Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
358. mind1ez
2012. okt. 4. 22:04
Kapcica én pl nem is marhát hanem pulykát használok. de igazából ha sütőzacskóban csinálod az a legjobb. mondjuk én odaégettem. de az a saját bénaságom miatt történt.. :D jah és a nem fog sikerülni.. én ha elbizonytalanodok csak megnézem ezt a videót: [link]
357. davider (válaszként erre: 356. - Kapcica)
2012. okt. 4. 18:14
Ügyes vagy meg tudod csinálni:-D
356. Kapcica (válaszként erre: 353. - Mind1ez)
2012. okt. 4. 17:50
Köszönöm szépen! Igazából senki nem hisz benne, hogy végig tudom csinálni! Remélem sikerül!:) Mindjárt vége az első napnak! Még 12! :(
355. Kapcica
2012. okt. 4. 17:46
Hát ez a marha sem finom így! Főzni nem lehetne??? Muszáj grillezni? Nekem száraz lett de nagyon!
354. davider (válaszként erre: 353. - Mind1ez)
2012. okt. 4. 13:05
akkor 2007-ben sikerült egy van egy lánykám 5 éves lesz szilveszterkor....most újra küzdünk júliusban volt egy beültetésem sikerült majd elment a baba....most megint beültetésem volt holnap kell mennem vérvételre de ma reggel negatívat teszteltem.....szóval ha a vérvétel is negatív akkor lehet jövő héten elkezdem megcsinálom....
353. mind1ez
2012. okt. 4. 13:01

Davider nem vagy semmi! Kívánom hogy sikerüljön a baba.

Kapcica Kitartást! :) Megéri, el sem tudom mondani mennyire.

Chii :D ne is mond egy életre megutáltam a marhát és a zellert..:D de ez a kalória számlálgatás egész jó móka...

352. davider (válaszként erre: 350. - Chii)
2012. okt. 4. 12:44
Nekem akkor összesen 25 kg. ment le..26 nap alatt de mondom akkor lombikoztam és akkor tele voltam hormonnal egy 3 hónapos babát vesztettem el és voltam 90 kg le kellett mennem,hogy lombikozzak így mentem le 26 nap alatt 65 kg.mellette bicikliztem sokat sétáltam....
351. Kapcica
2012. okt. 4. 10:29

Na én ma kezdtem el! Kíváncsi leszek mi lesz velem! Most 78 kg vagyok! A kávét gyűlölöm, de legyűrtem! Szurkoljatok! :)

A zellertől meg rettegek! :( :)

350. Chii (válaszként erre: 349. - Davider)
2012. okt. 4. 08:37

Amikorra te nekikezdesz, lehet én is újra rászánom magam :)

Amikor kétszer egymás után csináltad, a második körben is lement annyi, mint az elsőben?

349. davider (válaszként erre: 347. - Mind1ez)
2012. okt. 3. 13:02

Jaj én nem csinálom drágáim én most csak nektek drukkolok én most másra gyúrók ép pocaklakóra szóval majd utána jövök ....és végig csinálom:)


Én egyszer csináltam egymás után nekem akkor sok lement de én akkor tele voltam nyomva hormonnal és a második menet már könnyebb volt:-D


Ügyesek vagytok:)

348. Chii (válaszként erre: 347. - Mind1ez)
2012. okt. 3. 12:21

Nem hiszem, hogy menne még 1 kör:) De a diétázást folytatni fogom, csak máshogy. Kezdek azért ráérezni mennyit és hogy kéne enni, hogy ne essek túlzásokba.


A szénhidrátbevitel csökkentése, kalóriaszámlálgatás és többször keveset elv jó módszernek tűnik, és persze az este 6 óra utáni kaja stop.


De egy biztos, ezután a diéta után nem akarok marha húst látni egy darabig:)


Ezt a cikket olvasgattam itt a hoxán, és engem nagyon megfogott:

[link]

347. mind1ez
2012. okt. 3. 10:08

Köszönöm!:)

Ne is mondjátok , már nagyon félek mit fognak szólni a barátok. Eddig csak apukám látott de ő nem mondott semmit, bár ő nem is a nagy kommunikációról híres.

Chii megértelek a mozgással kapcsolatban. :) engem is csak az az őskori ösztön tart fent hogy másképp nem jutok élelemhez... Néha azt érzem Paleolit diétán vagyok..

Kitartást! úgy látom 1 nap különbséggel fogunk végezni. Én már visszaszámolok. azt viszont nem tudom, hogy megismételjem-e rögtön /kisebb átalakításokkal/Nem tudom lenne-e hatása. Te hogy látod? bírnál még 1 kört?

davider te hogy állsz? csinálod jelenleg? :)

Üdv.

346. Chii (válaszként erre: 343. - Mind1ez)
2012. okt. 3. 08:46

Az én "elcsúszásom" a 7-ik napon történt annyiban, hogy a gyümölcssalátát korábbra hoztam, képtelen lettem volna gyakorlatilag reggeli és ebéd nélkül kibírni.

Mozogni viszont egyáltalán nincs erőm :S A séta a boltba és ide-oda belefér, de nagyon kimerülök, mire hazaérek.

A mindennapi nehézség nálam az, hogy este már nincs nasi. Nagyon hozzá voltam szokva az esti evészetekhez.

De bizakodó vagyok, most hogy így nézem az eredményeidet, főleg:) Csak azt sajnálom, hogy én nem mértem centiket az elején:S

345. Chii (válaszként erre: 343. - Mind1ez)
2012. okt. 3. 08:38
Ez tényleg nagyon szép eredmény, gratulálok! Ezek a centik nagyon látványosak lehetnek!
344. davider (válaszként erre: 343. - Mind1ez)
2012. okt. 3. 06:39
Gratulálok ügyes vagy:-D
343. mind1ez
2012. okt. 2. 23:37

Sziasztok:)

vége a 8. napnak jöttem beszámolni! :) Szóval:

vádli:2cm, combok: 2-2,5 cm , derék: 4cm , csípő: 3 cm , és a karokről is lement 3-3 centi csak hogy teljes legyen az összkép..:)

Súlyban pedig 74ről lementünk 70kg-ra... :)

Szóval ma repesés az örömtől.

, de azért ez nem 100000% a fogyókúra eredménye: beszereztem egy gumikötelet, azzal tornázom amikor eszembe jut. naponta 4-5X 5-10 perceket.Tegnap futottam 20 percet a szabadban, és minden nap 1-3 órát sétálok folyamatosan, pl elsétálok a nagy áruházig vacsorának valóért meg vissza ez kb: 14 km. Ezek nem megerőltetőek mert alapból is szeretem csinálni. De jövőhéttől szeretnék edzőterembe is járni. ahhoz viszont tényleg keresnem kell egy partnert.. ?) Esetleg innen valaki?

Azonban vannak nehézségeim is. Teljesen rosszul lettem a zellertől. és mivel ahogy néztem a szénhidrát miatt van rá szükségem , én egy jó reggelt-tel fogom helyettesíteni holnaptól. Nem bírom egyszerűen. pedig már főztem, grilleztem. passzíroztam. Na de mind1 :)

Hétvégén megyek dolgozni kisboltba. csoki meg mindenféle szörnyűséghalom lesz ott, ráadásul édesanyám főztje.. Tegnap küldött 3 adag töltött káposztát, sütit, meg csokikat a kolis öcsémnek. Majdnem kiugrott a szemem de megálltam. pedig a 7. nap volt szerintem a legszörnyűbb eddig mind közül.De igyekszem nem eltévelyedni. És eddig a legnagyobb elcsúszásom is 1 uborka és egy narancs volt.. :)

Kitartást kívánok mindenkinek!:) ÉS bár nem hittem volna, de tényleg fejben dől el a dolog!:)

342. davider (válaszként erre: 341. - Chii)
2012. okt. 2. 20:13

Na ügyes vagy a többiek nem jöttek vissza megírni ki hogyan áll:)))


Lehet centibe megy le.....

341. Chii (válaszként erre: 340. - Davider)
2012. okt. 2. 19:14

Ez volt a 7-ik nap. A második nap volt a legrosszabb, ott komolyan kínlódtam. Érzem, hogy fogytam, és mások is észrevették rajtam, de csak a 13-ik nap után akarok méreckedni. Ha esetleg kevesebb menne le, mint amire számítok, így nem tudom feladni a diéta közepén:)


Amúgy ami a zellert illeti, szerencsére még szeretem is. Igazság szerint nehéz lenne olyat mondani amit nem szeretek, ez is a gondom:)


(Előzőleg rotkov accountról írtam véletlenül, mert belogolva maradt a gépen)

340. davider (válaszként erre: 339. - Rotkov)
2012. okt. 1. 16:47

Szerintem mehet bele só.....

Hát én ici pici oliva olajon sütöttem,mert nem tudtam grillezni.....


Hányadik napon jársz?

339. rotkov
2012. szept. 28. 17:05

Sziasztok!


Szerintetek a zellert csak sima vízben lehet főzni vagy egy kis só is mehet bele?


Másik kérdésem lenne, hogy mennyire gond, hogy a marhát én vízben főzöm, nem grillezem. Utóbbira nincs lehetőségem.

338. davider (válaszként erre: 337. - Mind1ez)
2012. szept. 27. 16:06
De jó ügyes vagy igy tovább:))
337. mind1ez
2012. szept. 27. 10:21
Sziasztok! Kriszti vagyok. Nekem ez a harmadik napom! Első nap csaltam, a marhát inkább megfőztem. mivel gyűlölöm az ízét, a kávét meg édesítővel és pici tejjel ittam. de második nap már sima marha volt a menü, ma pedig már a kávém is előírás szerűen készült.. :) Már csak a zellerre leszek kíváncsi.. Tényleg annyira ehetetlen főzve? Eredményeim is vannak. beleférek egy olyan farmeromba amit eddig harapófogóval téptem fel magamra.:) Azt hiszem bírható lesz a következő 10 nap :) . Bár alig várom már a salátát..:P
336. davider (válaszként erre: 335. - Cicucska)
2012. szept. 15. 15:34

szrrintem valami mozgás kell mellé de NAGYON ügyes vagy csak így tovább...írd meg a végét is:)


drukkolok mennyit akarsz fogyni?

2012. szept. 14. 00:15

Sziasztok! Én most vagyok túl a 3. napon 180 cm magas vagyok és 77 kg-ról indultam és ma este mértem meg hihhetetlen 74 kg!!!!!!!!

Jó tórnázok is de ez akkor is eszméletlen volt. egyenlőre nagyon jól birom.

Annyt dosítottam h a zellert apró csíkokra vágtam és megpirítottam serpenyőben, így már finom is volt, meg nem fő kibelőle annyi vitamin.

334. davider (válaszként erre: 333. - Lariona)
2012. szept. 11. 19:11
Hát nem tudom én sem szeretem a halat de a jó minőségű halrudat megeszem én azzal helyetesítettem...sok sikert majd írd meg mi lett a vége...
333. Lariona
2012. szept. 11. 14:59
Én ma kezdtem el, de én sem pontosan fogom követni, mivel 13 helyett 11 napig fogom csinálni. Szerintem ha a 13 nap hatásos, akkor a 11 is az lesz. Viszont én előtte is sportoltam és diéta alatt is fogok. Csak épp most van rajtam egy kis felesleg (nem sok), de az csak sporttal nem fog lemenni, mert rengeteget szoktam enni. Szerintetek a halas kaják kihagyása mennyiben érinti a sikert?
332. davider (válaszként erre: 331. - CsillagTM)
2012. szept. 10. 20:16

nem ócsáról senki te ócsárolsz!!!!!!!!!!!


én senkit nem biztattam csak azt írtam,hogy nagyban genetika mi közöd van hozzá,hogy én hogyan táplálkozom és innentől befejeztem nem kívánok válaszolni a bejegyzéseidre.....


kellemes szép napot neked:-D

331. CsillagTM (válaszként erre: 330. - Davider)
2012. szept. 9. 22:46

eddig visszafogtam magam, de erre reagálok.


az egy dolog, h totál egészségtelenül kajálsz. végül is, ez eleve egy hülye, káros, egészségtelen diétáról szóló topic, belefér. de nagy butaság leírni konkrétan, h h eszel (nagyrészt hulladék kaját), azzal az "ajánlással", h te így tartod a súlyodat...örülj neki, h neked (még) nem okozott semmi eü problémát ez az étkezés (?), de mást ne bíztass ilyenekre, még közvetve sem...


és ha már hozzászóltam, akkor egy másik bejegyzésre is reagálok: mínusz 1 kg az csak vízveszteség, és vissza fog jönni.


és most jöhet az ócsárlás. hidegen hagy :)

330. davider (válaszként erre: 329. - Szaboe)
2012. szept. 9. 15:43

jaj csak így tovább.....


Sajnos minden diéta ez is sokban függ a genetikától szóval van akinek lemegy és nem jön vissza van akinek sajnos vissza jön..nem dicsekedni akarok csak leírom...én így étkezem....


Reggel kávé....majd kb 14-15 között bekapok valamit leves vagy amit ép főztem.....majd miután elaludt a lánykám este 22-24 között eszem megint ami már nyugodalmasan teli tehát sokat eszem majd miközben filmet nézek nasizok,chips,ropi,vagy mogyoró ezeket szeretem nagyon és ezzel a rendszertelen étkezéssel tartom az anno 4 éve lefogyott kilókat nem nem mozgok semmit csak amit a lányommal,vagy utána rohangálok.....valószínű második terhesség után nehezebben fog lemenni hisz öregszem is közben....de én most jól érzem magam 60 Kg.ha lesz még egy babám utána majd tuti megcsinálom megint viszont valami sport formát is fel kellene venni addigra ..de mivel most jól érzem magam nem hajt semmi..és van feleslegem....de van egy gyermekem nem akarok már nádszál karcsú lenni....


Aki csinálja sok sikert :)

329. szaboe
2012. szept. 7. 08:24
3.nap reggelén -1 kg! Örülök neki, mert davider példáját követve sokat variáltam. Csirkét eszek (grill) és tegnap este még egy sör és kis libatepertő is lecsúszott.. és így is -1 kg 2 nap fogyi után :)
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook