Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2012. dec. 8. 14:44
kickbox megvolt, johet az ebed :)
2012. dec. 8. 13:42

koszonom a biztato szavakat. tegnap este ota atertekeltem sokmidnent. egy blogot kezdtem el. es miota abba irok, sokkal jobban erzem magam.


Valoban ennyit nem tudtam volna leadni ilyen rovid ido alatt mashogy, es valoban van jo oldala ennek az egesznek.

Kepes vagyok uresen is meginni a kavet, tobbe nem kell edesitot/cukrot meg mindenfele egeszsegtelen szirupot beletennem. :)

Kitartoan tudok onkontrolt gyakorolni, kepes vagyok nem zabalni unalmamban.

Az eteladagok, amiket eddig ettem, talan masfel napra is elegendoek most mar, hiszen a gyomrom nagyon ossze van szukulve, es nem is birok annyit enni, mint eddig.

Elkezdtem mozogni, es bar rettento nehezemre esik es nagyon megkuzdok vele, de csinalom.

Motivalt vagyok, elszantnak erzem magam ahhoz, hogy ezt csak bevezetokent fogjam fel ahhoz, amit most fogok elkezdeni.

536. jucikatoronto (válaszként erre: 533. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 8. 13:00
Ne szomorkodj...mindenki mas...ismerek olyan akinek 4 kg ment csak le...ez sokmindentol fugg...de nezd a pozitiv oldalat...ennyit nem tudtal volna semmilyen dieataval ilyen hazam le adni...legalabb egy jo kezdet...remelem ez a 4 nap csodat csinal neked...
535. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 534. - Davider)
2012. dec. 8. 11:03

Igen, ez kevesebb idobe kerult valoban, de az sem normalis, hogy 3 honap alatt csak annyi ment le.

Az apam normal testsulyu, az anyam most idosebb korara hizott meg, mert semmit nem csinal, csak otthon ucsorog.

Kb 173 cm magas vagyok, es mikor elkezdtem, akkor voltam 89,1 kg. Ma reggel 86,1 kg-t mutatott a merleg. Azt gondoltam, hogy ha 80 kg ala le tudnek menni, akkor sokkal konnyebb lenne utana betartani azt, amit a fejembe vettem folytataskent, es a mozgas is konnyebb lenne, mert motivalt lennek, es ez eleg erot adna. Honapok ota nem talalok eleg motivaciot a kezdeshez, mikor veletlenul meglattam ezt a dietat.

Regen az update eletformat valasztottam, es rettento sokat tudtam fogyni, de volt egy betegsegem, igy meg kellett szakitanom, aztan kikoltoztem Londonba, es nem tudtam ugyanazt enni, ugyanannyit mozogni, csupa stressz voltam, es ezalatt a majdnem 3 ev alatt rettento sokat hiztam. Nalam a vizsgaidoszak mindig ugy nezett ki, hogy alig ettem, es megis hiztam, mert mindent raktarozott a szervezetem. A stressz soha nem tett jot nekem, ilyen vagyok. Ezt az update modszert szeretnem csinalni ismet, mert tudom, hogy bevalik, tapasztaltam, oszinten hiszek benne.

Most ott tartok, hogy vegigcsinalom ezt a dietat, tornazok, es mindent megteszek, hogy az update-et betartsam. A nehez benne az, hogy van egy lakotarsam, aki istenien foz, es nagyon teszta es sjt orientalt, amiket en is imadok. Kerestem mar a boltokban a light verziot a sajtbol es egyebekbol, de itt a light nem ugy light, mint otthon, szoval eleg nehez ugy kivalasztani az etelt, hogy valoban megfeleljen az update-nek.


Egy orultseget tervezek, ami nagyon sok erot fog adni, de addig is ki kell tartanom es muszaj fogynom meg. 1 honapom van addig, es szeretnem kb 75 kg lenni, de legalabbis 80 kg ala menni valahogy. Esetleg van valami otleted, otletetek, amivel probalkozhatnek?

534. davider (válaszként erre: 533. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 8. 10:19

Nem tudom drága sajnos nem tudom sokban számít a genetika szüleid milyen súlyúak??

Te hány kiló is vagy??Milyen magas??

Nos azért ez a 13 napossal jobb az 5 kg. mint 90 napossal az 5 kg ez kevesebb idődbe került....

533. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 532. - Davider)
2012. dec. 8. 10:14
Es mit remelhetek ezek utan ettol a 4 maradek naptol? Pedig tornaztam, betartottam a szabalyokat... Eleg elszomorito. Latom magamon, hogy fogytam, ez jo erzes, de az a motivacio, amit ettol az egesztol vartam, sehol nincs. Azt gondoltam, milyen jo lesz majd, ha 8, esetleg tobb kilot is le tudok folgyni, pont a mozgas hozzaadasa miatt, es akkor utana mar konnyebb lesz esetleg eljarni futni vagy ilyesmi, es majd csak szepen leperegnek a kilok, amik meg extrak. De most ugy erzem, nincs a vilagon olyan dieta vagy modszer, amivel le tudnek fogyni. A 90 napos alatt 5 kilo mente le osszesen, bar ott kb 10, ha tornaztam. Mi lehet ennek az oka? Mit kene meg kiprobalnom, hogy beinduljon ugy igazan?
532. davider (válaszként erre: 531. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 8. 09:07
Ne légy ez sok mindentől függ nem a te hibád....és még van 4 nap:)
2012. dec. 7. 21:46
hat, a csalodas nem kifejezheto szavakkal.... csupan 2,5 kg-val vagyok konnyebb igy a 9. nap vegen. Mondjatok meg nekem, mi a fenet csinaltam rosszul????
2012. dec. 7. 17:39
en tegnap bunoztem. Nem ettem vacsorara zellert es paradicsomot, olyan nagyon nem kivantam semmit. Kb 9 korul megettem egy almat, amit szabadott vacsira. Eleg keson fekudtem le, de nem birtam enni kesobb sem. Tudom, hogy a zellernek is fontos szerepe van, de nem voltam kepes enni...
529. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 528. - Jucikatoronto)
2012. dec. 7. 17:36
meg nem :))) most ertem csak haza, ebedeltem (joghurt es sonka), most kicsit lepihegek (iszonyu idegesito es faraszto napom volt), aztan megint azt a kickboxosat akarom tornazni. Aztan tusolok es lemerem magam. Igerem, nem megyek el aludni, mig nem latom mi tortent az elmult 8 nap alatt. :)
528. jucikatoronto (válaszként erre: 521. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 7. 17:28
Haho...alig varom mar az updatet...merted mar magad?
527. SzánI. (válaszként erre: 526. - Jucikatoronto)
2012. dec. 7. 17:02
Én meg alig várom, hogy ne kelljen kávét innom. :D
526. jucikatoronto (válaszként erre: 525. - SzánI.)
2012. dec. 7. 16:54
He ez segit...6 nap reggelen vagyok...2.5kg minusz ma reggel...es nagyon jol birom...a legnehezebb az 5ik nap reggel volt...kave nelkul nagyon fat a fejem...de nem csaltam eddig semmit es nem is fogok...mar csak 8 nap hatra...en nem valtoztattam semmin es tartok minden adagot is...es ehes se vagyok igazan...sok sikert neked...
525. SzánI.
2012. dec. 7. 14:35

A 13 napos diétáról van valakinek NAPLÓJA?


Bárkiről tudtok, légyszi írjátok meg.

524. SzánI. (válaszként erre: 523. - Mind1ez)
2012. dec. 7. 09:41

Hát ez nem jó hír, mert a kólára nagyon rá vagyok kattanva. Lehet, hogy most lesz itt az ideje, hogy leszokjak róla.


Tudom, nem jó .... Csak nagyon hozzászoktam.


Már alig várom a vacsit.


Marhahús helyett biztos hogy csirkét fogok csinálni.

523. mind1ez (válaszként erre: 522. - SzánI.)
2012. dec. 7. 09:09
Szia. A kávéba is teheted de utána is jó. ahogy jobban szereted. a lényeg hogy teltség érzeted legyen a végére. mert sokszor ez az egész reggelid. Az üdítőkről annyit , hogy most sajnos el kell felejtened még a cola szót is. 1 szénsavas meg sok fölösleges baromság van benne. ha inni akarsz igyál teát. lehetőleg zöldet, vagy valami olyat ami egészséges is. Ha nagyon meghalsz akkor 1 pohár ha jól emlékszem 100%-os mindentől mentes almalevet engedtek valamelyik változatban, az az étvágyat is elveszi, a gyümölcsleves napon ananászlé is jó alma helyett, de abban van cukor így az máskor nem ajánlott. Ha nem vagy teás, én se voltam eleinte akkor a citromos víz amit már lentebb is írtak. vagy valami cukormentes bolero por. tudom nem sokkal jobb mint a cola,de legalább nem savas. vagy a vízbe raksz valami sütihez is használható aromát amit szeretsz.
522. SzánI.
2012. dec. 7. 08:42

Na, ma van az első napom. :D


A cukrot a kávéba kell tenni, vagy utána megenni??? Mondjuk én most beleraktam, amúgy sem szeretem a kávét, de így legalább javít rajta.


És mit lehet inni egész nap? Csak vizet, vagy esetleg valami light-os üdítőt, colát???

521. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 520. - Davider)
2012. dec. 6. 23:33
Probalok nem minden reszletet megirni, biztos senkit nem erdekel, hogy hany szem kavebol keszult az a kave, amit epp iszok reggel, vagy epp hany morzsa maradt a tanyeron a piritos utan... :))) De ez fontos teny, ugyhogy mindenkepp jovok es meselek ;)
520. davider (válaszként erre: 516. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 6. 19:58

Nem nem baj:)))


Jaj izgulunk majd gyere mesélj mit mutat a mérleg:)

519. SzánI.
2012. dec. 6. 18:28

Ne haragudjatok, hogy csak 1-2 oldalt olvastam vissza, de nem igazán találtam olyan adatokat, hogy ki hány kilót fogyott, miről indult.


Tudtok olyan adatokat írni, hogy sikerült eddig a 13 napos diéta?

518. SzánI.
2012. dec. 6. 18:26

Sziasztok! De jó, hogy találtam ezt a fórumot! Holnaptól elkezdem a 13 napos diétát. Nagy reményeket fűzök hozzá.


Bár egy kicsit az a baj, hogy nem szeretem a kávét, és nem is szoktam inni. Bár 13 napot kibírok. :D

2012. dec. 6. 17:19
Engem is erdekel, hogy hogyan tovabb a 13 nap utan...:)
516. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 513. - Jucikatoronto)
2012. dec. 6. 17:19

Holnap fogom megmerni magam eloszor. Kivancsi vagyok, mennyivel mutat kevesebbet majd a merleg.


Jo volt ma azt erezni, hogy nem vagyok ehes reggel. Kb 5 oraval az ebredes utan volt csak idom meginni a kavemat. A cukorrol el is feledkeztem, remelem, nem baj, ha 1x kimarad...

515. davider (válaszként erre: 509. - Mind1ez)
2012. dec. 6. 12:46
De ügyes vagy:))))
514. jucikatoronto (válaszként erre: 509. - Mind1ez)
2012. dec. 6. 12:34

Ket kerdesem van...mennyi ido utan csinaltad ujra a 13 napos dietat? es ugyanugy fogytal masodik alkalommal is?


Ha van egy par perced megirnad hogy mik a te szabalyaid amivel tovabbra is fogysz?


Mar most terveznem kell tovabb a 13 nap utanra...

513. jucikatoronto (válaszként erre: 512. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 6. 03:04
en szombaton kerulok arra a napra es raadasul buli lesz pont nallunk az nap...de eddig se innogtam meg...es a 4dik napnak vegre vege...egesz jol birtam...mikor meretkezel?
512. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 511. - Jucikatoronto)
2012. dec. 5. 20:48
aranyos vagy, hogy biztatsz, koszonom! :) mosr mar konnyu lesz, mert a legnehezebb napon tul vagyok. Nehez volt, de megcsinaltam :)
511. jucikatoronto (válaszként erre: 510. - 9c81d48cc9)
2012. dec. 5. 13:44

Kitartas Londoni_lany...ez a legnehezebb nap...es nap vegere mar tobb mint feluton vagy...ne add fel...

en most kezdem a negyedik napot, itt reggel van...es mar 1.8kgnel tartok...es vegre nem szedelgek...

KITARTAS!!!

2012. dec. 5. 10:41
eleg nehez. ehes vagyok, es nem birok masra gondolni. a tudat, hogy nem ehetek, teljesen legyengit. nem tudom, hogy fogom atveszelni a napot. ha iszom teat, folyton wcre jarok. ha maszkalok delutan akkor ezt nem tehetem meg minden 10 percben :) kozel 6 oraja keltem es mar most megorulok, pedig legjobb esetben is meg kb 8 ora van a vacsoraig....ajaj....:)
509. mind1ez (válaszként erre: 505. - Jucikatoronto)
2012. dec. 4. 21:21
szia én 75+róll indultam még októberben jelenleg 64 körül járkálok. Most épp a vízraktározós időszakomat élem szóval nem pontos adat :) A 13 napossal kezdtem aztán ez lett megismételve majd most a saját szabályaimat tartom és folyamatosan fogyok. mellette hetente 2-3X edzőterembe járok 1,5 hónapja. a két 13 napos között 1 hetet végig zabáltam olyanokat is ettem főleg estére amit addig alapból sem pl kenyeret meg tésztát, és a leadott kilókból 1 jött vissza.(okt19: 70,2 nov5: 71,3) de azóta ha bűnözök is pl a moziban legfeljebb 1-2 nap stagnálás az ára. :)de a karácsony után többet fogok tudni mondani. :)
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook