Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2012. márc. 31. 08:13
Én még régen csináltam meg, nekem ez volt a kezdő lépés az életmód váltáshoz. Kellett egy diéta, ami valamilyen rendszert visz az étkezéseimbe, ez arra tökéletes volt:-) Igaz kb 4 kg-t fogytam csak, de elindított azon az úton, amire szükségem volt már nagyon.
2012. márc. 30. 20:49
Túl a 3. napon! :) És egyáltalán nem megerőltető. A héten 4 edzésen voltam, azért azt már érzem mostanra...a hétvégén lesz egy kis pihi. A főtt zellertől nagyon féltem, mert itt mindenki azt emeli ki, mint szörnyű kaja, de pozitívan kellett csalódnom! Egész ehető! (bár megsóztam, úgy jobb) Pedig eddig azt gondoltam magamról, hogy utálom. Azt hiszem, agyban már eldőlt, erős vagyok, sokan támogatnak, menni fog. :) Jah, és elhatároztam, hogy nem méretkőzöm, de csak nem bírtam megállni: - 2g!! Tehát beindult!! Többiek, hogy álltok?
2012. márc. 29. 18:19
A 13 napos diéta közben nem lehet az étkezések között nulla kaloriás ételeket enni (pl. uborka,ananász stb)?ha tudja valaki írja meg,légyszi.ápr. 1-én kezdem :)
2012. márc. 28. 17:50
Nahát, micsoda véletlen, hogy egy napon kezdjük többen is! :) Túl vagyok az első nap étkezésein, hát azért már eléggé vártam a vacsorát... A marhától féltem, mert sosem eszem, de egészen pozitívan csalódtam, rosszabbra számítottam, a citrom meg egyenesen szuper volt hozzá. (Azért nem lesz a kedvenc eledelem...:)) Este megyek aerobic-ozni még. Pár óra múlva meg már azt lehet mondani, hogy már csak 12 nap!! :) Hajrá!!
264. zsani24
2012. márc. 28. 13:26
Sziasztok!Én is ma kezdtem el.62 kg vagyok és a cél,hogy 52 legyek! remélem,hogy végig tudom csinálni!!! Kitartást kivánok mindenkinek aki ma kezdte el :)!Hajrá!!! :)
2012. márc. 28. 13:02

Helló!!!!

Én is a mai napon kezdtem!!

2012. márc. 28. 09:23
Sziasztok! Én 1 hét "rákészülés" utána ma kezdem el. Jó volt olvasni a tapasztalatatokat, azt hiszem, erőt adott. Én 78 kg vagyok, a cél 62 kg-ra lemenni (voltam már annyi, alább nem megy, de akkor már csinos leszek:)). Hajrá!! :) (Majd én is írom közben a tapasztalatokat...)
2012. márc. 26. 22:32
Én ma kezdtem:) Kíváncsi vagyok, hogy mennyi fog lemenni. Pár hete végigcsináltam egy gyümi-zöldség-rizs-csirke-hal diétát, így most 58,5 kg vagyok. Azt hiszem (remélem), ez lesz a jéghegy csúcsa, amivel végre elérem az áhított, régi súlyomat. 13 nap múlva írok, hogy mennyit fogytam le. Addig is: mindenkinek sok sikert!
260. vassnekata67 (válaszként erre: 247. - Princikata)
2012. márc. 25. 20:25
Gratula:)) Ennyit kell tenni,a kezdő löketet megadja ez a diéta,hogy tudatosan étkezünk!
2012. márc. 25. 20:18
Szerintem ez a diéta elég kemény,már a 10 napnál tartok és 3kg minusz.Igaz mielőtt elkezdtem 3 napig szinte semmit nem ettem,mert így szeretem volna kipróbálni mennyit lehet fogyni. Még 5 kg szeretnék leadni,de sikerülni fog mert ez a diéta megtanított kontrollálni az éhség érzetem.Szerintetek ez felér egy méregtelenitéssel?
2012. márc. 22. 09:22
Szerintem vannak ettől sokkal-sokkal durvább diéták is nem kell tőle hasra esni.Én 5-6 kilot adtam le( kb 2 éve),2 kiló jött vissza de mit vártam,keveset mozgok,de szeretek enni :)amint mondtam áprilistól megint megprobálom,a 13 nap után is szeretném folytatni,(persze nem ennyire szigorúan)mert a bátyámnak leszek a tanuja,és jól szeretnék mutatni mellette :)))))
257. d9f08b6ea2 (válaszként erre: 256. - Monalis86)
2012. márc. 19. 19:31
Én ezzel a diétával fogytam le 17 kilót! Mármint, hogy zéró kenyér, tészta, krumpli, rizs és soksok hús, savanyúság, gyümölcs, zöldség! ettem én pörköltet is csak nem kenyérrel meg nokedlivel, hanem kovászos uborkával
2012. márc. 19. 12:01
tényleg agyban dől, el. és ez a diéta sztem leszoktatni a szervezetet úgymond a zabálásról. Mert nekem nem jöttek be az update módszerek, stb...Ami bejött a gyümölcs diéta, 7 nap alatt 2 kg.. Ebbe nagyon szeretnék belefogni. mert már se az almára, se narancsra ránétzni se bírok. kenyér helyett abonett kenyér, hamlet,..hogy mi lesz a diéta után?? sztem oda lehet figyelni nincs kenyér, cukor,tésztafélék, ezeket semmiképp több gyümölcs, zöldség, és nem jön vissza. vki velem tart?M
2012. márc. 19. 11:53
Vki elkezdi velem???
254. krisz38 (válaszként erre: 253. - CsillagTM)
2012. márc. 18. 18:47

Kamasz az fejlődő szervezet. 24 éves korig az emberi test fejlődik. Elég balgaság volt abban a korban diétázi. Felnőttnél talán nem okoz akkora galibát. És azért ez a 13 nap , nem teljes éhezés.

Ha a szervezetünk ennyit sem bírna ki, hát sok országban már kihalt volna az emberiség.

253. CsillagTM (válaszként erre: 252. - Krisz38)
2012. márc. 18. 17:00

mit tehet 13 nap alatt? én egy hasonló hülye diétát csináltam még kamaszkoromban, éppen két hétig. képzeld, évekre taccsra vágta a szervezetem, az immunrendszerem, vérszegény lettem, hadd ne soroljam...

de igazad van, ahogy Phoebe mondaná a Jóbarátokból: "minden ember szabadon lehet hülye" :) úh csináljátok csak!

252. krisz38 (válaszként erre: 251. - CsillagTM)
2012. márc. 18. 12:21

Oké megbocsikázok:-) Érdekes módon sokaknak nem volt ártalmas. Nem tudom, hogy 13 nap alatt mit lehet olyat tenni, ami annyira borzasztóan, visszavonhatatlanul, nagyon nagyon ártalmas lenne. Legfeljebb akinek nem vált be, az nem próbálja meg soha többé. Nekem bevált. És sok hozzászólónak is.

Na persze engem is maximálisan hidegen hagy a Te véleményed, és remélem azokat is, akik megpróbálnak egy ilyen jellegű diétát. Nem kell hónapokig csinálni. 13 nap. Ennyi. És ha beindítja a fogyást, sikerélményt ad, már sokunknak megérte.

251. CsillagTM (válaszként erre: 250. - Krisz38)
2012. márc. 18. 12:07

bocsika, csak olyan jól szórakozok ilyenkor...ez az egyik. a másik pedig, h ha csak egy embert sikerül észhez térítenem és nem megy bele ebbe az ártalmas, hülye diétába vagy mibe, akkor már megérte...

az ilyen vélemények meg, mint a tied, hidegen hagynak:)

250. krisz38 (válaszként erre: 249. - CsillagTM)
2012. márc. 18. 11:09
Nem értem, hogy Te minek olvasod ezt a fórumot.....Százévente ideír valaki, és azonnal lecsapsz mint egy keselyű a dögre, hogy jól megmond a frankót..elég különös. De jó szórakozást!
249. CsillagTM (válaszként erre: 248. - Cirmoscicajaj)
2012. márc. 18. 10:59
sok sikert a jojóhoz és a szervezeted szétcs.széséhez...
2012. márc. 18. 09:01

Elég rég nem írt senki :(

Szerintem áprilistól én is belevágok,megint,mert bár nagyon nehéz,de eredményes volt.Csak olyan nehéz elkezdeni :(

Remélem megint sikerül leadni egy pár kg-ot.A fogyizóknak kitartás :)

2012. febr. 29. 19:52
13 nap -6 kg :) jöhet a mozgás és az ésszel evés :)
246. princikata (válaszként erre: 244. - Zsike24)
2012. febr. 26. 00:37
Mindenkinél működik.Én a 9.napon vagyok.Mikor először csináltam én is így voltam.Annyit eszel amit fel is használsz,ezért nem ücsörögsz a wc-n :D Helyre teszi a keringést,a pulzust és a vérnyomást is.
245. CsillagTM (válaszként erre: 243. - Princikata)
2012. febr. 25. 18:00
nyilván nem fogok belefogni ekkora bődületes marhaságba :)))
244. zsike24
2012. febr. 24. 23:37

Sziasztok!

Nekem ma volt a 4.-napom,mindent szigoruan betartok,de azt hiszem megsem mukodik,ma volt ebedre a juice es a joghurt es azt hiszem normal esetben egesz delutan a wc-n kellett volna ucsorognom,de nem tortent semmi.Valaki legyen szives es irja meg nekem a tapasztalatait aki mar tobb napja csinalja,mint en.A segitsegeteket elore is koszonom.

243. princikata (válaszként erre: 242. - CsillagTM)
2012. febr. 24. 20:46
Nem propaganda,hanem vélemény.És sztem ne fogj bele.
242. CsillagTM (válaszként erre: 241. - Princikata)
2012. febr. 24. 00:10
hú, micsoda propaganda...máris belevágok :P
2012. febr. 23. 17:34

Én ezt a diétát csak ajánlani tudom. Már másodszor csinálom végig. Mindig mindenkinek működik.

attól függően hogy mennyi túlsúlyod van 6-10 kilóig lehet leadni. Nyilván ha nincs több felesleg rajtad 4 kilónál, akkor annyit fogysz. De ebben a diétában nem az a lényeg hogy mennyit fogysz, hanem hogy helyre tesz agyban, lélekben, anyagcserében.És nekem tényleg nem jött vissza 2 évig. Az tény, hogy nem egyszerű, de azért nem, mert nyilvánvalóan nem így étkezünk, ebből adódik a túlsúly. Az biztos hogy könnyebb sütizni a tv előtt, de abba bele is lehet halni idővel. Én ezt a kúrát azoknak ajánlom, akik tudják magukról hogy valami nincs rendben, és hajlandóak tenni is érte. Mese, hogy beveszel egy tablettát, és fogysz egy kilót! Ebben ne higyjen senki, ez átverés! Én hajlamos vagyok rákattanni a szénhidrátra, de ilyenkor rájövök, hogy a tested normális működéséhez alig van rá szükség..vagy inkább egyáltalán..de tudom hogy nem lehet meglenni nélküle :) Ma a 7. napon tartok, és menni fog..megint megcsinálom. A negyedik napon 2 kilóval voltam kevesebb. Azóta nem mértem..majd a végén :) Azon kívül hogy lemegy a háj rólam, lélekben is megerősít. Nagyon jó érzés hogy végig tudom csinálni. Annyit megjegyeznék, hogy szerintem a férfiaknak elég kevés ez az adag..de van ismerősöm, aki az ételeken nem változtatott, de a mennyiségen igen, és így is működött. Ha tényleg le szeretnél fogyni, az csak úgy megy, ha teszel érte, de ha teszel érte, jobban becsülöd magad és a fogyást. Csak akkor fogj hozzá, ha tényleg le akarsz fogyni, és nem csak becsapod magad. Sok sikert mindenkinek.

240. CsillagTM (válaszként erre: 239. - Reni5)
2012. jan. 24. 14:49

csak röviden reagálok, mert nem fecsérelek rá minimálisnál több energiát:


nekem sok marhaságot mondtak már orvosok. h ajánlotta neked ezt a hülyeséget egy orvos, az nem jelent semmit (csak azt, h kárba ment a képzési költsége).

239. Reni5
2012. jan. 24. 13:45

Én ma kezdtem a 4. napot,és már 2 kg-ot fogytam. Nem ragaszkodom precízen a diétához, vannak olyan napok, amikor nem tudok pl. megfőzni ebédre 2 tojást,mert épp vizsgáznom kell..Olyankor kihagyom. Második este ettem egy gabonapehely szeletet,de tovább folytattam a diétát. Mától futni is fogok.


Nem értek egyet Veled CsillagTM, nekem orvos ajánlotta a diétát,hiszen első lépésként az anyagcserét kell felgyorsítani,megváltoztatni,aztán jöhet a diéta utáni egészséges "fogyókúra". Dietetikát is tanulok,szóval én mindenképp preferálom a 13 napos módszert.


Mindenkinek sok erőt és kitartást, mások véleménye ne érdekeljen,hiszen magunkért tesszük mindezt,nem másokért.

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook