Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Crocs papucsok - vélemények

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. fiti482011-06-21 13:43
Nekem van eredeti és utánzat is!
Ha zongorázni lehetne a különbséget, Én lennék a Fischer Anni!

Az eredeti kellemes, könnyű, nem izzad a láb és az enyém már a 4. szezont bírja! Kicsit kopott már a talpa, de ha bedobom a mosógépbe, szinte újnak néz ki :)

(A kínait munkába vettem, hogy ne menjen tönkre az igazi, de már nem hordom, mert izzadós!!)

6. zsuzso1002011-05-10 15:57
Én arra lennék kíváncsi, hogy a sima, egyszerű papucsoknak elvékonyodik a talpa, főleg a saroknál, ennél van-e ilyen probléma?

5. struki2010-07-28 15:13
Eredetink van, most nőtte ki, és olyan mint ha új lenne, pedig nyáron szinte végig ez volt a lábán, és szandált nem is volt hajlandó felhúzni, hanem csak ezt.

4. qui762010-04-06 20:41
eredeti van a gyereknek és nagyon jól bírja a gyűrődést.

3. csokimókus2010-04-06 14:52
Nekem utánzat van, abba sem izzadt bele nekem a lábam, pedig egész nyáron azt hordtam aztán ahogy jött a rosszabb idő, most ez a benti papucsom és nem lett semmi baja, már lassan 1 éve olyan mint új korában.
Az eredetiről sajnos nincs tapasztalatom

2. Vikó 262010-04-06 14:51
Gyyerekről nem tudok nyilatkozni,de ami nekem van azt több mint 2 éve hordom egész évben kint és bent,szinte hibátlan állapotban van!

1. kitrákotty2010-04-06 14:48
Sziasztok!

Akinek volt/van crocs márkájú papucsa, azoktól kérdezném elsősorban, hogy mennyire tartós??
(főleg gyerekeknél)

Ti. tavaly nyárra vettem a gyereknek egy crocs-utánzat papucsot, ilyen itthoni szaladgálósnak, nagyon bejött és szerette is, de nyár végére szétszakadt a hordástól. :-S

Az eredeti Crocs is ilyen minőség??
az árából ítélve jobbnak gondolnám, de személyes tapasztalatokat várok, mert ennyi pénzért egy nyárra nem veszek...