Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
208. CsillagTM (válaszként erre: 207. - Vivi765)
2011. aug. 19. 10:18

:) egyébként nem kell nekem hinni, de én ezt látom, az élet minden területén az igazi sikerekért meg kell dolgozni, sajnos (vagy szerencsére). de hidd el, az sem olyan nehéz.


egyébként egy fórumba még január elején ezt írtam, hátha neked is segít:


"mivel én is formálódásba/fogyásba kezdtem az esküvő miatt, így nyitottam egy füzetet, amiben minden oldalon az adott napról leírom a következő befolyásoló faktorokat:


- kaja (de részletesen, pl. 2 szaloncukor, nem csak annyit, h "szaloncukor", plusz az időpontot is, pl. este/délelőtt/éjfélkor:))


- pia: pl. 1, 5 l tea, 2 dl ásvvíz


- mozgás: pl. 20p RR has, 20 p RR popsi/csípő, 22:00-tól (ez a tegnap:))


- ébredés (pl. 6:45)

- fekvés (pl. 23. 45)


- cm (mell, mell alatt, derék, csípő, comb, kar - ezeket nyilván nem fogom naponta írna, hanem mondjuk hetente)


- kg (pl. 65, 5 kg, este - mert nekem nem jut eszembe, h mindig méretkezzek reggel -, ja és ezt sem feltétlen kell naponta)


- egyéb testformáló cucc (pl. tekercselés/dörzsi/váltózuhi)


- stressz (0-5)

- hangulat (0-5)


- testzsírszázalék, víztartalom (nyilván ezt sem érdemes naponta)


- masszír (ha párom pl. végiggyúrja a combom/fenekem:))


- almaecet, vitamin (pl. 2 dl almaecetes víz, este)


- megjegyzés: ide leírom a napról szóló összbenyomásom, pl. a tegnap kb: "Ma elég ramatyul voltam, kissé megfáztam tegnap. De kajafronton most jó voltam, inni mondjuk többet kellett volna. Tornaügyben ma kemény voltam, és úgy összességében is, jó nap volt. . . csak így tovább!:)" (igyekszem pozitív dolgokkal zárni)


lehet, h ez így hülyén hangzik, mert minek minden napot kielemezni, de


1. én már csak ilyen analitikus típus vagyok:)

2. így látni fogom hosszútávon, h miért fogyok/nem fogyok, mert ezek a fenti szempontok sztem mind befolyásolnak. "

207. vivi765 (válaszként erre: 206. - CsillagTM)
2011. aug. 19. 09:55
ettől féltem... :)
206. CsillagTM (válaszként erre: 202. - Vivi765)
2011. aug. 19. 09:51
igen, életmódváltásnak hívják. semmi más nem lesz hatásos _hosszú távon_.
205. CsillagTM (válaszként erre: 200. - Davider)
2011. aug. 19. 09:50
26 nap alatt lement 28 kg?! ne viccelj már. vagy szültél előtte? mert akkor nem ettől a diétától ment le...és egyébként sem egészséges 1 hónap alatt ennyit fogyni normál esetben.
204. vivi765 (válaszként erre: 203. - 8245e96769)
2011. aug. 18. 15:32
oksa, köszi szépen :)
203. 8245e96769 (válaszként erre: 202. - Vivi765)
2011. aug. 18. 13:14
szia, a Levél diéta naon hatéásos, sok ismerősöm,és az én véleményem szerint is, na meg melé van egy tökéletes hasformáló torna :) gyere át a levél diéta fórumba,puszi
202. vivi765
2011. aug. 18. 11:17

Hát igen, én is hatásosabbra számítottam. A vége felé vagyok és 3 kg minusz sincs meg. Igaz, hogy gyümölcsöt szoktam enni. Igazából az első héten ez hiányzott a legjobban és akkor úgy döntöttem, nem szenvedtetem magam, szóval gyümizek. Így nincs is síri hangulatom :)

Viszont legalább az a 3 kg látványos :)

Tudtok esetleg más hatékony diétát?

201. Lya2
2011. aug. 17. 14:34
Én is csináltam már, többször is. Kiló nem sok ment le, de átalakultam. Viszont szépen vissza is szedtem. Azóta mondjuk sok mindent másképp csinálok és lehet hogy még egyszer rászánom magam :)
200. davider
2011. aug. 17. 11:55
aki a 13 napos kúrát csinálja oda van írva almát,sárgarépát,vizet vihetsz be ha éhes vagy......én megcsináltam egymás után talán már ide is írtam egymás után kétszer tehát 26 nap és lement 25-28 kg. ennek 4 éve és nem is jött vissza pedig rossz evő vagyok,mert délután négykor kezdek enni és ha valamit meg kívánok akkor éjfélkor is bevágok egy zacskó chipset.......ez nagyban genetika is szerintem de nekem nem jött vissza és nem is éheztem...
199. Cepheus
2011. aug. 17. 02:28
Egyszer megcsináltam én is, kicsi túlsúllyal, úgy 2-3 kg ment le, amiből 4 hét múlva már semmi sem maradt normál étkezés mellett. Nem volt könnyű betartani, és elég drága is.
198. 241349700b (válaszként erre: 195. - Vivi765)
2011. aug. 17. 00:11
Én is szédültem s rosszul voltam. Nem jó ez így.
2011. aug. 17. 00:10
Én végigcsináltam, de szerintem nem jó, mert csak éheztet, s amikor vége lett éhesebb voltam mint valaha. Soha többet nem csinálom meg.
196. vivi765
2011. aug. 15. 12:52
Ha van valakinek valami jó praktikája, hogy lehet rásegíteni a dolgokra, írja le légyszi!
195. vivi765
2011. aug. 15. 12:51

Halihó! Üdv a 8. napról!

Túééltem a 7.-et. Szerintem ez a holtpont. Egyszerűen nem lehet kibírni. Szédültem és erőtlen voltam, meg persze lehangolt és ingerlékeny. Délben muszáj volt ennem 2 barackot. De aztán kibírtam estig a husiig. Nem mondom, jól esett.

Nekem eddig 3 kiló ment le.

Az első két napon 1-1 kiló, ennek nagyon örültem. Aztán a 3-4. napon semmi.Talán mert nem ittam. Valószínűleg ezért, de az lehangolt.

Utána még 1 kiló.

Hát eddig itt tartok, de már nagyon várom a végét.

Nálam az a nehéz, hogy itt a család, esznek egy csomó finomságot, én meg csak szenvedtetem magam.

De végülis van eredménye.

Hajrá, csajok! Írjatok az eredményekről !

194. Csime
2011. aug. 12. 12:40
Sziasztok,nekem is ma van a 4.napom,eddig egész jól bírom,nem vettem észre,hogy idegesebb lettem volna, és ha éhesnek érzem magam iszok egy pohár ásványvizet(buborék nélkülit)én a mai reggelitől szenvedtem egy kicsit, kávé,reszelt sárgarépa citrommal ez nem jött be,a halat sem szeretem,de sok paradicsommal azért lement.Mindenkinek,jó fogyást...
193. monday5
2011. aug. 12. 11:30

Rengeted oldalon olvastam a 13 napos diétáról, főleg személyes tapasztalatokat kerestem. Azt hiszem ezek segítettek nekem a döntésben, hogy elkezdjem, úgyhogy leírom a saját tapasztalataimat. 3 napot végigcsináltam, a mai a 4. Az első nap sokkal könnyebb volt, mint amire számítottam, de ebben az is segített, hogy a délutánt nem otthon töltöttem, így nem igazán foglalkoztam azzal, hogy most nem ehetek. A marha citrommal és sóval ízesítve finom :) A második nap picit szédültem, rájöttem hogy ha a reggeli csak kávé és cukor akkor délben már ebédnek kell következnie. Azt hiszem a 3. nap a fordulópont. Többször eszembe jutott a 3. napom, hogy abbahagyom, nem jól éreztem magam, feszült voltam, fáradt. A vacsora kikészített, a zeller a világ legrosszabb étele. De magamba tömtem, nem érdekelt, hogy nem akarom megenni. Ezek után, hogy végigszenvedtem ezt a vacsorát, azt hiszem, csak megerősített a célomban, hogyha már ennyit megtettem, szenvedtem a vacsival, nem dobhatom csak úgy el ezt a 3 napot. A 4. nap reggelén, vagyis ma 2 kilóval lettem kevesebb, mint az első nap reggelén. Jól érzem magam, semmi bajom nincs, nem vagyok fáradt sem, főleg hogy a reggeli pirítós volt! Végig fogom csinálni! Ha elkezded te is, írj ide bátran, sztem nekem is segítene:D És ami fontos, hogy minimum 3 liter vizet megiszok naponta. Egyrészt segít csillapítani a kaja utáni vágyat, másrészt pedig jót tesz:)

Kitartás mindenkinek aki csinálja, majd még jelentkezem :D

192. 8245e96769 (válaszként erre: 191. - 8245e96769)
2011. aug. 2. 07:30
nemsokára adatokat mérek,és leirom, h tudjam követni a változást
2011. aug. 2. 07:22
mától én is elkezdem, kiváncsi leszek
2011. júl. 25. 16:17
Hajrá csajok! Én veletek vagyok :)Kitartás!
189. bangel
2011. júl. 25. 12:12

Sziasztok, 2 eve csinaltam en is vegig ezta dietat, 5 kg volt a fogyas ami nagyon latvanyos, sajnos mara mar visszszedtem a kilokat.

Ma ismet nekifogtam, remelem sikerul vegigcsinalni es minel tobbet fogyni, mivel most eppen fogyo hold is van

2011. júl. 24. 17:18

Sziasztok!

Tavaly én is próbáltam ezt a diétát, nagy szenvedve lement 5 kg a két hét alatt. Akkor nagyon örültem neki, de nem tartott sokáig, lassan visszajöttek a leadott kilók. Az idén más diétát választottam. Napközben normálisan étkezem, este 6 után már semmit nem eszek, plusz lefekvés előtt iszok egy szűzteát. Nekem nagyon bevált!!! 1 hónap alatt fogytam 5 kilót, úgy hogy nem szenvedtem, észrevétlenül mentek le a kilók. :)

187. picur24
2011. júl. 24. 12:40
Sziasztok.Én holnap vágok bele,remélem sikerül.165 cm és 78 kiló:(13 nap múlva leírom az eredményt , ha érdekel valakit:)Szurkoljatok....
2011. júl. 22. 07:26
Sziasztok! Végre lelelt a 13 nap :) Néha azért nem volt könnyű, de összességében ki lehet bírni. Eléggé összeszűkült a gyomrom , az utolsó két nap már nem bírtam enni szinte semmit. Szóval végig tornáztam , bicikliztem, súlyzóztam heti kétszer és táncoltam is. Elért eredmények: Súly -4.6 kg, mellbőség -3 cm, derékbőség -7,5 cm, csípő -4 cm, comb -1.5 cm. Az arcomon nagyon látványos , a hasamon a karomon, sőt a vádlim is sokkal vékonyabb! Nekem megérte, hogy végig csináltam, mert adott hírtelen egy nagy lökést . Még 5-6 kg ot szeretnék leadni utánna sínen vagyok! Mindenkinek sok sikert kívánok!
2011. júl. 19. 00:08
Sziasztok! En ma kezdtem, nagyon elszant vagyok es szeretnek kitartani a vegeig, eddig minden eddigi dietamba becsuszott egy kis bunozes es ennel is valtoztattam egy icipicit. Nem birom megenni a marhat, felfordult a gyomrom tole, ugyh helyette ettem 2 szelet selyemsonkat, meg a viz helyett en napkozben nagyon sok ures zold teat iszom es napi 1 almat engedelyeztem magamnak. Szerintetek ettol meg lehet hatasos? Remelem meg igy sikerul min 5kilot ledobnom. en 60rol indulok es 165 cm magas vagyok. Jelentkezek majd h hogy birom
2011. júl. 17. 17:06
Na, már csak 4 nap van hátra a diétából . A súlyom most stagnál, de szerintem még fog lemenni 1-2 kg :)4-5 kg fogyást várok, most már biztos, hogy meglesz . Kitartást mindenkinek aki elkezdi, mert tényleg nehéz! Most vettem észre, hogy ma kihagytam a natúr joghurtot! Nem baj így is bírom! És ma már csak a gyümit eszem meg,mert picit fáj a gyomrom. Szép napot mindenkinek!
183. Rebeka2011 (válaszként erre: 182. - Túlsúlyos)
2011. júl. 15. 10:34
Gratula! Nagyon ügyes vagy.
2011. júl. 14. 09:48
Sziasztok! A tegnapi napom (5.)nagyon nehéz volt, nem szeretem a halat és a marhahús is uncsi már . A mai kicsit jobb lesz , viszont 5.nap után -3.4 kg-nál tartok ez nagyon jó eredmény :) mostmár csak azért is folytatom, hogy megnézzem 13 nap alatt mennyi megy le. Nem tekertem a bicajjal, de 3 órát főttem a napon és rohangáltam. Ma táncolni fogok és 20 percet tekerek :) Szép napot mindenkinek !
2011. júl. 13. 09:18
4. nap után vagyok -2.4 kg :) Nagyon jól bírom tegnap táncoltam 1 órát . Ma tekerni fogok itthon. Szép napot mindenkinek!
180. Túlsúlyos (válaszként erre: 176. - 7a12ca1159)
2011. júl. 13. 09:12
Szia! Igen mellből fogyunk először , bár nekem nem baj mert jó lenne az eredeti csinos mérete. Én semmit nem hagyok ki a diétából a zellert is legyűrtem egy mini darabot . És igen marad energiám sportolni is, szobabicaj meg tánc :)
179. CsillagTM (válaszként erre: 178. - 7a12ca1159)
2011. júl. 12. 14:08

értem, tehát csak olyan választ fogadsz el, h "neeem, persze, h nem fogsz a melledből fogyni" :DDD


hát, ezt ne tőlem várd. nem kenyerem az udvariassági kamu...


de ha lenne egy kis eszed, utánanéznél a neten, v megkérdezhetnél pár tapasztalt csajszit. ugyanezt mondanák...


elhiszem, h baromi klassz lenne 13 nap alatt tartósan lefogyni, és még a cicit is megtartani, de örök szabály, h jó eredményt csak melóval lehet elérni. ez az élet minden területén így van...evvan.

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook