Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


178. 7a12ca1159 (válaszként erre: 177. - CsillagTM)
2011. júl. 12. 13:55
Köszönöm kedves CillagTM, de elsősorban olyanoktól szeretném a választ akik csinálták is a diétát és nem csak ellene kampányolnak.
177. CsillagTM (válaszként erre: 176. - 7a12ca1159)
2011. júl. 12. 13:20

onnan fogsz először fogyni.


normális formálódást (tehát h a comb vékonyodjon, fenék feszesedjen, stb.) csak tornával tudsz. bármilyen diéta v. koplalás mindenhonnan leszedi a zsírt, de legelőször onnan, ahová a legnehezebben hízol, azaz -gondolom- a melledből.

2011. júl. 12. 12:57

Sziasztok!

Én is erősen gondolkodom azon, hogy elkezdem a diétát, de van egy félelmem. Nem szeretném elveszíteni a melleim a fogyókúra alatt, vagyis nem szeretném ha eltűnnének. Aki csinálja mit tapasztal mell ügyben? Illetve én nem tudom megenni a zellert, de nem is akarom pótolni semmivel. Ha csak simán kihagyom attól még hatásos a diéta? Mennyire tudtok diéta mellett sportolni? Köszi :)

2011. júl. 12. 08:56
Elérkeztem a 4. nap reggeléhez , most iszom a kávém, de szerencsére most lehet egy pirítóst is enni. :) Szóval a tegnapi napról: az ebéddel (12:15) nagyon jól laktam, de azért a vacsit(16:10) már vártam, hát nem kellett volna annyira mert a főtt zeller nagyon gáz :( viszont nem voltam éhes csak este 9 kor úgy megettem volna valamit. Friss, meleg zsemlét vettünk este de megálltam, hogy ne harapjak bele. :) Azért a jégkrém is csábít , de kitartok . Jut eszembe, tonhalat nem sikerült vennem tőkehal filét vettem helyette . A súlyom ma reggelre nem lett kevesebb csak 10 dkg-mal :) Eddig -1.8 kg ment le. Engem ez nem szomorít el ,azért mérem magam minden nap. Tavaly hasonló általam kreált diétával fogytam 3 hét alatt 6.9 kg-ot csak mikor abbahagytam akkor nem sokkal utánna teherbe estem , sajnos elment a baba és utánna visszahíztam mert bánatomban ettem :( Szóval ezzel a diétával 4-5 kg fogyást várok, de szerintem meg is lesz ,mert nagyon erős vagyok. Babát meg csak jövőre szeretnénk próbálgatni úgyhogy meglesz amire vágyom. Mindenkinek kitartást kívánok!
2011. júl. 11. 09:19
Most kezdem a 3. napomat :) Azt hittem a második nap nehezebb lesz de könnyebb volt az elsőnél. Reggel megittam a kávémat , délben az ebédet és 4 körül a vacsit ,ezután már csak vizet ittam ,fél órát tekertem is a szobabiciklimen. Így nem voltam éhes, mert mire az lettem volna már aludni kellett. 2. nap után -1.7 kilót mutat a mérleg :)
2011. júl. 10. 13:19
Ja...azt kihagytam , hogy étrendkiegészítőt is szedek tegnaptól a 30 naposat. Kitartást mindenkinek! :)
2011. júl. 10. 13:16
Ez a második napom a 13 napból , jó nehéz megállni, hogy ne egyek édességet mert a párom és a gyerekek előttem eszik a jégkrémet a krémtúrót a csokikat :( De erőt vettem magamon és betartom a szabályokat. Ma reggel -1.1 kilót mutatott a mérleg aminek nagyon örültem . Annyi, hogy kétszer ment a hasam , de nem volt vészes. Ma szobabiciklizni fogok holnap reggel megint írok :)
171. Túlsúlyos (válaszként erre: 170. - Nikeekeh)
2011. júl. 9. 11:56

Szia! Én ma kezdtem el a 13 napos kávés diétát. Nekem is rossz mert útálom a kávét feketén úgyhogy másfél dl kávéhoz fél dl tejet öntök talán így jobb lesz. Hogy állsz most , bírod még? Kitartást!!!

:;

2011. jún. 30. 16:32
Sziasztok! Én 21 éves vagyok és a 4. napot taposom ! Mindent úgy eszek ahogy le van írva! Ehhez a diétához ami kell : 1. motiváció 2. kitartás 3. a cuccok : ) Számomra azok okoznak nehézséget, h majdnem az összes leírt fogyasztható kaját/italt utálom! Minden nap egy új kihívás, h megigyam a kávét, h megegyem a tojást és még sorolhatnám .. Deee mindezek ellenére iszonyatosan könnyű ! : PP Komolyan mondom, h sokkal nehezebbre számítottam .. Még nem álltam a mérlegre és a 14. napig nem is fogok ! : ) Szóval mindenkinek hajráá és kitartást !!! ; )
169. Matt_01
2011. jún. 28. 18:34

valaki!!

Tonhal helyett mit lehetne??? nagyon nem birom a halat...

168. CsillagTM (válaszként erre: 166. - Matt_01)
2011. jún. 28. 10:44
14 éves korod óta fogyózol? és nem szól rád senki??
2011. jún. 28. 10:16

Sziasztok! Most én is ezt csinálom, akupunktúrával támogatva. Nekem is bevált már egyszer ez a dolog, és évekig nem jött vissza. Csak egy hosszú fekvéssel kísért operáció és egyéb sorsfordulatok zavartak be nemrég, akkor szedtem fel megint a súlyt.


Én is kicsit igazítottam a diétán anno, de úgy is működött: a reggeli zsemlét nem tartottam jó ötletnek, inkább gyümölcsöt ettem helyette. Most is így csinálom.

166. Matt_01 (válaszként erre: 165. - CsillagTM)
2011. jún. 28. 00:37
Az a helyzet CsillagTM hogy én már 2 éve fogyózok.. lefogytam 26 kg-t éss még semmi sem jött vissza belőle. És ezt a kúrát már többször csináltam éss sosem jött vissza egy deka sem :) én már megtanultam hogyan kell egészségesen táplálkozni. :)
165. CsillagTM (válaszként erre: 164. - Matt_01)
2011. jún. 27. 23:00
óvatosan kérdem: nem félsz, h visszajön a duplája, ha a 13 nap után elkezdesz megint normálisan enni, azokat, amiket most elképzelsz? :)
164. Matt_01
2011. jún. 27. 19:47

Sziasztok!

Nekem ez volt a 3.napom. A mai nap reggel -3kg :) hátt tök örülök neki :D Igazából én ezt tavaly nyáron is megcsináltam már akkor ha jól emlékszem 6-7 kg ment le. Én marhahús helyett csirkét eszek és egy kis vegetával ízesítem. Nem nagyon mozgok most mert sajna ez a kevés kalória nagyon legyengit és nagyon feszültté tesz szóval próbálom kerülni a társaságot mert nem lenne jó vége :D Ha nagyon durva nap van akkor reggel beveszek egy Hoodia p57 kapszulát. Nekem ez nagyon bevált, jól csökkenti az étvágyat. Igazából még 10 nap van éss már olyanokon gondolkozok h mit fogok enni a vége után szóval nekem nagyon nem jön be az egész dee valahogy az hogy látom az eredményt szinte nap mint nap ez erőt ad. Mindenkinek sok sikert! Majd irok mennyi lett a végeredmény. Jaa éss ti a juice-t hogyan csináltátok?

163. viki013
2011. jún. 4. 21:02
Még mindig nem kezdtem el sem tornázni semmi mást csinálni.A súlyom 65,9kg.Fogytam 20 dkg-ot. :-)
2011. máj. 28. 16:14
Sziasztok! En ma tartok az 5. napnal, hat azt hiszem fordulopont! Delutan eros szedules es fejfajas jott ram, ugyhogy le kellett pihennem. Viszont ehes nem vagyok. De nem adom fel!!! Ja es 2 napja a mikulas is megerkezett, ugyhogy teljes a boldogsag!:) Eddig -2kg nal tartok:), de legalabb meg 3kg akarok fogyni.
161. askim01
2011. máj. 23. 21:29

sziasztok,ma lett vége a diétàmnak,mindent betartottam nem nasoltam küzdöttem és csak -4kg

tudom hogy ez is haladàs de picit többre vàgytam

2011. máj. 23. 15:43

Sziasztok!

Tegnap telt le a 13 nap, életem első fogyókúrájának 13 napja!

Eredmény: -5kg.

Elégedett vagyok!

Írtátok, hogy nem lesz hatékony a diéta, ha változtatunk rajta. Bevallom, én mégis megtettem. A reggeli kockacukor helyett fél teáskanálnyi mézet nyalogattam el /a kv-t eddig is cukor nélkül ittam/, és az 4. napig időnként jelentkező szédelgés esetén ugyanezt tettem./ A diéta elkezdése előtt is elég alacsony volt a vércukor szintem./

Másik módosításom az volt, hogy a húsokat és a halat friss zöldfűszerekkel ízesítve, sütőzacskóban készítettem el, a citrom levét a kész húsra csöpögtettem. Ha már a főtt ételt nélkülözni kellett, a finom ízekkel kárpótoltam magam.

Szerintem a zsirtartalékaim nem csappantak meg, viszont már a 7 napon sem a lábam, sem a kezem nem volt ödémás még estére sem. Nekem ez nagyon sokat jelent, így már a mozgás is könnyebb lesz, hisz eddig 1-2 km-nyi gyaloglás vagy séta után is "kinőttem" a legkényelmesebb cipőmet is.

Ma dúskálok!:) Meggy,eper és cseresznye a kertből amennyi belémfér!:D

Holnap egy szintén kb. 800 kalóriás diétába kezdek, remélem az a zsírt is segít elégetni, főleg így, hogy könnyebben, többet tudok mozogni vizenyő nélkül.

Aki most kezdi, annak sok sikert kívánok!

159. viki013
2011. máj. 12. 22:05

Sziasztok.

Tegnap hazaértem 1 hetes külföldi utamról.

Ment a finom kaja meg minden.Súlyom még mindig ugyan annyi.Hétfőtől akarok megint elkezdeni keményen tornázni.

158. Rebeka2011 (válaszként erre: 157. - 7ca82f2be3)
2011. máj. 3. 20:50
De mit csináltál??? Utána simán visszaálltál a szokásos kajádra?
2011. máj. 3. 18:22
bizony!:(Csajok!nem ajánlom,mert utána tényleg jojo lesz:(:(
156. kubin
2011. máj. 3. 17:42
én sikeresen leadtam vele 5 kilót, és azóta már haladok lefele... szerintem tök jó, én azért csináltam, mert megrekedtem. Ráadásul bűnőztem is alatta... de ha kitartó vagy, több is lemehet :)
155. viki013 (válaszként erre: 152. - Rebeka2011)
2011. máj. 3. 17:07

Semmi különös étkezés. vagy diéta.

Annyi hogy este már nem eszek.Nem eszek sima kenyeret.Néha eszek édességet is.

Általában vizet iszom.Most nem is tornázom egy ideje.Holnap elutazom 1 hétre.Ha hazajöttem akkor nekiállok tornázni,még szeretnék egy pár kilót leadni. :-)

Nekem bevált ez a diéta.Nem fogytam vele 8-10 kg-ot.De nem is vártam.

154. Rebeka2011 (válaszként erre: 153. - 7ca82f2be3)
2011. máj. 3. 10:30
Kipróbáltad ezt a diétát és visszahíztad?
2011. máj. 3. 09:56
Tapasztalat:egy szó:jojo:(
152. Rebeka2011 (válaszként erre: 151. - Viki013)
2011. máj. 3. 09:46

Ez jó!!!!

Mármint nem az, hogy megerőltetted lábadat, hanem hogy tartod a súlyod.

Jobbulást neked is meg a lánykádnak is. Most hogyan eszel? Tartasz valami diétát?

151. viki013
2011. máj. 3. 07:31

Sziasztok.

Lassan egy hónapja hogy vége a diétának.

Az egy hónapból 3 hetet semmit nem mozogtam.Először megerőltettem a lábam,:-( pihentetni kellett 2 hetet.Majd a kislányommal 1 hetet voltam kórházban.Most próbálom magam utolérni az itthoni munkánkban.

Még így is tartom a súlyom szépen.Meg vagyok elégedve.

150. Rebeka2011 (válaszként erre: 149. - Isomsik)
2011. ápr. 28. 11:28
Nagyon ügyes vagy! Gratulálok az eredményedhez.
149. isomsik
2011. ápr. 25. 16:57
Sziasztok, tegnap lett vége a 13 napomnak. Meg vagyok elégedve a kúrával, kevésszer éreztem magam éhesnek, a benne szereplő ételek számomra jók, és az eredményem 5,6 kiló, amit jónak tartok a saját tempómhoz képest. A marhát nem lehet helyettesíteni csirkével, de én pl. iszonyatosan vékony szeleteket sütöttem ki belőle, és az előírással ellentétben kicsit túlsütöttem, így ropogós, finom, sós és főleg meleg ételt ehettem (a főtt étel hiányzik nekem mindig a legjobban). A zellert képtelen voltam legyűrni, így csalánteát fogyasztottam a kúra kb. felében (napi 2 bögre). A citromot nem a húsokra csepegtettem, hanem egy teljes citrom levét vízbe öntöttem, és limonádéként ittam meg az előírt húshoz. Semmit nem szabad önkéntesen felcserélni, mert valóban csak úgy működik a kúra, ha az előírtakat teljesíted. Aki nem szereti valamelyik részét, inkább próbáljon ki egy másik diétát. Én pl. imádom a húst és a tojást, sőt, a répát is nyersen, tehát számomra tökéletes volt ez a kúra. Ettől függetlenül nagy önuralomra van szükség, hogy mindig éppen pont csak azt együk, ami az előírt, és egy falatot sem másból. Ráadásul én nem kávézom amúgy, tehát a reggeli kávé (cukor nélkül, mert azt utána kell elszopogatni) nekem kínszenvedés volt. De megérte. Hajrá mindenki!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook