. napnál tartok,és eddig össz:3.1kg fogyást tudtam produkálni,pedig mindent betartok,nem nassolok,és nem eszem nagy adagokat sem!

Cm-ben nagyon látszik viszont.

Ha jól emlékszem,akkor a látványosabb fogyást a 2. hétre jósolták.

Hát nagyon bízom benne....



Gitka:jó ezt hallani,hogy nem jön vissza a leadott kg.Többen írták már.

Ügyes vagy! :)

2014. márc. 31. 14:43

En mar a kilencedik napon vagyok, de harom napja stagnal a sulyom, -4.8kg. Remelem, meg legalabb 3-4-et sikerul lefogynom, meg 4.5 nap van hatra.

Nekem egeszen bejon a rizs es krumplimentes etkezes, akarmennyire is szeretem oket s heti 3-4 napot igy akarok enni, hogy tartsam a leadott sulyt.

Sajnos a BMI kalkulator szerint meg minimum 8kg-ot le kellene adnom a normal sulyhoz.

2014. márc. 31. 14:21

Szevasztok!

Kb. 10 évvel ezelőtt én is végig-csináltam. A 8 kg helyett lement rólam 6 kg, amit évekig tartottam is.

A zeller, (tapasztalatom szerint) vízhajtóként szerepel ebben a kúrában, de a nyers karalábnak is vízhajtó hatása van.

A kúra után mondta nekem valaki, ha a zellert elszelem és megsütöm, akkor viszonylag még ehető is. De ezt a variációt nem próbáltam.


Lehet, hogy a jövő hónapban (=húsvét után) ismét nekiveselkedek én is, hogy egy kicsit megdobjam vele a mostani hosszútávra tervezett fogyásomat, mivel nem nagyon akar beindulni.


Menni fog az mindenkinek, számoljátok a napokat visszafelé, sikerülni fog!!!

798. garkata82 (válaszként erre: 797. - Petra523)
2014. márc. 31. 13:49

Az kemény!!!!

Vigyázz vele,szemét-erős egy baci vagy vírus!

Igyál sokat...már ha megmarad benned!:(

Jobbulást!

2014. márc. 31. 12:31
Na,most nekem egész könnyedén megy a diéta,mivel benyaltam a calicit. Ìgy nem is olyan nehéz betartani,h ne egyek...
796. davider
2014. márc. 31. 11:37
Plusz nem tudom,hogy a hormon gyogyszereim mennyit,mit kivárnak be.....
795. davider
2014. márc. 31. 11:36

Ma kezdem ujra......

Előző ket het 3 kg. de ott csaltam ahol csak tudtam:-))))

Jo lenne most végig vinni de ugy érzem múltkor könnyebb volt meg nem volt gyerek aki csokit ker mindennap persze nem szeretema csokit de ilyenkor......:-P

794. mtabanyi (válaszként erre: 792. - Garkata82)
2014. márc. 30. 23:29

Csak így tovább :) en na habzsi dozsiztem :))

De mar holnapra megfőztem a húslevest Norbi cérnameteltel meg túró gombócot diétás változatban :)

Holnaptól ujra oda figyelés aztán lehet 1-2 hét es ujra csinálom a 13 napost :)

Kitartást mindenkinek!!

2014. márc. 30. 21:18
Hát én ezt a 7. napot olyan szinten utáltam, hogy nem is tartottam be a diétát rendesen. 2 óra körül már majdnem elájultam, olyan szarul voltam, meg hányingerem is volt. Így meg is ettem a fiam ebédmaradékát, nem volt sok, de legalább észhez tértem tőle. Vacsira pedig nyúlhúst ettem, mert épp az volt itthon. Meg jóóóó sok gyümölcsöt. Hát holnapra tuti nem leszek kevesebb, mint ma, de letojom, már nagyon nem bírtam. Azért a 8. naptól folytatom becsületesen tovább. :)
2014. márc. 30. 20:40

Túl vagyok ezen a mocskos 7. napon!

Utáltam.

4ig bírtam kaja nélkül,már kezdtem rosszul lenni!

Kezdem magam színtelennek és "szagtalannak" érezni.

ÍÍÍzeket akarok,MOST!

És elegem van a marha húsból!


Szemét egy diéta---DE AZÉRT SEM ADOM FEL!!!

2014. márc. 30. 12:39

Lányok!

Jó tanács!

Olvastam többeteknél,hogy nem eszitek meg azt a bizonyos reggeli pirítost,mert sajnáljátok...a CH miatt!

Tessék megenni!

Oka van annak,amiért ott van az étrendben!


Ha eszed:

-elkerülöd a jojo effektust

-nem lassul be iszonyatosan az anyagcseréd

-nem épülnek le az izmaid

-nem torpan meg a fogyás

Arról nem is beszélve,hogy ha kevés ch-t viszel be a szervezeted bepánikol és mindent zsírrá alakít!!!


Csak azért írtam,hogy segítsek!


hajrá továbbra is:)

2014. márc. 29. 19:32

6.nap pipa:)

n5-kor vacsiztam...aztán elviharzottam soft ball-ra...kemény volt,és energiám is jóval kevesebb volt,mint általában,de egy héten 1x muszáj mozogni valamit.

Érdekes módon én teljesen jól el vagyok este...beprogramoztam az agyamat,hogy nincs kaja,és punk-tum:)


Szerintem itt mindannyian nagyon ügyesek vagyunk :P

789. petra523 (válaszként erre: 787. - Mtabanyi)
2014. márc. 29. 16:30
Sok kitartást kívánok a továbbiakban is! Ha vége a diétának én is szeretnék odafigyelni arra, hogy mit és mennyit eszem és újból nekiállok futni. Én már fogyni nem akarok túl sokat, de izmosítanom nagyon nem ártana. :)
788. mtabanyi (válaszként erre: 787. - Mtabanyi)
2014. márc. 29. 16:27
*odafigyelessel
787. mtabanyi (válaszként erre: 786. - Petra523)
2014. márc. 29. 16:27

Koszi csajok!! Majd valamikor ujra végig fogom. De most oda figyelése el es edzéssel próbálok megszabadulni meg legalább 10kg-tol :( a 7ik napot en sem szerettem, se annál jobban élveztem a vacsorát :)

Arra gondolj, hogy csak pár óra :) ígyal citromos langyos vizet az engem eltelitett.

786. petra523 (válaszként erre: 783. - Mtabanyi)
2014. márc. 29. 13:08
Ez a 6. nap. A holnapitól félek egy kicsit, ma viszont alig várom a vacsit.
2014. márc. 29. 12:31
Kepzeljetek, a fekete kavehoz is kezdek hozzaszokni, pedig mindig sok tejjel ittam korabban! :)
2014. márc. 29. 12:29

Hello csajok!

En ma vagyok a hetedik napon, reggelire csak tea, viszont este azt ehetek, amit akarok, vartam ezt a napot! :) Nekem is osszeszukult a gyomrom, mar kevesebbel is jol lakom es ma reggel -4.8kg.

Ma atallitjuk az orat, igy holnap mar bringaval megyek dolgozni, remelem, az is segit. Nekem amugy az ulomunkatol ment fel a sulyom sajnos.

Mtabanyi, nagyon gratulalok, hogy vegigcsinaltad!!! :)

783. mtabanyi (válaszként erre: 782. - Petra523)
2014. márc. 29. 08:41
Hányadik napon tartasz? Összesen 8kg, de nekem mar 2-3 napja all :(
782. petra523 (válaszként erre: 781. - Mtabanyi)
2014. márc. 29. 08:32

De jó Neked! Ügyes vagy nagyon, hogy végig csináltad! Mennyi lett a össz fogyásod?

Ma végre nálam is kevesebbet mutatott végre a mérleg, így most állok -3,1 kg-nál. Jupi, már jól indul a nap! :)

2014. márc. 29. 07:43
13 nap verge!
2014. márc. 28. 22:17
Ja, én a napi 3 kávémhoz ragaszkodok, ami édesítővel és tejjel iszok. Koplalok én bármennyit, megkóstolok bármi vackot, (sokról végülis kiderült, hogy nem is olyan rossza :)), de a kávémat nem adom! :)
2014. márc. 28. 22:16

Én is az 5. napon tartok, és 2 napja stagnál a súlyom, eddig 2,3 kg ment le. Bár nekem az össz fogyandó cél sem sok, még kb 3 kg-t akarok leadni, az már teljesen jó lesz.

Én délben megettem egy csomó halat, viszont este 6-kor jutott eszembe, hogy elfelejtettem húst venni... Ittam egy turmixot, amit még régebbi diéta alkalmával vettem és megmaradt. Nem hiszem (remélem) hogy nagy gond lenne, tejjel együtt volt kb 200 kalória.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook