Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2012. nov. 29. 19:56

ma van a nap fenypontja: vacsora. :)

szerintem eletemben nem ettem meg ennyire finomat!! Ezert az izert igenis erdemes egesz nap ehesnek lenni! Nagyon egyszeru, csupan egy serpenyoben megsutottem 2 csepp oliva olajon a kis szelet husokat, miutan beaztattam 2 orara citromlebe. Sutes kozben is csopogtettem rajuk folyamatosan, mikozben rendszeresen forgattam oket. Hat ez valami isteni!! Azt fogom sajnalni, amikor csak egyszeru sonkat kell enni. Azzal nem lehet ennyire pikans izt eloidezni. Esetleg van valami otletetek a sonkas napra?

2012. nov. 29. 16:31
megvolt a lakoma :)
2012. nov. 29. 14:21

No, hat eljott a varva vart nap. Buszke vagyok magamra nagyon! Utalom a kavet. Foleg, ha nincs tele cukorral es tejjel. Mivel egy kavezoban dolgozom, eleg sokfele lehetoseg kozul valaszthatok nap, mint nap, de a tel es cukor mindig is elengedhetetlen volt a kavehoz szamomra. Maig. Buszken jelentem, hogy megittam egy kismeretu teljesen fekete gusztustalan, keseru lottyot! :))) Ugyan nagyon keves vizzel felhigitottam, mert kulonben nem ment volna, azert igy is kave a kave. Foleg a mienk, mert az alapjaraton is eleg eros (mondhatni minosegi). A kiskanalnyi cukor egyenesen az edes menyorszag volt a kave utan! :)) Imadtam, ez lesz a nap fenypontja az eveseket kovetoen! :)))

Hazafele jovet megvettem midnent, amire szuksegem lesz, ugyhogy meg veletlenul sem fogok bolt kozelebe kerulni. Ugyan etel lesz korulottem, meghozza nem keves, es nem is rossz, de kibirom, mert a cel mindennel fontosabb jelenleg. Mit nekem ehseg! :))) Remelem, par nap mulva is igy velekedem majd. :))

A buszkesegem kovetkezo allomasa a hazajovetelt koveto kozel 40 perc. TORNAZTAM!!! Mar regebben is tornaztam erre a videora, es jol atmozgatott, joelsett, es nagy sikerem volt vele. Vegigcsinaltam elsore, es megcsak azt sem mondanam, hogy elfaradtam. Csodalkozom es rettentoen orulok. Lehet, hogy par nap mulva megprobalok egy masikat, ami kicsit nehezebb, es 10 perccel hosszabb. Nyilvan legyengul majd a szervezetem a keves eteltol, de hos leszek es kibirom, megcsinalom azt a tornat is!

Most meg eleg koran van az ebedhez, legalabbis itt meg csak 1 ora van, es altalaban 2ig dolgozom, szoval probalom ugy megsozkni ezt az egeszet, hogy a het minden napjan korulbelul azonos idoben egyek. Ugy dontottem, befekszem egy kad forro vizbe (amugy is rettento hideg van odakint), es olvasok egy kicsit. Utana jon a tartalmas 2 tojasbol allo ebed! :) Hm, mar alig varom! :)

Nos, eddig ennyi tortent. Buszke vagyok ra, hogy tornaztam, es muszaj volt megosztani veletek is. :)

475. davider
2012. nov. 28. 17:54
Ne izgulj:)))
2012. nov. 28. 17:38

nagyon aranyos vagy, koszonom a biztatast! :)

juj, nagyon izgulok mar.... :)

473. davider
2012. nov. 28. 17:32

Igen sós vízben:-DD

Én is legfőképp csirkét ettem:)

nem nem kell a kocka cukor én is kis kanállal tettem bele:)))

nagyon drukkolok de tuti jó lesz ügyes vagy és kitartó és minden oké lesz:)

2012. nov. 28. 17:26

jaj, nagyon rendes vagy, hogy segitesz es ilyen gyorsan valaszolsz. most szedem ossze a gondolataimat, csak errol olvasok megint, hogy nagy motivacioval es lelkesedessel kezdjek hozza holnap. Nagyon nagy elhatarozast erzek, es magamat ismerve ez nagyon jo jel! :)

Feltehetek meg par kerdest?

A zellert siman sos vizben megfozve kell elkesziteni?

Nem tortenik semmi, ha csak csirket eszek minden alkalommal, mikor hust kell enni?

Nem akartam izesiteni a kavet vagy teat, de kell enni kockacukrot. A kerdes arra vonatkozott, hogy ha 1 kanal sima cukrot megeszek, az is megfelel-e, vagy valahol keressek mindenkeppen (itt Londonban) kockacukrot?

471. davider
2012. nov. 28. 16:44
szerintem ha lehet cukorral ne ízesíts vagy csak nagyon kicsit,vagy vegyél édesítőtde persze teák mehetnek és kérdezz nyugodtan ha tudunk válaszolunk.....kaját be kell tartani de ha éhes vagy almát,zöldségeket ehetsz persze nem kiló számra....:)
2012. nov. 28. 16:38

juj, izgultam, vajon ez lesz-e a valasz. :)

egy ujabb kerdes merult fel bennem. Kockacukor helyett lehet 1 kiskanal cukor is, ugye? fontos, hogy mikor legyen az etkezes? Ha vegig zold teat iszom, azt izesithetem? Barmifele mas tea, esetleg izesitovel vagy epp citromos viz megengedett?

469. davider
2012. nov. 28. 16:33
szerintem egy sörrel nem lesz gond..:)
2012. nov. 28. 12:54

Meg par nap es elkezdem a 13 napot. Mar edzem magam es folyamatosan errol olvasok, spanolom magam. nagyon varom mar az elso napot. :)

Az alkoholfogyasztas teljesen tiltott vegig, igaz? Ha lehet 1 uveg sort inni, akkor mar holnap is el tudnam kezdeni. Kotelezo buli lesz penteken, es nem tehetem meg, hogy nem iszok semmit. Ha a sor belefer, akkor ma elmegyek vasarolni, es holnap nekikezdek. Mit gondoltok?

467. davider (válaszként erre: 465. - Mind1ez)
2012. nov. 24. 16:19
De ügyes vagy gratulálok:)
2012. nov. 24. 16:17
nagyon ugyes vagy, gratulalok!!!! en mar visszaszamolok es nagyon izgatott vagyok. 1 het es nekikezdek vegre.
465. mind1ez
2012. nov. 24. 13:09
Képzeljétek. Igaz már nem a szigorú 13 napossal de elértem az első számú célt, vagyis a 65kg-ot : reggel ugyanis 65,9-et mutatott a mérleg! ez 10 kiló mínusz!!!!pontosan 2 hónap alatt!! el se hiszem... :DDDDDD utoljára 6 éve voltam ennyi. A jelenlegi cél vagyis az új első számú a 63 :D jaj annyira happy vagyok :D
2012. nov. 19. 15:28
Ugy tűnik tényleg nem szabad mérlegelni minden alkalommal, de ez most valahogy erőt adott, reggeli méredzkedésem 63,7kg =) JEEEE
2012. nov. 19. 13:18
Mai napom egy fél órás tornázással indult =) jól érzem magam mert tettem valamit a cél érdekében =) KÍváncsi leszek erre a hétre, hogy fogok teljesíteni =) MEGCSINÁLJUK!
2012. nov. 19. 00:59
hat sajnos nekem van vagy 20 kg foloslegem, szoval van mitol megszabadulni. epp ezert akarok mindent betartani, hatha tenyleg lemenne 8-10 kilo. Utana mar mozogni is konnyebb lenne, mert igy mire hozzakezdek, kifaradok :S
2012. nov. 19. 00:15
Nekem pont az jutott eszembe h az utolso 1 hetet jól meg kell huzni a cél érdekében. Nekem a 60-61 kilo lenne az ami boldoggá tenne ezután a 2 hét után :) Nem szabad feladni! Azt a legkönyebb :) MEGCSINÁLJUK!
2012. nov. 18. 23:20
en azt hiszem, pont ezert nem meregetem magam. egyszeruen csak szeretnem jol erezni magam a testemben. mielott elkezdem, es ha befejeztem, megmerem magam termeszetesen, de tuti elvenne a kedvem, ha igy jarnek. :(
2012. nov. 18. 22:39
Hogy lehetséges szerintetek hogy a nem eszek semmit ebédre napon megittam a joghurtom és vasira ettem egy fél almát és egy kis szelet csirkehusit és a reggeli 63,9ről 65,1 lettem ?? :(
458. davider
2012. nov. 18. 20:42
nem nem gyere gyere:)
457. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 456. - Davider)
2012. nov. 18. 19:48

hat ez igazan jo hir, mert ha csak a hust lecserelhetnem csirkere, maris fixnek vennem a jo eredmenyt. most eleg sok esemeny lesz a kozeljovoben, de december elso vasarnapjan (pont a nevnapomon) el tudom kezdeni, es aztan reszkessetek zsirok! :)


remelem, nem lesz gond, ha neha jovok egy kis erot gyujteni hozzatok :)

456. davider
2012. nov. 18. 18:55
Én mondjuk 2OO6-ban csináltam meg majdnem én akkor kétszer egymás után csináltam meg lement nekem több mint 2O kg. és nem jött vissza bár rajtam tuti hormonok voltak lehet ahogy ürült nem jött vissza én akkor csak a marha,bárányt helyetesitettem és eddig ennél a fogyo kúránál még nem hallottam a jojo efektusról:)
2012. nov. 18. 17:02
ilyenkor mindig elbizonytalanodom. a leirast akarom betartani, de tobb helyen olvastam, hogy azert lehet csalni itt-ott. En peldaul a citromos vizet meg tudom inni, de a sima vizet nem. Miota citromosan iszom, naponta tobb liter is siman lemegy, elotte fel liter is alig. Az ehseg nem zavar, ha ihatok citromos vizet pl. A marhahust nem szeretem, a baranyt megkevesbe. tobbnyire csirket, pulykat eszem, a hal sem okoz gondot. Azt is olvastam, hogy lehet helyette csirket enni, nem valtoztat az eredmenyen. Most azt irjatok, hogy gyumolcsot is ehetek, ha ehes vagyok... Tulajdonkepp akkor mindent teljesen mashogy csinalva is el lehet erni az eredmenyt, csakepp az anyagcsere folyamat nem valtozik meg, visoznt az ember gyomra osszeszukul, es ezert fogy visoznylag sokat ez alatt a 2 het alatt. de kerdem en, mi a garancia arra, hogy nem jojo lesz a vege, ha nem tartok be mindent szo szerint?
454. davider
2012. nov. 18. 16:09
de ügyi vagy:)
2012. nov. 18. 16:08
Szia! Én 1 hete csinálom és még az ebéd semmi rész se vészes...ittam egy joghurtot és teljesen betelített =) És ma már 3 kilo minuszt mutatott =) Majd mi bíztatunk csak kitartást hozzá
452. davider
2012. nov. 18. 13:41
Nem nem nehéz ha van kitűzőt cél ne aggódj és ha éhes vagy gyümölcsöt,zöldségeket nyersen ehetsz:-D
2012. nov. 18. 13:33
sziasztok, en is mostanaban kezdek hozza a 13 naposhoz, es szuksegem van egy kis biztatasra, motivaciora, hogy vegig tudjam csinalni. sokat olvastam rola, es amellett, hogy ehes leszek es eleg monoton a kaja, azert megsem tunik olyan neheznek.
450. davider
2012. nov. 18. 12:35
szerintem bele fér:)csak valami light vegyél:)
2012. nov. 17. 22:42
Hogy bírtátok ki az "ebéd: Semmi!" napot? =) El nem tudom képzelni... Vajon egy joghurt belefér? =)
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook