Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
508. davider (válaszként erre: 504. - Jucikatoronto)
2012. dec. 4. 20:32

ÓÓÓ én nem én vagyok a kivétel aki csal:-DDD


nem most szeretnénk kis tesót szóval majd ha már megszületett utána....


Az is elég ha sétáltok a gyerekekkel és akkor te azért mozogsz utánuk rendesen:)))

507. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 503. - Davider)
2012. dec. 4. 19:41
mindenkepp beszamolok a vegeredmenyrol :)
506. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 502. - Jucikatoronto)
2012. dec. 4. 19:40
Naigen, a 7. nap a legeslegnehezebb mind kozul. Dolgozom holnap 6-2ig, utana azt tervezem, hogy maszkalok a varosban, kis karacsonyi bevasarlas, nezelodes, stb. Ha ezzel el tudom jol utni az iot, akkor nem lesz gond, mert korai vacsorat tervezek, kb 6 korul, es utana mar megleszek. A hajnaltol felek, mert tul koran kelek, es igy irto hosszu lesz a nap. Nagy mennyisegu citromos vizet keszitettem be, ugyhogy iszom majd egesz nap, nehogy rosszul legyek. Ha ez megvan, akkor mar a felen tul vagyok, es csak ugy rohannak majd a hatralevo napok! :)
505. jucikatoronto (válaszként erre: 494. - Mind1ez)
2012. dec. 4. 19:28

koszonom a valaszodat...van valahol le irva mit szabad mit nem? es helyetesitok? te mar tobbszor csinaltad? milyen eredmenyt ertel el?

koszi a reszletes valaszt...

504. jucikatoronto (válaszként erre: 503. - Davider)
2012. dec. 4. 19:24

3dik nap ebed ido itteni ido szerint...egesz jol birom...es buszke vagyok magamra...hogy semmit nem csaltam...meg extra kavehoz se nyultam pedig az hianyzik nagyon...


te mikor fejezted be? most ujra kezdted?


igen tudom...es el is kezdek holnaptol valahogy tornazni...meg ha minimalisat is...kiprobalom reggel (nekem csak a reggel mukodik mert este a gyerkocoktol nem lehet)...

503. davider
2012. dec. 4. 19:00

londonilány nagyon várom majd az eredményed hányról indultál és mennyi lesz 13. nap után....


jucika nekem nem jött vissza ami lement de azért mindenképp jó ha tudsz sportot beépiteni és nem zsir szalonnát eszel utána:-DDD

te hogy állsz hányadik nap?

502. jucikatoronto (válaszként erre: 501. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 4. 18:35
amitol meg tartok az a 7dik nap...majd irj hogy ment neked...
2012. dec. 4. 13:33

engem is az aggaszt legjobban, hogy ezek utan hogy lehet megtartani az elert sulyt, illetve hogyan lehet meg fogyni tobbet is. Reszemrol a torna egeszen biztos, hogy ismet az eletem resze lesz, mert mar most a vasarnaptol, amikor nem tornaztam, lelkiismeretfurdalasom volt, es hianyzott is a szervezetemnek.

En meg varok a meressel, igy izgalmasabb. Nekem kb 20-25 kg sulyfeleslegem van, szoval elvileg van mibol fogyni ez alatt a 2 het alatt...


Hihetetlen, de kepes voltam a 40 perces karate-edzest vegigcsinalni!!! Magam sem hiszem el!! Oke, voltak benne faraszto reszek, de pont akkor lett vege, mikor mar ugy ereztem, nem birom. Alig varom, hogy ismet ezt az elmenyt megadjam magamnak holnap is! :) Tokjo! :)

500. jucikatoronto (válaszként erre: 499. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 4. 13:25

En meg ugy ereztem nem lenne energiam tornazni...muszaly ez hogy eleget foggyal...tudom nem kellene megmerni magam...de nem birom ki...en eredetileg 80 felett voltam...es egesz evben dietaztam csak nem ilyen szinten...es most 69.2rol indultam ...ma reggel 67.9 voltam es most kezdem a harmadik napot...az alom terv 60 lenne...de 63-64el is megelegszem az unnepekre...hisz 63 voltam 11 evvel ezelott amikor az elso fiammal terhes lettem...azota nem sikerult 66 ala menni...de az is nagyon edeiglenes volt...


nagyon felek hogy ez a suly vissza jon...valaki csinalta mar ezt? es hogy tartotta a sulyt lent ugy hogy valami unnepi dologbol is egyen?


koszi a valaszokat...

2012. dec. 4. 11:12

Tegnap ismet tornaztam, megint jo volt. Foleg azert is elveztem, mert eleg rossz napom volt, tele ingerultseggel es bosszankodassal. Jolesett a mozgas, bar nem eroltettem meg magam vele tulsagosan, ugyhogy mara egy nehezebb tornat valasztottam. 40 perces, szinte karateznom kell vegig. Regen probaltam, de irto nehez volt, ugyhogy nem biztos, hogy vegig tudom csinalni. Ha igen, akkor meg fogom eremelni a grillcsirket este! :)

Nekem a mai a 6. napom... Mindjart tul vagyok a felen. :) Izgulok mar nagyon, hogy vajon a sulyom valtozott-e, de pentekig nem fogom megnezni. Erzem kb 2 napja a hasamon, hogy valtozott. Picivel jobban erzem magam, ugy erzem, tele vagyok erovel. Talan a tegnapi indulatoknak koszonheto, talan annak, hogy kezd atalakulni sokminden a testemben, nem tudom. De jo erzes. :)

498. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 493. - Jucikatoronto)
2012. dec. 4. 11:08

Nem lehet, hogy azert szedultel kicsit, mert keveset is ittal? Ha nem birtad megenni az egesz adagot, akkor talan nem az ehseg, hanem a folyadekhiany volt a gond.

En tegnap dolgoztam eloszor miota elkezdtem, es az elso masfel oraban hihetetlenul gyengenek ereztem magam, de utana osszekaptam magam es egesz jol birtam a napot. Nagyon sok vizet ittam napkozben (amit soha nem szoktam munka kozben), es azt hiszem, ez valoban sokat tud javitani az ember kozerzeten. Egyebkent nagyon sok kitartast kivanok!

2012. dec. 4. 11:06
Tudtok valami tippet adni, hogy a mai grillcsirkemet hogyan tudnam elkesziteni elektromos sutoben? Ugy gondolom, hogy egyszerubb itthon elkesziteni, de meg soha nem probaltam ebben a sutoben. Az volt eddig a legjobb valtozat, hogy a fuszerezes utan a belsejebe tegyek vizet, meg a tepsibe is, es igy sussem 200 fokon kb 1 orat. Mit gondoltok? Vagy inkabb vegyem meg a boltban es csak huzzam le a boret?
2012. dec. 4. 11:03
Azt en is tobb helyen olvastam, hogy kavet lehet inni napkozben is. De arrol nem szoltak sehol, hogy a cukrot/edesitot bele lehet tenni, vagy egyaltalan lehet inni barmilyen mennyisegben tejet. Szerencsere mar igy a 6. napra kitalaltam, hogy tudom meginni a reggeli kavemat teljesen uresen, ugyhogy ezen mar nem valtoztatok. Talan, ha majd megint belevagok, kevesbe rossz szajizzel tudom vegigcsinalni. :)
495. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 494. - Mind1ez)
2012. dec. 4. 11:02
Ha ezt a zeller dolgot elobb mondod, akkor nem vasarolok be 4 fejet. :)) Most majd megvarjak, mig vege ennek a 13 napnak, es utana valamivel megeszem, de ha ez a modszer is hatasos a zabkorpaval, akkor nem fogok kinlodni inkabb.
494. mind1ez
2012. dec. 4. 10:32
kávét ihatsz csak persze édesítővel meg mini adag zsírszegény tejjel, ha úgy jobban szereted. De simán is ihatod. a Teát is ihatsz, csak persze édesítővel, esetleg mini mézzel. A méz egészséges és télen amúgy is szükség van rá. Am ha a teába rakod a citromot akkor az ugyan olyan jó. A citromra a c-vitamin miatt van főként szükséged. De el is hagyhatod. Én sonkából rendszeresen kevesebbet ettem végig. de nem volt gáz. 1 hét és ráérzel , hogy mit hogy lehet. vannak helyettesítők. pl a pulyka bármilyen húst helyettesít. a lényeg a sok fehérje... És persze a lehetőleg semmi szénhidrát. Én pl utáltam a zellert és rendszeresen kihagytam, de ha helyette eszel zabkorpát 1-2 kanállal tejben vagy joghurtban elkeverve ami a magas rosttartalma miatt hamar kiürül a szervezetedből, jobban jársz mint néhány falat leerőszakolt zellerrel. erre én kb 1 hét felfúvódás és szenvedés után jöttem rá :) ;)
2012. dec. 4. 03:36
Masodik nap vegen vagyok...nem vagyok veszesen ehes..de reggel nagyon szedultem...van egy kerdesem...muszaly a citrom a marhara vagy oke siman is? a masik hogy se az egesz sonkat se az egesz marhat nem tudtam megenni ma...felenel tele voltam mar...valaki tudja ha barmilyen teat oke lenne inni napkozbe vagy ha meg egy fekete kavet legalabb...en sokkal tobb kofeinhez vagyok szokva es ez nagyon nehez...
492. mind1ez (válaszként erre: 491. - Megcsináljuk)
2012. dec. 3. 19:47
újra bevállalod? :) a 4 kiló az már szép. főleg hogy neked nincs is akkora fölösleged amiből leadhatod :) GRATULÁLOK!
2012. dec. 3. 00:04
Hali!! 4 kilot tudtam leadni kisebb nagyobb csalásokkal =) azóta is tartom a sulyom de hholnaptol ujabb 4 kilo a cél h leadjam :)
2012. dec. 2. 17:24
Ma kimarad a torna. Viszont nem erzem magam ehesnek. Mar alig varom, hogy mehessek dolgozni. Elfogyott a turelmem, ehetnekem van. Nem a dieta miatt, hanem az unalom miatt. Azt olvastam mindenhol, hogy a tegnapi es a mai nap a legnehezebb, es sokan hagyjak abba. En nem erzek semmi negativat. Remelem, ez igy is marad a vegeig. Jo lesz mar vegre lekotni a figyelmem...
2012. dec. 1. 22:00
ááá csak a 12 napost... :)))
2012. dec. 1. 20:42

Hat a mai nap folyaman arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy utalom a zellert... :S

Megeszem, mert meg kell ennem, de azt hiszem, tobbet nem kerul onszantambol a tanyeromra...

487. davider (válaszként erre: 486. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 1. 13:27
:-)
2012. dec. 1. 13:19
Kave, cukor, torna megvolt, megvettem a legutolso dolgokat is, amikre szuksegem lesz. Nem szeretem a zellert, ugyhogy erdekes lesz a vacsora. Az ebed viszony nagyon kiralyi lakoma, jo sok dolgot lehet enni. :) Mar alig varom! :) Vasarlas kozben majdnem futottam. Annyira tele vagyok enbergiaval, hogy el sem tudom mondani. Jol megizzadtam es kifaradtam, mire hazaertem, raadasul dombteton lakom, ugyhogy nem votl egyszeru, de atvettem a "tornaruhamat", es elkezdtem a tornamat. A felenel mar csak alig lihegtem, de azert vegigcsinaltam. Most megerdemlem a pihenest egy kiados zuhany es 1 nagy uveg viz utan. :)
2012. dec. 1. 10:58
kitartás!
484. mind1ez
2012. nov. 30. 18:59
Megcsináljuk Megcsináltuk?:)
483. davider
2012. nov. 30. 15:42
nagyon ügyes vagy így tovább:)
2012. nov. 30. 15:31
ebedido :) joghurt es sonka... kesz lakoma! :))
2012. nov. 30. 12:32

Kave megvolt. Ha itthon keszitem, kevesbe keseru. nem lesz ezzel gond egyaltalan. :) A cukor ismet edes erzeseket keltett bennem. :)

A torna is megvolt, ismet a 30 perces. Ereztem, hogy van izmom, foleg az oldalamon es a karjaimban. Nagyon jo erzes, imadom, ha izomlazam van! :)

480. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 479. - B859985507)
2012. nov. 30. 11:19

Meg csak a 2. napnal tartok, de a lelkesedesem a tegnapi ehseg ellenere is toretlen. Ezen a heten szabadsagon vagyok, igy amig tudok, alszom, hogy rovidebb legyen a nap. :) Jovohettol csak a delutan lesz nehez, de majdcsak elmegy valahogy. Kibirom, vegigcsinalom, betartom a szabalyokat, es meglatjuk, mi lesz belole. Most oltoztem at, megyek tornazni megint.

A tobbiek velemenye alapjan mukodik a dolog, ugyhogy ezert vagtam bele. Meglatjuk.

479. b859985507 (válaszként erre: 478. - 9c81d48cc9)
2012. nov. 30. 07:46
Jó reggelt!Hogy haladsz a diétával!Én is szemezek vele!keménynek tűnik,még is tetszik!
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook