Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2014. máj. 2. 10:08

Ezt ajánlanám inkább:



[link]

2014. máj. 1. 15:13

Katakata!

Ne cserélgess semmit semmivel...max a marhát a csirkével.

Nem szeretném elvenni a kedvedet,de én lebeszélnélek erről a diétáról.

Ha fogyni szeretnél szerintem inkább válassz valami más alternatívát,ugyanis ez nem a legjobb válsztás...


Én is végig csináltam,az első héten lement 3 kg(aminek sztem a 60% víz volt),majd megállt a fogyás és kínkeservesen adtam le a maradék 1 kg a 2. héten.

A fogyókúra végeztével pedig pikk-pakk visszaszedtem a leadott kilókat,pedig nem rendeztem óriás zabálásokat,csak a szervezetem pánikszerűen raktározni kezdett MINDENT!

Mástól sem hallottam sok jót,sem pedig tartós fogyást!

Arról nem is beszélve,h 2 hétig idegbeteg voltam.

Ha javasolhatnék valamit,akkor inkább regizz be a kaloriabazisra vagy a kalorisguru-ra,és szamolgasd a kcal.kat,azzal sokkal többre mész majd!

Remélem még időben váltassz és nem kezdessz bele egy felesleges önsanyargatásba.

Sok sikert kívánok a fogyásodhoz,bármilyen módszert is választasz majd! :)

2014. máj. 1. 10:09
Lenne egy kerdesem igy az elejen, szerintetek lehet halat enni a hus helyett ?Nem vagyok nagy husevo ,a felvagottakat szeretem .
2014. máj. 1. 09:53
Sziasztok ! Ma van az elso napom ,gondoltam csatlakozom hozzatok:) 165cm 81 kg es nagyon elhatarozott vagyok :P... a 7. naptol rettegem nagyon de az meg odebb van .Szep napot mindenkinek
834. DOHA (válaszként erre: 833. - 7e137d638c)
2014. ápr. 14. 19:19
Köszönöm szépen a segítségedet. A boltban kapható C.C. ligtban megbízom, abban nincs cukor az biztos. A sok egyéb adalék engem nem érdekel abba nem megyek bele, hogy azt boncolgassam. 1 éve volt pajzsmirigy műtétem azóta 42 kilót fogytam, de most kb. 6 hónapja nem megy le egy gramm se. Igaz fel sem de még szeretnék fogyni. Remélem ez a diéta segít. A zervezetem már hozzászokott a kevéshez, de ilyen keveset soha nem ettem. Legalább salátát, zöldséget mindenhez ettem. Na sebaj, ha beválik, érdemes végigszenvedni. Már nagyon éhes vagyok, de ez még csak az első nap...
833. 7e137d638c (válaszként erre: 832. - DOHA)
2014. ápr. 14. 15:51

Ha a teát te magad főzöd és valóban cukor nélkül iszod, akkor az jó víz helyett.

Az olyanba, hogy "cukormentes üdítő" nem hiszek.

Ha te magad csinálod, és semmi más mint víz + citromlé = akkor igen! De víz + akármilyen gyümölcslé, ott a gyümölcsnek már van cukortartalma, tehát eleve nem lehet az üdítő cukormentes. Amit pedig boltban vásárolsz üdítőt, abban méginkább nem bíznék a helyedben!

832. DOHA
2014. ápr. 14. 15:45
Sziasztok! Én ma kezdtem a 13 napos diétát. Egyet nem tudok, hogy egész nap csak vizet lehet inni vagy teát cukormentes üdítőt is ihatok? Segítsetek. Köszönöm.
2014. ápr. 14. 15:24

Na csajok!

Ki,hogy áll a fogyival?

Hányadik napon tartotok?

Hogy bírjátok?

830. 5c0313b0fc (válaszként erre: 829. - 8b84c2dacc)
2014. ápr. 9. 14:10

Szerintem a következő 5 napban, majd egy hét, lemegy még, ha több nem is, de kb. 1 kg, csak csináld becsülettel! Jól haladsz! Épp akartam kérdezni, hogyan álltok.

Én úgy gondolom, hogy húsvét után, ahogy elfogynak a húsvéti finomságok, akkor bedobom a jelenlegi viszonylag lassú, életmódváltásos súlycsökkentésembe, egy kicsit megdobom vele a ritmusomat!

Vagy legalábbis bízom benne, hogy valami komolyabb eredményt hoz nálam is!

2014. ápr. 9. 13:12

Sziasztok!


Ma van a 8-ik napom. Eddig 4 kg-t fogytam, ami nagyon szepen latszik. Lement a pocakom. Azon gondolkodom, hogy fogok-e meg fogyni ebben az 5 napban? most vagyok 61,5-62 kg. Persze nagyon orulnek ha 60 ala mennek, de ha mar nem fogok tobbet fogyni, akkor nagyon merges leszek hogy hiaba koplalok meg 5 napot! Van valakinek tapasztalata? Nagyon orulnek ha segitenetek. Elore is koszi,

Kellemes delutant, sziasztok!

2014. ápr. 5. 23:21

Vege a dietanak, eredmeny:

-5.9kg

Derek: -10cm

Csipo: -6cm

Comb: -3cm


Bevallom, tobb fogyasra szamitottam en is, mivel mindent betartottam, de azt hiszem, elinditott az egeszsegesebb etkezes utjan. Kisebb adagokkal is beerem, igy remelem, fogyok meg legalabb 8 kg-ot szepen lassan. :)

827. 8b84c2dacc (válaszként erre: 826. - Garkata82)
2014. ápr. 5. 16:15

Szia!


Szerintem ne keseredj el. Ez is nagyon jo eredmeny.

Mar tobbektol hallottam, hogy keveset fogytak vele. Nem mindenkinek egyforma a szervezete. Nekem ez a 4-ik napom en ugy latom magamon hogy szepen fogyok, de en eleve sokat eszek es a nagy kaja hiany miatt megy le. A noverem is csinalta mar tobbszor es o se fogyott 3-4 kg nal tobbet. De o szinte mindig dietazik a szervezete mar megszokta hogy kevestet eszik. Na meg persze fogg a feleslegtol is, ha nincs sok akkor nincs mibol leadj sokat.

2014. ápr. 5. 10:48

13.nap!

Eddigi fogyás:-4.1kg

Comb:-3cm

Has:-3cm

kar:-1cm


Nagy csalódás nekem ez a diéta!

Mindent betartottam...na jó,a kávét nem,mert többet ittam,de édesítővel.

A gyomrom kikészült.


Többet vártam!DE azért ennek a 4 kg minusznak is örülök.

2014. ápr. 4. 18:44

Sziasztok!


Tul vagyok a 3-ik napon :D

Ebedkor csak egy tojast birtam megenni, keves sonkat, jegsalit ecettel es soval

A vacsitol nagyon feltem, megtortem a zellert es probaltam ragasnelkul lenyelni. Harom villaval sikerult, de valami irtozatos :S a pari jobb volt egy kicsit es az alma... az volt a fonyeremeny :)

Bar azt mondtam, hogy nem merkozok, nem birtam es a felseges vacsi utan raalltam a merlegre. Nem digitalis, igy nemtom pontosan, de lenyeg az, hogy kb 1,5 - 2 kg-val mutat kevesebbet mint 3 nappal ezelott. Nagyon orulok, remelem nem csal a szamlalo :)

Szep estet mindenkinek, es kerlek jelentekezzetek meg infokkal! jo tudni, hogy nem egyedul szenvedek :)

2014. ápr. 4. 16:56

12.nap.

Reggeli elmaradt,nem volt időm.Répa+citrom lett volna.

ebéd(hal)meg volt...

Azóta hányingerem van,fáj a hasam....fáj a fejem és fáradt vagyok.

Attól tartok,hogy kikészült a gyomrom.


Mára hanyagolom a vacsit is szerintem.

2014. ápr. 4. 08:27

Sziasztok csajszik!


Koszi biztatast! Gratu, hogy vegig csinaltatok!

Nekem ma van 3 -ik napom. Eddig jol vagyok nem erzem hogy ehes lennek. A mukahahelyen elg jol telik az ido. Picit tartok a hetvegetol, de remelem atveszelem jol. Nem szeretnem feladni. Meg nem mertem magam, varok meg picit mert felek , hogy ha csalodas er akkor feladom. Igy csak bizakodok es probalok eros lenni. Mar csak 10 nap van hatra :D

Hajra mindenkinek!

2014. ápr. 3. 23:30

En a zellert megfoztem es osszenyomtam, mint a krumplipuret, soval, borssal izesitettem.


El sem hiszem, hogy holnap mar az utolso nap jon, kivancsi vagyok, hosszabb tavon is fogyok-e majd...


Sok sikert Pompii! :)

2014. ápr. 3. 17:50

Pompii!


Én a zellert jól megfőzöm,szinte szézesik,úgy eszem.

nekem nincs vele bajom,sőt:)


Úgy tudom,hogy erős vízhajtó hatása van,azért esszük,de keress más alternatívát PL:cékla(googlie),és helyettesítsd vele nyugodtan.


Én is csinálom,de már a végefelé cammogok,holnap kezdem a 12.napomat.

Van még itt 1-2 csajszi aki épp diétázik,biztosan Ők is jönnek majd.


Sok siket!

Csináld végig most is!:)

2014. ápr. 3. 17:45

Sziasztok!


En 5 evvel ezelott vegigcsinaltam ezt a dietat, akkor 6 kg-t fogytam (de kevesebb volt a felesleg) es eleg jol tartottam. Az a problemam hogy imadok fozni es enni, ennek hatasara meghiztam. Ugy dontottem ujra belevagok. 162 magas es 67 kg vagyok, azt a 7-est szeretnem leadni :D

Ma van/volt a masodik napom, jobban birtam mint a tegnapit. Epp keszulok vacsorazni, bar nem erzem hogy nagyon ehes lennek. A holnapitol tartok mert multkor rosszul voltam a zellertol (az egyszeruen ehetetlen) szerintetek baj ha kihagyom? Ehetek esetleg vmi mast helyette?

Van meg valaki aki most csinalja? Jo lenne dumalni

Elore is koszi, szep estet meindenkinek!

819. garkata82 (válaszként erre: 818. - Evciup12)
2014. ápr. 3. 14:01

Nekem is szűkült...sőt,fáj is sokszor!

Én meg már azoon kokettálok,hogy vasárnap mit fogok enni...de a bőség zavara bekavar,,ert úgy mindenbe belecsípnék,közben meg semmibe sem:/


Igyekszem kicsit lazábbra engedni majd a gyeplőt,de továbbra is odafigyelni a diétára,vagy legalábbis a tudatosabb étkezésre:)

2014. ápr. 3. 12:04

Nekem is vegre megmozdult a merleg, -0.5kg, pedig szombat ota stagnalt. En mar a 12ik napon vagyok, ma es holnap ugyanaz a menu: reggelire kave es toast, ebedre grill csirke paradicsommal es vacsira ket tojas repaval.

Alig varom a szombatot, aznapra engedelyezek egy sutit magamnak! :)

Amugy nekem is tisztabb lett a borom, de azt hittem, az uj Vichy arctonikomtol! ;-)

Nekem elegge osszeszukult a gyomrom, sokkal kevesebbet eszem, Ti is eszrevettetek ezt?

817. 5c0313b0fc (válaszként erre: 816. - Garkata82)
2014. ápr. 3. 11:09

Az kemény nap!

Nekem volt, hogy hirtelen leesett a vércukrom, elkezdtem szédülni. Szóval akkor pár szem mokka csak lecsúszott, inkább, mint a munkahelyen elszédüljek az éhségtől!

2014. ápr. 3. 10:49

11.nap!

Csak ezt éljem túl!

3 nap súlystagnálás után,ma végre megmozdult a mérleg:-0.6kg!!

Viszont ma megint koplalás:ebéd juice+natúrjoghurt.Grrrrr


Nagyon szép és tiszta lett a bőröm ettől a bio táplálkozástól,és fiatalított is rajtam.Többen megjegyezték:)))

2014. ápr. 2. 14:16

én már kínomban Coke Zer@-t iszom:)

Lehet???

814. davider (válaszként erre: 813. - 342402de6d)
2014. ápr. 2. 14:07
Ne viccelj velünk :-D
813. 342402de6d (válaszként erre: 812. - Garkata82)
2014. ápr. 2. 13:31

Az volt:)

írtam is utána.

2014. ápr. 2. 11:52

Én azt hittem,hogy ez a 16kg csak egy áprilisi tréfa volt....

Ez komoly????

Kizárt:)

811. davider (válaszként erre: 807. - 342402de6d)
2014. ápr. 2. 11:25

Aztaaaa 13 nap alatt 16 kg. Ügyes vagy:-)))


Csajok mindenkinél más lesz a súly ne adjátok fel ...


Bezzeg én nem bírom nincs most akarat erőm...:-P

2014. ápr. 2. 10:39

10.nap.

Tegnap nagyon elegem volt az egészből,komoly mélyponton volt a diétám,de még így is ellenálltam az esti pizzának is.

Viszont 3.napja stagnál a súlyom,és wc-zni sem tudok:(

Ettől tartottam.

Mindegy....most már tényleg akár féllábbal is befejezem:/

809. 342402de6d (válaszként erre: 808. - E652bf76c4)
2014. ápr. 2. 04:58
Április elsején lehet:))
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook