Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hólyaghurut, vesemedencegyulladás - vajon van természetes "gyógyszer"? fórum

Hólyaghurut, vesemedencegyulladás - vajon van természetes "gyógyszer"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
50. Veronika27 (válaszként erre: 49. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 6. 16:25
Hát ha sokszor van hólyaghurutod, akkor lehet, hogy kell. Én is utánaolvastam már, lehet valami rendellenesség a húgycsőben vagy más... Hát nem tudom, bevállalnám-e, de szerintem nem.
2010. ápr. 6. 16:22

El sem küldtek tenyésztésre otthon, mert, hogy nem kell. Itt Pesten tudtam teljesen véletlenül elintézni, hogy csináljanak. De a nőgyógyász szabin van, majdcsak csütörtökön tudja megmondani, mi van.

Hasi ultrahangom van, de az is otthoni.. :S Szóval, lehet, itt is kell csináltatnom egyet Pesten, de mire kapok beutalot, lemegy a nap.. :S Meg nem tudom az a hólyagtükrözés.. hogy olyan kell e?

48. Veronika27 (válaszként erre: 47. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 6. 16:13
Tenyésztés mit mond? Vagy az még nincs?
2010. ápr. 6. 16:12
cifram, zinnat, suprax, augmentin, vmi por, amit vízbe kell tenni... október óta ezek, de már nem tudok többet, mert nem hat.. tudom a rezisztencia, de más hatóanyag van bennük.
46. Veronika27 (válaszként erre: 45. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 6. 16:08

Én Eurovit multivitamint szedek, most van épp leárazva. Grapefriutmag olaj is jó.

Én sosem szedtem ilyenre Augmentint... Szedtem viszont Nevigramont, Tarividet, Zanocint, Zinnatot, Cyloxant (asszem ez a neve) stb stb... 'Majd 10 év alatt szedtem jópárat...

2010. ápr. 6. 16:04
na ja... erre inkább nem is gondolok :D! Mindenesetre most teázom, az antibiotikum ma fogy el - Augmentin duo- hatalmas gyógyszer, félbe is kell törnöm, mert nem tudom lenyelni. Aztán majd még megprónálok vmi tőzegáfonya kapszulát, de nem tudom.. mert én bérest szedtem ilyen megelőzésre, amikor még nem volt bajom, és akkor egyszerre meg csak lett.. szóval.. nem vagyok felé bizalommal. De lehet, hogy rossz fajtát próbáltam, nem zárom ki a lehetőségét.
2010. ápr. 6. 16:01
Hát ha ezt nézed, akkor ne is szexelj egyáltalán:D
2010. ápr. 6. 15:56
az emberi szájban több baci van, mint egy kutyáéban.. és akkor beviszik a hüvelybe.. és meg is lehet a baj.
42. Veronika27 (válaszként erre: 41. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 6. 15:55
Hát ha azt nézzük, akkor ki. De a száj fel van vértezve a bacikkal szemben.
2010. ápr. 6. 15:52
akkor az orális szexet is kilőhetjük a bacik miatt.
2010. ápr. 6. 15:48

A mosakodást én is kívülről értettem.

Az mindegy, hogy nem kell pisilned, de az a lényeg, hogy ha esetleg került beléd baci közben, akkor az jöjjön ki.

2010. ápr. 6. 15:46
meg nem tudom.. de szex után nekem sosem kell pisilnem :D
2010. ápr. 6. 15:45
És vesém is fáj, meg a derekam.. ezt kihagytam.
2010. ápr. 6. 15:44

Nekem nem görcsöl.. csak puffadt a hólyagom, és rengeteget pisilek, és tompán fáj alul a hasam, nemrég még gennyes volt a pisim is..! És már az antibiotikum teljesen kikészítette a hasam, és a hólyag falának sem jó, csak árt neki.

A hüvelyöblítést arra írtam, hogy szex után menjünk mosakodni.. igen.. menj,de csak kívül, belül ne, mert kiírtod a laktobacikat, és helyére megy a gomba.. honnan tudom.. onnan, hogy az idióta orvosom ezt mondta, és én csináltam is... és meg is jártam... jött a gomba.

2010. ápr. 6. 15:40
Az amcsiknál nem is adnak antibiotikumot ilyesmire..., hanem feketeáfonya levet kell inni vagy egy hónapig. De itthon nincs olyan áfonya készítmény, ami olcsó lenne, és tényleg lenne benn annyi áfonya, ami hat. :(
2010. ápr. 6. 15:40
Hogy jön ide a hülvelyöblítés?
34. Veronika27 (válaszként erre: 33. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 6. 15:39

Ha sokszor volt hólyaghurutod, akkor amiket szedtél már rá antibiotikumok, egy idő után már nem hatnak! Nekem is volt egy csomó ilyen.

De akkor is tartom a véleményem, hogy ha már megvan a baj, akkor csak antibiotikum segíthet. Persze ha valaki az elején jár, akkor még ihat ilyen-olyan teát meg természetes cuccot szedhet rá, de ha már véreset pisil meg görnyed a görcstől, az már nem játék!

Ja és a Troparin nevű görcsoldó nagyon jó rá!

2010. ápr. 6. 15:35
Hát az antibiotikumtól idáig sosem múlt el, csak rosszabb lett.. erről ennyit!A hüvelyt nem szabad kimosni semmi esetre sem, mert kimosod a laktobacikat. Hüvelyöblítést max havi egyszer, ha nagyon kell, de egyébként TILOS! Vettem teákat, meg tengerisót! remélem, ez jó lesz!
32. Veronika27 (válaszként erre: 13. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 6. 15:27

Elmúlni nem is fog!

Csak antibiotikumtól fog elmúlni. Aztán kell kezdeni áfonyázni. Bio Crant vegyél, meg ebben probiotikumok és C vitamin is van. Én 18-27 éves koromig küzdöttem hólyaghuruttal. Mióta szedem a kapszulát, semmi bajom.

Mellé szedj multivitamint is, a lényeg az immunrendszered erősítése. Tangát ne használj, az csak hordja-viszi a bacikat. Nagy dolog után használj nedves popsitörlőt, szex után pedig menj egyből pisilni és mosakodni.

31. Ellacica (válaszként erre: 27. - Ministry)
2010. ápr. 6. 15:27
megpróbálok sokat inni!én is úgy gondolom,hogy a vesémnek biztos jót tesz!ártani nem árt!
2010. ápr. 6. 15:23
Bio Cran áfonyakapszula rendszeres szedése mellett nem jön vissza a hólyaghurut.
2010. ápr. 6. 15:16

Sziasztok.

Azoknak ajánlom akik hozzám hasonlóan olyan szinten voltak felfázva hogy járni nem tudtak:

Vesevédő tea és Urogin tinktúra.

2010. ápr. 6. 15:00
Ezzel 2 hétig voltam kórházban. 4 óránként szúrtak, kaptam az infúziót. Sajnos a szervezet ezt nem "felejti el" és nagyon-nagyon kell vigyázni, mert könnyel fölfázik az ember, érzékenyebbé válik a szervezete. Nem mentem a kórházba, vittek - szirénázva 41 fokos lázzal. Ez már nem kívánság műsor volt a részemről.
27. Ministry (válaszként erre: 26. - Ellacica)
2010. ápr. 6. 14:54

Hátha arra gondolsz, hogy milyen arányban vannak a baktériumok kevesebb folyadékban....


De szerintem ez olyan, mintha sok sót ennél. Utána szomjas vagy, és ha iszol, "hígul" a só a bevitt folyadékban...

2010. ápr. 6. 14:45
szerintetek igaz lehet az, hogy ha sokat iszol,óránként egy nagy pohár vizet,akkor az segít kimosni a baktériumokat?mert nekem ez olyan furcsa,nem hangzik túl tudományosan!Vagy túlságosan is ragaszkodom a gyógyszeres megoldáshoz?
25. Ministry (válaszként erre: 23. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 6. 14:41
"Kamilla fürdők, öblítések, gőzfürdők formájában nagyszerűen bevált az altesti gyulladások (hüvelygyulladás, aranyér, lábszárfekély) esetén is."
2010. ápr. 6. 14:38
Anyukám megkérem, kérdezze meg az immunterápiát , mert én Pesten lakom most, és nem nagyon tudok hazamenni. Mostmeg elmegyek és veszek egy adag zsurlót, meg medveszőlőlevelet!
2010. ápr. 6. 14:37
Azt nekem is mondták, hogy nem szabad, mert szétszórja a bacikat, de lehet a kamillánál jó..
22. Ministry (válaszként erre: 19. - Zsizsmizs)
2010. ápr. 6. 14:36

Tudom.

A nagynéném pedig ápolónő, ő azt javasolta.


De az a sok antibiotikumot meg a dokik írták fel, ami tönkretette a gyomrom, és nem is segített tartósan....

21. Shally (válaszként erre: 13. - Éjjelipillangó)
2010. ápr. 6. 14:36

Persze most nagyon le van gyengülve az immunrendszered a sok antibiotikumtól, és azért nem használ, de egy ördögi kör, minél több antibiotikumot szedsz be annál rosszabb lesz.

Idő kell míg újra megerősödsz, és akkor már neked is pár nap alatt használni fognka amit leírtam.

Meg kellene próbálni antibiotikum nélkül kikúrálni magad, csak ez az egyetlen út van.


Esetleg még tudom ajánlani az immunterápiát, nekem még anno ezt csinálták meg. Kérdezz meg egy urológust erről.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook