Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2014. márc. 26. 11:07

Nekem is átküldheted az étrendet: skovranpetra@gmail.com. Most nagyon remélem, sikerül végig csinálnom ezt a 13 napos diétát, de utána is muszáj leszek valami normális egészséges étrendet követni, ha nem akarom utána 13 nap alatt vissza is hízni, amit most leadok.

Egyenlőre jól bírom a diétát, én is a 3. napon vagyok, és már várom az ebédet, ahol most totál nagy dőzsölés lesz, ahogy figyeltem. Sonka, tojás meg még saláta is. :)))

2014. márc. 26. 10:16

mtabanyi!


Nem vagyok irigy,csak irigykedem,hogy a 10 napon tartassz:)

Nagyon ügyes vagy!

Már várom az eredményeket:)


Érdekelne az az étrend:garkata82@freemail.hu


Köszönöööm

2014. márc. 26. 10:05

Csajok múltkor kaptam egy nagyon jo étrendet, ötleteket, tanácsokat egy személyi edző által össze állított.

Ha valakit érdekel e-mailben szívesen átkuldom. Ezt szeretnem követni ha ennek a 13 napnak vége.

745. mtabanyi (válaszként erre: 744. - Garkata82)
2014. márc. 26. 10:02

Ugyes vagy csak így tovább! 10ik napot kezdtem!

Tegnap annyit csaltam, hogy ettem 2-3 kanál mogyoróvajat :(

Hosszú ido után tegnap volt először, hogy rámtort a nasolhatnek. :(

2014. márc. 26. 06:47

3.napomat kezdem ma.

Tegnap elég hosszú napom volt,ert f6-tól már ébren voltam,vérvétel,rohangálás,de teljesen könnyen ment.

Ellenálltam a kísértésnek,bár az a legfurcsább,nem nem is kellett kaparnom,mert simán nem ettem bele semmibe,pedig volt benne kh-i büfé,ahol férj,gyerekek elöttem ettek,aztán meki,plussz itthon még tejberizst csináltam,de semmi:)

Viszont olyan érzésem volt tegnap,mintha bűnöztem vna,pedig ne.

Valószínüleg azért lehetett,mert f3-ra értünk ha,és csak akkor tudtam megenni a joghurt+kefír ebédet,amit aztán viszonylag hamar(5kor)követett a vacsi.

Az első napon jelentkező szédülés elmúlt,férj pedig megjegyezte,hogy nem tudja,hogy hogy csinálom,de fogytam:)))))

Kell ennél több???

2014. márc. 25. 12:41

Én minden reggel mérem magam (azaz eddig az első és második napon:)) és 1,5 kg minusz. Nem tudom, mmi tűnt el rólam, változást még nem látok, de ez és az, hogy itt olvashatom mások tapasztalatait, sok erőt ad. :)

Ja, meg olyan dolgokra jövök rá, amit nem tudtam eddig. Pl. soha nem voltam hajlandó megenni a natúr joghurtot, ma délben pedig rájöttem, hogy ez tök finom. Lehet, hogy még a zeller is ízleni fog. :D

2014. márc. 25. 09:27

En ket nap utan mertem magam, -3,1kg, ez erot ad :) de a sok vizivastol kivagyok, ugy erzem magam, mint egy teve :/

Sok sikert mindenkinek! :)

741. leonor
2014. márc. 25. 06:29
sziasztok! a negyedik napnal tartok,-3kg.Ez erot ad tovabb csinalni,barmilyen nehez.Mindent pontosan betartok,a marhahus helyett csirkemellet ettem,de ma en is beszerzem a marhahust,hogy tovabb azzal folytassam,mert kozeledik a baranyhus vacsora,amit tenyleg nem kerek.A halat es a grillcsirket varom,meg a gyumolcssalatat!Felek a hetedik naptol,nagyon nehez volt amikor meg csinaltam,egesz nap agyban voltam,semmi erom nem volt,foleg mert ejszakai muszak utan voltam! Mindenkinek kitartast!Orulok hogy nem vagyok egyedul!
740. mtabanyi (válaszként erre: 739. - Petra523)
2014. márc. 24. 20:08

En is jóval többet iszom, mint szoktam :)

Általában heti 3x edzek, de múlt heten ezt leredukaltam egyre. Elég gyengének éreztem magam, de mostmár jobb

739. petra523 (válaszként erre: 738. - Mtabanyi)
2014. márc. 24. 19:53
Ú, spiningre? Én örülök,ha az ágyig elvonszolom magam és elalszom,h ne halljam a folyamatos korgást. Az persze esélyes, h pár alkalommal ki kell mennem éjjel pisilni, életemben nem ittam egy nap alatt annyi vizet, mint ma. :)
738. mtabanyi (válaszként erre: 737. - Petra523)
2014. márc. 24. 19:29
Most en is csak lightosan csinálnom a mozgást mivel az energia bevitel kevés. Ma este pont megyek spiningre.
2014. márc. 24. 18:55
Én most natúr csirkemellett ettem a marhahús helyett, meglepően finom volt. :) Tudtam volna még enni, bár nem ettem teljes adagot,mert a gyerekeimnek is ez ìzlett jobban, mint a saját vacsorájuk... Én sportra most nem is gondolok, bár lehet,h jó lenne, mert futás közben nem hallanám,ahogy korog a hasam. :)
736. mtabanyi (válaszként erre: 731. - Garkata82)
2014. márc. 24. 18:41
En később mint 6 inkább 7 után, de ha tornázni megyek meg később. Pont ma olvastam valahol, hogy nem az a lényeg, hogy 6 után ne hanem, hogy 2-3 órával lefekvés elott
735. mtabanyi (válaszként erre: 733. - Davider)
2014. márc. 24. 18:30
Koszi :) olyan jo itt olvasgatni es erőt önteni nyerni egymásból :)
734. davider (válaszként erre: 732. - Garkata82)
2014. márc. 24. 18:00
Köszi:-)
733. davider (válaszként erre: 724. - Mtabanyi)
2014. márc. 24. 17:59
De ügyi vagy:-)))
2014. márc. 24. 17:21

Davider!

végig olvastam a fórumot az elejétől...egy kis időutazás volt:)))


És külön szeretnék gratulálni az új családtaghoz:))))


Megettem a vacsit...de legnagyobb meglepetésemre nem is voltam éhes,csak becsületből ettem meg.


Menni fog!!

Hajrá csajok!

2014. márc. 24. 15:57

Értem,köszönöm.Már megcsináltam,de legközelebb én is kerámialaposban átsütöm inkább:)


Petra:biztosan a végén kell,közvetlen tálalás elött.


Én ma Marhát sütöttem a családnak is,kuktába.

Hááát,az Övék Istenien nézett ki,az enyém olyan cipőtalp szerű,de minden bizonnyal annak is nagyon fogok örülni.


Hány körül célszerű vacsorázni?Gondolom még 18h elött.

Ti hogy szoktátok?

2014. márc. 24. 14:28
Nekem a vércukrom egész jól bírja, de azért a 2 tojás után is eléggé éhs vagyok. Már alig várom az estét. Ma csirkelmellet eszek, de holnap veszek marhahúst is és kipróbálom. Ahhoz a citromlevet a végén kell hozzálocsolni?
2014. márc. 24. 13:57
En angolosan sutom, de well done. Nagyon nagyon forró teflon suton pici olívaolajon nagy lángon 1-2 percig hirtelen megsütöd mind a két oldalát utana közepes lángon 5-6 percig sütod mind két felet. Ha kicsit rózsaszín belsőt akarsz akkor kevesebb ideig kell
2014. márc. 24. 12:58

Köszönöm a megnyugtató válaszokat.

Azért érzem,hpgy szépen leesik a vércukrom:/

Szédülök.


Ti hogy készítitek el a marhahúst?

2 órát kell valóban főzni?

És azt hogy bírja az oliva olaj??

727. mtabanyi (válaszként erre: 726. - Petra523)
2014. márc. 24. 11:59
En sem eszem a cukrot. Diéta nélkül sem nagyon cukrozok semmit.
726. petra523 (válaszként erre: 725. - Garkata82)
2014. márc. 24. 11:58

Kokacukrot én sem ettem, nem is akarok, mert nincs itthon. Én a kávét mindig édesítővel iszom, most is így tettem. Ezen nem is akarok változtatni, remélem, annyira nem gáz. :)

Ja, a tojásokat elfelejtettem, pedig már korog a pocim rendesen. :) Megyek is odatenni a vizet! :)

2014. márc. 24. 11:43

Sziasztok!Én ma kezdtem.

Viszont már az első napomon hibáztam mert reggel elfelejtettem azt a bizonyos kockacukrot.

Nagy baj????


tojások most főnek,szemem kiesik.

2014. márc. 24. 11:13
8 napon -6kg :) innen mar fel lábbal is. Más is elhagyja a cukrot vagy csak en?
723. davider (válaszként erre: 722. - Petra523)
2014. márc. 24. 10:59
Szerintem nem gond ehetsz csirkét van aki nem is szereti a marhát,bárányt ő is helyetesítí:-)))
2014. márc. 24. 10:47

Sziasztok!

Én is el szeretném kezdeni ma a diétát (eddig jó, csak kávét ittam, bár abból kettőt, és pici tejjel...), de délelőtt amúgy sem szoktam enni.

Ha ma csirkemellet eszek marhahús helyett, az nagy gond? Az van otthon, és csak emiatt nem mennék vásárolni.

Kitartás mindenkinek, remélem, mindenki megszabadul jópár kilótól! :) Én kb 5 kg-ot szeretnék leadni, ennyi jött fel, mióta nem sport helyett nasizok. :)

2014. márc. 23. 21:18

Sziasztok!


En ma kezdtem ujra a dietat, korabban mar megprobaltam, de a hetedik napig birtam csak. Akkor 6kg-ot fogytam, remelem, most sikerul vegigcsinalnom. :)


Ma azt a verziot kezdtem el, ahol lehet zoldsalatat enni a marhahus melle :)

2014. márc. 23. 20:04
Túléltem a 7ik napot :) drukkolok mindenkinek
719. davider (válaszként erre: 717. - Leonor)
2014. márc. 23. 18:35

Ugyes vagy:-)))

Nekem a mai névnapi éttermes buli betett.....

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook